سرویس شیرپوینت در کلود اورست

شیرپوینت فارسی

شیرپوینت بستری است از سرویسهای یکپارچه نظیر مدیریت محتوی، شبکه اجتماعی، پورتال، گردش کار، هوش سازمانی، جستجو و... که به افراد مختلف در سطوح مختلف از دانش فناوری اطلاعات اجازه می دهد در قالب کاربر نهایی، طراح، برنامه نویس و مدیر سیستم با استفاده از این سرویسها نیازهای سازمانی خود را در کمترین زمان و با کمترین هزینه پاسخ دهند. در مقاله "شیرپوینت چیست" به صورت کامل این محصول معرفی شده است و ما در اینجا قصد نداریم راجع به اینکه "SharePoint چیست؟" صحبت کنیم بلکه می خواهیم راجع به کاربردهایی که می توان از شیرپوینت فارسی در آنها استفاده کرد، بگوییم.

در سرویس پردازش ابری اورست ما آخرین نسخه از مایکروسافت شیرپوینت به همراه بهترین فارسی ساز شیرپوینت و فرم ساز و گردش کار نینتکس (Nintex) را در اختیار شما قرار می دهیم. با استفاده از این امکانات می توان بخش قابل توجهی از نیازهای یک کسب و کار چابک را برآورده نمود. در ادامه به بررسی چند مورد از این کاربردها می پردازیم. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

وب سایت در هاست شیرپوینت فارسی

وب سایت در هاست شیرپوینت فارسی

در دنیای امروز تقریبا همه کسب و کارها صاحب وب سایت هستند. و داشتن وب سایت تبدیل به یک ضرورت شده است. راهها و گزینه های متنوعی برای طراحی وب سایت وجود دارد. اما وب سایتی که فقط شامل چند خبر و چند تصویر و توضیح در مورد محصولات و خدمات شرکت شما باشد دیگر برای مشتریان کافی نیست. آنها انتظار دارند تا بتوانند از طریق وب سایت سرویس دریافت کنند با شما تعامل داشته باشند. به عبارت دیگر مشتریان امروز وب سایت شما را آفیس مجازی شما می دانند و انتظار دارند بتوانند بدون نیاز به مراجعه حضوری و یا تماس تلفنی حداقل بخشی از خدمات شرکت شما را دریافت نمایند.

در اورست، سرویس ابری مایکروسافت شما می توانید با استفاده از شیرپوینت یک سایت حرفه ای به صورت چند زبانه و یکپارچه با نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری و سرویس چت سازمانی راه اندازی نمایید. و با تقویت آفیس مجازی، کسب و کار اینترنتی خود را از رقبا پیش اندازید.

سیستم مدیریت مستندات

سیستم مدیریت مستندات با شیرپوینت فارسی و آفیس وب فارسی

Dropbox، One Drive مایکروسافت نمونه های موفقی از سرویس های عمومی ابری مدیریت فایل و مستندات هستند که توسط اکثر کاربران مورد استفاده قرار می گیرند. شما به عنوان یک کسب و کار نیز می توانید مدیریت مستندات خود را به هاست شیرپوینت فارسی در سرویس ابری اورست بسپارید.

در سیستم مدیریت مستندات ابری اورست می توانید کتابخانه اسناد ایجاد کنید. در هر کتابخانه پوشه های مختلف تشکیل دهید و فایلها خود را بر اساس دیدگاه خودتان دسته بندی و طبقه بندی کنید. همچنین می توانید دسترسی روی هر کتابخانه، پوشه و یا حتی یک فایل را نیز کنترل کنید. به زبان ساده سیستم مدیریت مستندات در آفیس مجازی شما مانند موم در اختیار شماست و شمایید که به آن شکل می دهید.

علاوه بر آن امکان ایجاد و ویرایش فایلهای Word, Excel, OneNote و PowerPoint را به صورت آنلاین و از طریق مرورگر در آفیس وب فارسی خواهید داشت.

اگر نگران سرعت اینترنت در تبادل فایلهای با سرویس مدیریت مستندات ابری در هاست شیرپوینت هستید، بدانید که همانند Dropbox نسخه آفلاین نیز در اختیار شماست.

مدیریت جلسات با تقویم شمسی

مدیریت جلسات با تقویم شمسی SharePoint

در یک کسب و کار چابک سعی می شود تا از وقت همه اعضاء به شکل موثری استفاده شود. با استفاده از هاست شیرپوینت فارسی در سرویس کلود اورست شما می توانید جلسات شرکت خود را در تقویم شمسی شیرپوینت برنامه ریزی کنید، مستندات جلسه را در کتابخانه دستور جلسه ذخیره نمایید، مصوبات جلسه را در لیست مصوبات ثبت و مسئول اجرای هر مصوبه را مشخص کنید تا در کارتابل وی قرار گیرد. نرم افزار شیرپوینت به صورت خودکار انتساب یک مصوبه به شخص را از طریق ایمیل در هاست ایمیل اکسچنج، به وی اطلاع رسانی می کند.

نظرسنجی

نظرسنجی با استفاده از SharePoint فارسی

معمولا شما به عنوان صاحب یک کسب و کار علاقه مند هستید تا فیدبک مشتریان را نسب به محصولات و خدمات خود دریافت نمایید. در پورتال شیرپوینت یا پرتال مشتریان یا باشگاه مشتریان که با استفاده از شیرپوینت فارسی در آفیس مجازی خود پیاده سازی کردید می توانید یک نظرسنجی تمام عیار برگزار کنید و در آن انواع سوالات به فرمت های مختلف را تعریف کنید و نتیجه نظرسنجی ها در قالب نمودار بررسی نمایید.

