مرتب سازی بر اساس
 • فارسی ساز پروجکت سرور 2013

  مایکروسافت آفیس پراجکت سرور یک راهکار جامع مدیریت پروژه است که توسط شرکت مایکروسافت تولید شده است. این راهکار از مایکروسافت شیرپوینت به عنوان زیرساخت استفاده می کند و از مایکروسافت پروجکت (MSP) به عنوان رابط کاربری محیط دسکتاپ (ویندوز) پشتیبانی می کند. همچنین می توان از طریق مرورگر به نسخه تحت وب پروجکت به نام PWA متصل شد. پکیج زبان فارسی پراجکت سرور 2013 به صورت استاندارد محیط این نرم افزار را فارسی می کند و امکان استفاده از تقویم شمسی را در بخشهای مختلف پراجکت سرور فراهم می کند.<br/> از آنجا که پراجکت سرور از شیرپوینت به عنوان زیرساخت استفاده می کند ما نیز پکیج پروجکت سرور فارسی را به گونه ای طراحی کرده ایم که با نصب آن هم شیرپوینت فارسی می شود و هم پراجکت سرور فارسی می شود. بعلاوه امکان استفاده از تقویم شمسی در محیط شیرپوینت و پروجکت سرور فراهم می شود.

  شیرپوینت 2013
 • فارسی ساز شیرپوینت 2013

  <strong>مایکروسافت شیرپوینت </strong> بستر مناسبی برای راهکارهایی چون پورتال داخلی، مدیریت فایل ها و اسناد، تعاملات تیمی، شبکه های اجتماعی سازمانی، اکسترانت، وب سایت ها، جستجوی سازمانی و هوش تجاری می‌باشد. علاوه بر این شیرپوینت قابلیت یکپارچه سازی سیستمها، یکپارچه سازی فرآیندها و اتوماسیون گردش کارها را نیز فراهم می‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شیرپوینت و قابلیتهای آن مقاله "شیرپوینت چیست؟ معرفی کامل مایکروسافت شیرپوینت" را از بلاگ پرنیان مطالعه کنید.

  شیرپوینت 2013
 • تصویری برای نمایش پیدا نشد :(

  Microsoft Dynamics CRM یک نرم افزار CRM (نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری) است که توسط شرکت مایکروسافت تولید شده است. هدف اصلی از تولید این نرم افزار فراهم ساختن امکان مدیریت اطلاعات در حوزه های فروش، بازاریابی و خدمات پس از فروش می باشد اما معماری انعطاف پذیر و قابلیت های سفارشی سازی گسترده آن باعث شده است که در حال حاضر مایکروسافت از این محصول به عنوان بستر xRM نام برده است و پارتنر های مایکروسافت از آن برای تولید برنامه های مبتنی بر وب مختلفی استفاده کرده اند. <br/> ماژول های فروش، بازاریابی و خدمات پس از فروش در دینامیک سی آر ام مایکروسافت یک بستر عملیاتی واحد را برای تعامل با تمام مشتریان فراهم می کند. و یک سازمان را قادر می سازد روابطش را با مشتریان از لحظه اولین تماس تا فروش و خدمات پس از فروش مدیریت نماید.

  CRM 2015
 • فارسی ساز شیرپوینت 2010

  بومی‌ساز رابط کاربر در مایکروسافت شیرپوینت به صورت یک بسته الگوی زبان استاندارد ارائه می‌شود. اصولا مایکروسافت شیرپوینت برای بسیاری از زبان‌های زنده دنیا چنین الگوهای زبانی را پشتیبانی می‌کند. بنابراین بررسی تطبیقی این بسته، با سایر بسته‌های استاندارد مایکروسافت باعث شده که دقیقا آنچه لازم بوده است ترجمه شود، از ترجمه موارد غیر ضروری اجتناب شده و مترجم موارد را بسته به سلیقه‌ی خود انتخاب نکرده است. علاوه بر این ویژگی‌ها که ممکن است در بدو امر به شکل واضح قابل رویت باشند، فارسی‌ساز شیرپوینت پرنیان دارای امکانات متعددی به شرح زیر می باشد.

  شیرپوینت 2010