مشتریان راضی تر با خدمات ابری اورست

بدیهی است که بگوییم همه کسب و کارها علی الخصوص در بخش خصوصی دوست دارند تا مشتریان راضی تری داشته باشند. زیرا که رضایت بیشتر مشتریان مساوی است با افزایش فروش، افزایش تعداد مشتریان و رونق کسب و کار. باز هم بدیهی است که برای داشتن مشتریان راضی بایستی اقدامات بسیاری انجام داد. اما تا کنون چقدر به این مساله هم دقت داشته اید که فناوری اطلاعات چطور و در کجاها می تواند به کسب و کار ما کمک کند تا مشتریان خوشحال تر و راضی تری داشته باشیم. در این مطلب در مورد نقش استفاده از نرم افزار با استفاده از خدمات سرویس ابری اورست برای ارایه خدمات بهتر و مدرن تر به مشتریان صحبت می کنیم تا در نهایت مشتریان خوشنودتری داشته باشید.

برای اینکه بتوانیم یک مسیر مناسب را در ارایه توضیحات دنبال کنیم. به فرآیند خرید مشتری توجه می کنیم. مشتری ابتدا با کسب و کار و خدمات شما آشنا می شود. این آشنایی ممکن است از طریق تبلیغات شما و یا فعالیتهای روابط عمومی شما و یا هر روش دیگری باشد. نکته حائز اهمیت این است که بیشتر مشتریان امروزی قبل از خرید محصول یا خدمت شما سعی می کنند با مراجعه به سایت شما اطلاعات بیشتری در مورد شما و محصولات و خدماتتان به دست آورند. در دنیای دیجیتالی امروز سایت یک شرکت در حد دفتر کار آن شرکت و یا حتی مهمتر از آن است. و عجیب نیست اگر مشتریان انتظار داشته باشند سایت شما، دفتر کار مجازی و یا آفیس مجازی شما باشد. اینجاست که نرم افزار شیرپوینت فارسی در سرویس ابری اورست می تواند یک گزینه بسیار قوی و خوب برای تاسیس آفیس آنلاین شما باشد.

بعد از آشنایی، مشتری اقدام به تماس یا مراجعه به فروشندگان شما خواهد کرد، نرم افزار سی آر ام در سرویس ابری اورست کمک قابل توجهی به کارشناسان فروش شما برای یادآوری تعاملات قبلی با مشتری و شناخت سلایق و خلق و خوی او می کند. لذا مشتری احساس ویژه بودن خواهد کرد و خرید مطمئن تری انجام می دهد.

در ادامه مشتری از شما خرید می کند و بسته به نوع کسب و کار شما نوع ارتباط با مشتری متفاوت خواهد بود. ممکن است هر خرید به صورت یک پروژه تعریف شود که استفاده از نرم افزار مدیریت پروژه فارسی  می تواند به شما و مشتری و تیم اجرا یک فضای مشترک برای تعامل، اطلاع از وضعیت پروژه و … فراهم کند. ممکن است خریدهای مکرر و در پارت های مختلف انجام شود که ارایه یک پورتال مشتریان برای اطلاع از سفارشات، وضعیت مطالبات و بدهی ها و … مشتری را خوشنودتر خواهد کرد. برای راه اندازی پورتال مشتریان می توانید از ترکیب نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری مایکروسافت در سرویس ابری اورست و شیرپوینت استفاده کنید.

همچین با استفاده از خدمات تعاملی سرویس ابری اورست شما می توانید با مشتری خود از طریق ایمیل با نام دامنه کسب و کار خودتان نامه نگاری کنید. و یا با ارایه خدمات اسکایپ سازمانی به وی او را وارد شبکه مشتریان خود کنید تا بتوانند به صورت مستقیم با کارشناسان شما از طریق چت و ویدیو کنفرانس تعامل نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *