اصلی ترین چالش ها برای مدیران شیرپوینت

بر اساس آمار منتشر شده توسط مایکروسافت، شیرپوینت محبوب ترین برنامه در نوع خود است و تا کنون بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر در سراسر جهان و در کسب و کارهای مختلف از شیرپوینت به صورت محلی و به صورت آنلاین استفاده می کنند. با این میزان از گستردگی استفاده از شیرپوینت توسط شرکت های مختلف بدیهی است که در حین استفاده از شیرپوینت، سوالاتی برای کاربران این برنامه ایجاد شود. اما بیشترین مساله برای کاربرانی که مسئولیت مدیریت شیرپوینت را در شرکت خود عهده دار هستند، چیست؟

اصلی ترین چالش های مدیران شیرپوینت

اگر برای نگهداری پایگاه های داده و کد برنامه از یک متدلوژی موثر استفاده نکنید، توسعه‎ی شیرپوینت می تواند به سرعت از کنترل خارج شود. برای کاربرانی که از شیرپوینت آنلاین در سرویس ابری اورست استفاده می کنند جای نگرانی نیست. چون یک تیم فنی قوی همواره در حال مراقبت از سرویس شیرپوینت آنلاین می باشند.

توسعه‎دهندگان و مدیران شیرپوینت باید به سه نکته توجه داشته باشند:

عملکرد. یک برنامه‌‎ی شیرپوینت موفق می تواند داده های جدید را به راحتی هرچه تمام‎تر، جمع آوری کند. مدیریت صحیح باعث می شود که محتویات پایگاه داده از کنترل خارج نشوند

پایداری. هیچ چیز مانند عدم اطمینان نمی تواند موجب ترک سریع پورتال توسط کاربران شود. اگر به اصول مدیریت تغییرات توجه کنید می توانید از اقداماتی که باعث ایجاد لطمه به کسب و کار شما می شوند جلوگیری کنید.

اطمینان. هر نرم افزاری روزی دچار اشکال می شود، اما سوال اصلی آنست که با چه سرعتی می توانید آن را درست کنید. مدیریتی مناسب اجزا و فرآیند ها را به گونه ای مرتب می کند که امکان بازیابی سریع و ادامه‎ی برنامه های متکی به شیرپوینت ایجاد شود.

هر نرم افزاری روزی دچار اشکال می شود، اما سوال اصلی آن است که با چه سرعتی می توانید آن را درست کنید.

در سرویس ابری اورست ما به سرعت این کار را انجام می دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *