نرم‌افزار هوش تجاری Power BI

نرم‌افزار هوش تجاری Power BI

Power BI چیست؟

پاور بی آی نسل جدیدی از نرم افزار هوش تجاری (BI) است که بسیار انعطاف پذیر است. این ابزار با ترکیب نمودن قابلیت هایی همچون ارائه پویا، تجزیه و تحلیل و به کارگیری آنی داده ها به کاربران توانایی اخذ تصمیمات تجاری مبتکرانه را می دهد و به بهترین نحو داده ها را به دانش تبدیل می کند.

سازمان‌ها و کسب و کارها سوالات و اهداف گوناگونی دارند. برای رسیدن به  پاسخ و اهداف لازم است با تحلیل سازمان به سراغ داده‌های مهم رفته و آنها را جمع‌آوری کنیم، آنها را بررسی کرده و مشخص کنیم چه اقداماتی منجر به دست یافتن به این اهداف می‌شود. قابلیت‌های نرم افزار پاور بی آی (Power BI) به شما کمک می‌کند تا داده حجیم خود را به راحتی بتوانید تحلیل کنید و نتایج آن را در اختیار مدیران و کارشناسان سازمان قرار دهید.

کم هزینه و ارزان

هزینه تمام شده برای طراحی یک داشبورد مدیریتی با استفاده از پاور بی آی در بیشتر مواقع کمتر از نصف هزینه آن در نرم افزارهای هوش سازمانی سنتی است.

اتصال به نرم افزارهای لوکال

برای ساخت داشبوردهای مدیریتی با استفاده از پاور بی آی هم قابلیت اتصال به سرویس های اورست وجود دارد و هم اتصال به دیتابیس نرم افزارهای لوکال.

سهولت استفاده

آموزش کاربر برای استفاده از داشبوردهای مدیریتی طراحی شده در چند ثانیه ممکن است. حتی طراحی داشبورد نیز در یک روز آموزش داده می شود.

نرخ بالای موفقیت

موفقیت ۹۸ درصدی پروژه های هوش تجاری با پاور بی آی نسبت به ۳۸ درصد در دیگر ابزارهای مبتنی بر OLAP نشان از کارآمد بودن این ابزار دارد.

ویدیو معرفی پاور بی آی

با پاور بی آی علاوه بر تحلیل و آنالیز اطلاعات گذشته می توانید بر اطلاعاتی که هم اکنون در سازمان شما در جریان هستند نیز نظارت داشته باشید.

داشبورد مدیریتی مدرن

زمانی ساخت داشبوردهای مدیریتی کاری بسیار سخت و زمانبر بود و تصمیم گیری بر پایه اطلاعات را برای مدیران مشکل می کرد. با استفاده از ابزار هوش تجاری پاور بی آی می توان در کمتر از چند دقیقه یک داشبورد مدیریتی بر مبنای اطلاعات نرم افزارهای دیگر ایجاد نمود.
این امکان به کاربران اجازه می دهد تا بینش تجاری بی سابقه و منحصر به فردی نسبت به سازمان خود داشته باشند. و در اخذ تصمیمات تجاری صحیح در تمامی سطوح پیشگام باشند.

نگهداری و تحلیل در حافظه

نگهداری همه اطلاعات در حافظه به پاور بی آی اجازه ساخت روابط بین داده ها را به گونه ای می دهد که در هیچ ابزار دیگری پشتیبانی نمی شود.

عدم نیاز به cube

همه جداول مورد نظرتان را از منبع داده دلخواه بارگذاری می کنید و چارتها و گیج هایی را که می خواهید طراحی می کنید.

طراحی سریع

سریعترین ابزار تحلیل کسب و کار که به سادگی نیز قابل سفارشی سازی است، پاور بی آی است.

داشبوردهای آماده

در سرویس ابری اورست شما می توانید از داشبوردهای آماده که برای نرم افزار حسابداری هوفر و نرم افزار CRM آماده شده، استفاده کنید.

عدم نیاز به کارشناس IT

با انتشار یک داشبورد، شما کنترل کاملی بر روی اطلاعات خود و چگونگی نمایش آن دارید. و دیگر نیازی به تماس با کارشناس IT نیست.

جامعیت

پاور بی آی به عنوان یک راهکار جامع امکان دستیابی همه کاربران به درک صحیحی از وقایع سازمان در کسری از ثانیه را ممکن می سازد.