چگونه از طریق نرم افزار CRM با مشتریان حرف بزنیم؟

هر چقدر وضعیت اقتصادی پیچیده تر می شود و بازار سنگین تر می شود. شرکت ها تلاش بیشتری می کنند تا مشتریان فعلی خود را حفظ کنند و روابط خود با مشتریان را مستحکم تر کنند. از این روست که نرم افزار CRM تبدیل به یک نیاز اصلی برای اکثر شرکت ها شده است. از طرفی مشتریان هر روز با انبوهی از پیام های مختلف روبرو می شوند که اگر خلاقیت کافی در ارایه پیام خود به مخاطب نداشته باشیم قطعا گوی رقابت را واگذار می کنیم. ما با سرویس پیام صوتی در کلود اورست امکان صحبت با مشتری را از طریق نرم افزار CRM فراهم کرده ایم. در این مطلب چگونگی کار با این سرویس جذاب را توضیح می دهیم.

پیام صوتی چیست؟

پیام صوتی یا پیامک صوتی یک فایل صدای ضبط شده است. که سیستم با مشتری شما روی گوشی موبایل یا تلفن ثابت او تماس می گیرد و این فایل را پخش می کند. یکی از اصلی ترین مزایای پیام صوتی آن است که شما علاوه بر پیام می توانید احساس خود را نیز به مخاطب منتقل کنید. در سرویس پیام صوتی اورست این فایل صدا به سه روش قابل تهیه است.

روش اول:

صدای خودتان را با استفاده از نرم افزاری که لینک آن در پنل پیام صوتی اورست قرار داده شده است، ضبط کنید و فایل را در پنل بارگذاری کنید.

روش دوم:

سفارش ضبط صدا توسط گوینده حرفه ای را از طریق پنل ارسال کنید. گوینده متن مورد نظر شما را خوانده و فایل ضبط شده در پنل شما قرار داد می شود.

روش سوم:

متن را مستقیما به سرویس پیام صوتی ارسال کنید. سرویس به صورت خودکار آنرا به صدا تبدیل می کند. این روش برای مواردی مناسب است که شما می خواهید متن های متفاوتی را به مخاطبین مختلف ارسال کنید.

نحوه ارسال پیام صوتی ار نرم افزار سی آر ام

 شما می توانید پیام صوتی را به یک نفر یا گروهی از مشتریان ارسال کنید. برای ارسال به یک نفر کافی یک فعالیت از نوع پیام صوتی ایجاد کنید و مخاطب خود را مشخص نمایید. سپس نام فایل پیام که قبلا در سرویس پیام صوتی ذخیره کرده اید را وارد کنید و یا متن مورد نظر خود را برای تبدیل شدن به پیام صوتی درج نمایید. با زدن دکمه ارسال سیستم به صورت خودکار با مخاطب شما تماس می گیرد و فایل صوتی از قبل ضبط شده را برای وی پخش می کند و یا متنی که شما درج کرده اید را تبدیل به صوت کرده و سپس با مشتری تماس می گیرد و صدا را پخش می کند.

 برای ارسال پیام به گروهی از مخاطبین ابتدا وارد لیست مورد نظر مثلا لیست اشخاص می شوید سپس نمای مورد نظر خود را انتخاب می کنید. می توانید روی این نما چندین فیلتر بگذارید و در نهایت در نتیجه حاصله چند شخص را انتخاب کنید. سپس روی گزینه پیام صوتی کلیک کنید. پنجره ای باز می شود که در آن می توانید مشخص کنید که پیام شما به همه اشخاص نمای جاری یا موارد فیلتر شده و یا موارد انتخاب شده ارسال شود. بعد از انتخاب دامنه مخاطبین مانند حالت انفرادی نام فایل یا متن مورد نظر را مشخص می کنیم و دکمه ارسال را کلیک می کنیم. سیستم بقیه کارها را انجام می دهد و نتیجه را در پرونده هر شخص قرار می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *