مرتب سازی بر اساس
برگشت به لیست

فارسی ساز شیرپوینت 2016 نسخه 1.0

نســــخه
شیرپوینت 2016
خرید
3,900,000 تومان
قیمت نسخه محلی
برای اطلاع از قیمت نسخه ابری تماس بگیرید

مایکروسافت شیرپوینت بستر مناسبی برای راهکارهایی چون پورتال داخلی، مدیریت فایل ها و اسناد، تعاملات تیمی، شبکه های اجتماعی سازمانی، اکسترانت، وب سایت ها، جستجوی سازمانی و هوش تجاری می‌باشد. علاوه بر این شیرپوینت قابلیت یکپارچه سازی سیستمها، یکپارچه سازی فرآیندها و اتوماسیون گردش کارها را نیز فراهم می‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شیرپوینت و قابلیتهای آن مقاله "شیرپوینت چیست؟ معرفی کامل مایکروسافت شیرپوینت" را از بلاگ پرنیان مطالعه کنید.

بدیهی است که به عنوان یک فارسی زبان دوست داریم از شیرپوینت به زبان فارسی استفاده کنیم. بنابر این اولین نیاز ما در استفاده از شیرپوینت فارسی، بسته فارسی ساز شیرپوینت است.

ما می دانیم که شما چندین گزینه برای خرید بسته فارسی ساز شیرپوینت 2016 در اختیار دارید که همه ادعا می کنند بهترین هستند و مواردی را رعایت کرده اند که بقیه در نظر نگرفته اند. پیشنهاد می کنم قبل از خرید فارسی ساز شیرپوینت ابتدا مقاله "نقش فارسی ساز شیرپوینت در پروژه های شیرپوینت" را مطالعه کنید.

اما فارسی ساز شیرپوینت 2016 پرنیان چگونه است؟ بهتر است ضمن مطالعه قابلیتهای بسته فارسی ساز شیرپوینت 2016پرنیان حتما محیط و امکانات شیرپوینت فارسی پرنیان را در عمل مشاهده و آزمایش کنید. کافی است با ما تماس بگیرید. ما مشتاقانه آماده ایم شما را در مسیر خرید شیرپوینت فارسی 2016 راهنمایی کنیم و نسخه آزمایشی آن را جهت بررسی در اختیار شما قرار دهیم.

شیرپوینت فارسی پرنیان

15 سال تجربه در تولید بسته فارسی ساز شیرپوینت باعث می شود ما دقیقا بدانیم شما مشتری عزیز از شیرپوینت فارسی چه می خواهید. بسته فارسی ساز شیرپوینت 2016 پرنیان علاوه بر فارسی کردن محیط شیرپوینت 2016 از تقویم شمسی نیز به صورت کامل پشتیبانی می کند. به ترتیبی که تقویم شمسی در تمامی قسمت‌های شیرپوینت ارائه می‌شود.

ترجمه دقیق و متناسب

تیم فنی ما شیرپوینت را کاملا می شناسد و مفهوم و کاربرد هر جمله ای که در آن آمده است را می داند. ترجمه شیرپوینت فارسی پرنیان کاملا متناسب با کاربرد جملات بر اساس موقعیت نمایش آنها می باشد.

تقویم همزمان شمسی و میلادی

اشخاص می‌توانند در تنظیم‌های منطقه‌ای خود، تقویم مورد نظرشان را مشخص کنند، این ویژگی در خصوص تقویم شمسی هم می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد. به ترتیبی که یک سایت واحد بتواند به صورت همزمان تقویم میلادی و شمسی را نمایش دهد.

تقویم شمسی در کنترل انتخاب تاریخ

کاربران می‌توانند با استفاده از کنترل انتخاب تاریخ (Date Picker) با سهولت بیشتری اطلاعات تاریخ را وارد کنند. طبیعتا کاربران می‌توانند از تقویم شمسی در این کنترل استفاده کنند.

تقویم شمسی در کنترل نمایش تقویم

در شیرپوینت می توان لیستهایی از نوع تقویم برای تقویم کاری، قرارهای ملاقات و ... ایجاد کرد و یا نمای تقویم را برای لیستهای دیگر فعال نمود. در شیرپوینت فارسی پرنیان تقویم شمسی در نمای تقویم به درستی نمایش داده می شود.