بلاگ

وبلاگ در شیرپوینت فارسی

بلاگ ها ابزارهای چند کاربردی هستند، اگر وب سایت خود را مجهز به وبلاگ کنید می توانید کاربردهای مختلفی از آن دریافت نمایید. مثلا می توانید وبلاگ را به عنوان ابزار مدیریت دانش استفاده کنید و به پرسنل شرکت خود اجازه دهید تجارب خود را در قالب مطالب وبلاگ منتشر کنند و برای حفظ امنیت می توانید صرفا دسترسی به وبلاگ را محدود به پرسنل خود کنید. یا می توانید از امکانات وبلاگ در میزبان شیرپوینت فارسی برای مدیریت اخبار و رویدادهای کسب و کار خود استفاده نمایید. و یا می توانید وبلاگ را محلی برای تعامل با مشتریان خود قرار دهید و با دریافت کامنت (یادداشت) آنها زیر مطالب وبلاگ رابطه عمیق تری با مشتریان خود در دفتر کار مجازی کسب و کار خود برقرار نمایید.

پرسش و پاسخ

انجمن یا تالار گفتگو در پورتال شیرپوینت

برای اینکه بتوانید حضور پررنگ تری در فضای مجازی داشته باشید و نسبت به رقبا یک آفیس مجازی مدرن تر و جذاب تر برای جذب مشتریان ایجاد نمایید نیاز به ابزارها و امکانات بیشتری دارید. تالار گفتگو یا فروم (Forum) در هاست SharePoint فارسی سرویس اورست یکی از امکاناتی است که بسته به نوع کسب و کار شما مورد استفاده قرار می گیرد.

تالار گفتگو مکان خوبی برای ارایه خدمات پشتیبانی است. مشتریان و کاربران محصولات و خدمات شما می توانند سوالات خود را در انجمنی که شما با استفاده از شیرپوینت ایجاد کرده اید، مطرح کنند و اعضای تیم پشتیبانی شما و حتی دیگر مشتریان شما قادر خواهند بود به سوالات پاسخ دهند. و در این گفتگوها ضمن ایجاد رضایت برای مشتریان، یک پایگاه دانش از مسایل پیرامون محصولات شما نیز شکل خواهد گرفت.

مدیریت تیم

مدیریت تیم کاری در پرتال شیرپوینت فارسی

یکی از کاربردهایی که مایکروسافت در استفاده از SharePoint روی آن تاکید دارد، کار تیمی با استفاده از امکانات شیرپوینت است. با ارایه فارسی ساز شیرپوینت و به کارگیری آن در هاست شیرپوینت فارسی در سرویس پردازش ابری اورست قابلیت استفاده از امکانات کار تیمی SharePoint برای ما نیز فراهم شده است.

با استفاده از این ویژگی شما می توانید برای هر پروژه یک سایت ایجاد کنید و به اعضای پروژه در آن سایت دسترسی بدهید. تقویم شمسی کاری، لیست وظایف، کتابخانه اسناد پروژه، مباحث پیرامون پروژه تنها بخشی از قابلیتهایی است که شما می توانید در اختیار اعضای یک تیم قرار دهید تا بتوانند به سهولت و در عین حال به صورت مستند شده فعالیتهای پروژه را دنبال کنند.

دمو نرم افزار شیرپوینت رایگان

بعد از این توضیحات قطعا شما نیز علاقه مند هستید تا دموی SharePoint فارسی و آفیس وب را رایگان آزمایش کنید. کافی است با ما تماس بگیرید.


نرم افزار شیرپوینت

عنوان
شیرپوینت + SSL
فیلم آموزش شیرپوینت
آفیس تحت وب
ضریب اشتراک 1/4
شیرپوینت دیزاینر
جستجو
یکپارچه با CRM مایکروسافت
11 کاربر رایگان
یک گیگابایت فضای ذخیره سازی
ترافیک نامحدود
قیمت سالیانه (تومان) 1,900,000

امکانات تکمیلی نرم افزار شیرپوینت

عنوان قیمت سالیانه (تومان)
گردش کار نینتکس 300,000
فرم ساز نینتکس 200,000
فرم ساز BPC PowerForms 200,000
وب پارت هشدار 150,000
تم رایکا 250,000
بسته 5 تایی کاربر 170,000
یک گیگ فضای ذخیره سازی 160,000

با خرید سرویس های یکپارچه با نرم افزار شیرپوینت، قابلیت های کاربردی منحصر به فردی به آن اضافه می شود.


شامل: CRM + دو گیگابایت فضای ذخیره سازی + 11 کاربر

شامل: اکسچنج + دو SSL + یک گیگ فضای ذخیره سازی + 11 کاربر

شامل: فرآیندهای کاری + یک گیگابایت فضای ذخیره سازی + 11 کاربر

شامل: مدیریت مستندات + ده گیگابایت فضای ذخیره سازی + 11 کاربر + جستجو

اخبار و مقالات نرم افزار SharePoint
14
آبان
احراز هویت دو مرحله ای در کلود اورست

همه چیز خیلی سریع حرکت می‌کند و اکنون دیگر دوره‌ی گذرواژه‌ها...

20
خرداد
قیمت سرویسهای اورست هرگز افزایش نمی یابد

این خبر برای مشتریانی که قصد خرید از سرویس ابری اورست را دار...

16
آبان
ایمیل های جادویی در کلود اورست

یکی از برجسته ترین مزایای استفاده از سرویس ابری اورست وجود ی...

18
مرداد
اورست بهتر می شود - ارتقا فارسی ساز شیرپوینت

یکی از سرویس های پر مخاطب در کلود اورست، هاست شیرپوینت فارسی...