مرتب سازی بر اساس
 • تصویری برای نمایش پیدا نشد :(

  یکی از اصلی ترین کاربردهای شیرپوینت استفاده از آن برای اتوماسیون فرآیندهای سازمانی است. اما متاسفانه ساخت فرآیند با امکانات شیرپوینت و شیرپوینت دیزاینر سخت است و محیط گرافیکی مناسبی نیز ندارد. گردش کار Nintex که بر روی شیرپوینت نصب می شود یک محیط ویژوال و پیشرفته را در اختیار شما قرار می دهد که با استفاده از آن می توانید فرآیندهای سازمانی خود را به آسانی طراحی و پیاده سازی کنید. <br/> در این دوره آموزشی با طرح مثال های مختلف و به صورت کاملا کاربردی نحوه طراحی گردش کار با نینتکس آموزش داده می شود.

  100,000 تومان
  جزئیات محصول
  شیرپوینت 2016
 • تصویری برای نمایش پیدا نشد :(

  شیرپوینت یک پلتفرم وسیع و با قابلیتهای متعدد است که می تواند نیازهای متعددی از شرکت یا سازمان شما را پاسخگو باشد. در شیرپوینت امکانات متنوعی چون گردش کار، فرم ساز، هوش سازمانی، مدیریت محتوی و ... وجود دارد که در صورتی که شما آموزش مناسب دیده باشید می توانید از این امکانات در راستای رفع نیازهای مجموعه خود بهره برداری کنید. <br/> به صورت پیشرفته تر می توانید برای شیرپوینت کدنویسی کنید و افزونه و وب پارت برای شیرپوینت تولید کنید. ما همه این قابلیتهای را در این دوره آموزشی جامع در اختیار شما قرار داده ایم.

  120,000 تومان
  جزئیات محصول
  شیرپوینت 2016
 • فیلم آموزش نرم افزار CRM مایکروسافت

  یکی از معروف ترین نرم افزارهای مدیریت ارتباط با مشتری در دنیا، نرم افزار CRM مایکروسافت است. این نرم افزار توسط شرکت های بسیاری در ایران و خارج از ایران مورد استفاده قرار می گیرد. در این دوره آموزشی همه امکانات کاربری سی آر ام به صورت کامل و با تمام جزییات توضیح داده شده است .

  70,000 تومان
  جزئیات محصول
  CRM 365