تقویم شمسی در نمای گانت‌چارت

نمای گانت چارت یکی از نماهای جدید در شیرپوینت برای نمایش دسته‌ای ازفعالیت‌ها به صورت گانت چارت است. با استفاده از این نما می‌توان اطلاعات فعالیت‌ها را به شکل نزدیک به یک پروژه نمایش داد. در شیرپوینت فارسی پرنیان، تقویم شمسی در این نما نیز به خوبی کار می‌کند

تقویم شمسی در نمای کاربرگ

یکی از قابلیت‌ها مهم شیرپوینت، ارائه‌ی اطلاعات در نمای کاربرگ (Datasheet) است. این ویژگی کمک مهمی در ورود اطلاعات به صورت انبوه است. برای مثال کاربران می‌توانند از عملیات کپی و چسباندن برای ورود اطلاعات استفاده کنند. تقویم شمسی در نمای کاربرگ یکی از امکانات مهم فارسی‌ساز شیرپوینت پرنیان محسوب می‌شود.

تقویم شمسی در Data View Web Part

یکی از ابزارهای بسیار مهم در شیرپوینت Data View Web Part است. با استفاده از این ابزار می‌توان اطلاعات را از بانک‌های اطلاعاتی خارجی دریافت و در شیرپوینت نمایش داد. در صورتیکه اطلاعات دریافت شده شامل فیلدهایی از نوع تاریخ باشند، می‌توان آنها را با تقویم شمسی نمایش داد.

تقـویم شمسـی در پنل نمایش ویژگی های سند ( properties panel)

از امکانات مهـم شیرپوینت، سینک کردن خواص مستنـدات با فیلدهای شیرپوینت است. در صورتیـکه این فیـلدها از نـوع تاریـخ باشند، تقویم شمسـی در مورد آنـها بـدرستـی کـار مـی‌کنـد.

تقـویم شمسـی در SharePoint Designer

شیـرپوینت دیزاینـر ابزاری برای ویرایش سایت‌های شیرپوینت است. با استفـاده از این ابزار می‌تواند صفحات سایت‌های شیرپوینت را ویـرایش کرد، به هنگام ویرایش صفحات ممکن است بخواهید کنتـرل‌هایی از نوع تاریخ را یه صفحات اضافه کنید. با فارسی‌ساز شیرپوینت این کنترل‌ها تقویم شمسی را هم پشتیبـانی می‌کنند.

تقویم شمسی در InfoPath

از امکانات مهم شیرپوینت، امکان گردآوری اطلاعات از طریق فرم‌های الکترونیکی است. این فرم‌ها با استفاده از نرم‌افزار مایکروسافت اینفوپس و ترکیب آن با فرم سرور فراهم می‌شود. با پشتیبانی از تقویم شمسی در اینفوپس و همچنین فرم سرور، کاربران می‌توانند از این مزایا بهره‌مند شوند

تقویم شمسی در اکسل سرویس

شیرپوینت این امکان را فراهم می‌سازد تا با انتشار صفحه‌گستر‌های اکسل بر روی وب، سازمان‌ها بتوانند گزارش‌های تحلیلی خود را بر روی پرتال سازمانی منتشر سازند. سرویس وب اکسل به کاربر نهایی امکان مشاهده‌ی این گزارش‌ها در محیط وب را می‌دهد. با پشتیبانی از تقویم شمسی در سرویس اکسل، امکان انتشار صفحه گسترهای حاوی تاریخ‌های شمسی فراهم می‌شود.

تقویم شمسی در مجموعه‌ی آفیس

پشتیبانی از تقویم شمسی در مجموعه‌ی آفیس مانند Word, Excel, Outlook, OneNote, InfoPath,… باعث می‌شود کاربر نهایی بتواند به خوبی از امکانات متعددی که در یکپارچگی این محصولات بدست می‌آید بهره‌مند شود.

تقویم شمسی در آفیس آنلاین

تقویم شمسی در آفیس آنلاین که نسخه ی تحت وب از Excel, Word, PowerPoint, OneNote است. نیز پشتیبانی می شود.