فروشگاه ساز

فروشگاه ساز آنلاین

فروشگاه ساز آنلاین در سرویس ابری اورست و با استفاده از فروشگاه ساز nopCommerce و به صورت کاملا یکپارچه با نرم افزار CRM مایکروسافت پیاده سازی شده است. این فروشگاه به صورت ابری و بر روی دامنه دلخواه شما ارایه می شود. و استفاده از آن بسیار آسان است. فروشگاه ساز آنلاین ناپ کامرس دارای امکانات متعددی است و در طرح یکپارچه سازی سرویس های اورست قابلیتهای جالبی نیز به آن اضافه شده است. در ادامه به برخی از آنها اشاره می کنیم.

تجارت تلفن همراه

تجارت تلفن همراه

تجارت تلفن همراه یا M-Commerce یا mCommerce توانایی انجام تجارت از طریق موبایل و تبلت می باشد. جای هیچگونه پرسشی نیست که استفاده از موبایل برای وب گردی در حال افزایش است. آخرین گزارشات نشان می دهد که 38 درصد از صاحبین گوشی های هوشمند حداقل یک بار برای خرید از گوشی های خود استفاده کرده اند. لذا به عنوان یک فروشنده آنلاین باید مطمئن شویم که فروشگاه ساز آنلاین ما از طریق گوشی های هوشمند و تبلت ها به درستی قابل مشاهده و استفاده است.

فروشگاه ساز آنلاین nopCommerce به صورت ریسپانسیو طراحی شده است و در نتیجه همه کاربران صرف نظر از گجتی که استفاده می کنند تجریه خوشایندی از گردش و خرید در فروشگاه ساز آنلاین شما خواهند داشت.

چند فروشندگی

چند فروشنده ای

چند فروشنده ای یا حمل و نقل قطره ای امکان فروش بدون داشتن انبار را برای شما فراهم می کند. زمانی که قابلیت حمل و نقل قطره ای فعال می شود. هر محصول به فروشنده مخصوص به خودش انتساب داده می شود.

زمانی که یک سفارش ثبت می شود. ایمیلی حاوی نام محصول، تعداد و ... برای فروشنده آن محصول ارسال می شود. فروشنده به نیابت از شما اقدام به ارسال کالا برای خریدار می کند. البته خریدار وجه را به شما پرداخت می کند و شما در پایان هر ماه و یا به روش های دیگری با فروشندگان تسویه حساب می کنید.

هر فروشنده پنل مدیریتی مخصوص به خودش را برای دسترسی به محصولاتی که عرضه می کند دارد. و از طریق آن می تواند گزارشات و ریز سفارشاتی که برای او ثبت شده است را مشاهده نماید.

محصولات

محصولات

مشخصات محصول. در فروشگاه ساز آنلاین شما می توانید ویژگی های مختلفی نظیر اندازه ، رنگ و ... برای محصولات خود ایجاد نمایید. همچنین شما می توانید فیلدهای متنی ایجاد کنید که توسط مشتری تکمیل شود. فروشندگان حتی می توانند فایل بارگذاری کنند.

مقایسه محصولات. امکان مقایسه ویژگی های محصولات با یکدیگر. این ویژگی هر گونه ابهامی را برای خریداران در زمان خرید محصولات مشابه از بین می برد..

مدیریت انبار. انبارداری فروشگاه ساز آنلاین امکان تشخیص انبارهای فیزیکی و مدیریت موجودی را برای شما فراهم می کند.

قیمت. در فروشگاه ساز آنلاین شما می توانید برای هر گروه از مشتریان قیمت متفاوتی تعیین کنید. همچنین شما می توانید قیمت را برای کاربرانی که ثبت نام نکرده اند مخفی کنید و یا از گزینه "برای قیمت تماس بگیرید" استفاده کنید.

بهینه سازی برای موتورهای جستجو

سئو

بهینه سازی برای موتورهای جستجو فرآیندی است که باعث می شود سایت شما در نتایج جستجو بالاتر مشاهده شود. ابزار سئو فروشگاه ساز آنلاین امکان کسب رتبه بالا در نتایج جستجو و در نتیجه افزایش بازدید کننده برای فروشگاه شما را فراهم می کند.

دوست موتورهای جستجو. برای اینکه صفحات فروشگاه ساز آنلاین شما به شکل مناسب تری توسط موتورهای جستجو ایندکس شوند. فروشگاه ساز آنلاین امکان دسترسی کامل جهت تغییر URL و کلمات کلیدی و ... را برای مدیر فروشگاه فراهم می کند.

نقشه سایت. به طور کلی دو نسخه محبوب از نقشه سایت وجود دارد. که فروشگاه ساز آنلاین هر دو حالت آنرا پشتیبانی می کند. یک نسخه XML که ساختار صفحات فروشگاه را مشخص می کند و بازدید کننده نیازی به مشاهده آن ندارد و موتورهای جستجو از آن استفاده می کنند. نسخه HTML نقشه سایت که برای مشاهده توسط کاربران طراحی شده است.

میکرو دیتا. میکرو دیتاها مشخصاتی هستند که در مستندات HTML قرار می گیرند و توسط موتورهای جستجو استفاده می شوند. فروشگاه ساز آنلاین به صورت یکپارچه با کد فروشگاه میکر دیتا را پشتیبانی می کند. این اطلاعات به اسپایدرهای موتورهای جستجو امکان درک بهتر محتوای فروشگاه شما را فراهم می کند. و همچنین میکرودیتا امکان نمایش اطلاعات بیشتر در نتایج جستجو را فراهم می کند. مثلا در نتیجه جستجو یک کالا توسط گوگل قیمت آن کالا و امتیاز کاربران به آن کالا نیز نمایش داده می شود.

URL های محلی. فروشگاه ساز آنلاین امکان محلی کردن آدرس صفحات را برای شما فراهم می کند. محلی سازی URLها شانس نمایش مناسبتر در نتایج جستجو را افزایش می دهد.

Breadcrumbs. فروشگاه ساز آنلاین breadcrumbs را پشتیبانی می کند. این قابلیت امکان نمایش جذاب تر و قابل اعتمادتر از صفحات فروشگاه شما را در موتورهای جستجو فراهم می کند.

پرداخت

پرداخت

فروشگاه ساز آنلاین دو روش برای پرداخت را فراهم می کند که در اکثر فروشگاههای آنلاین معتبر استفاده می شوند.

پرداخت بدون ثبت نام. این روش امکان پرداخت بدون نیاز به ثبت نام در فروشگاه را فراهم می کند. بسیاری از مشتریان برای تسریع پروسه خرید این روش را انتخاب می کنند.

پرداخت یک مرحله ای . این روش به شکل چشم گیری گام های مورد نیاز برای فرآیند پرداخت را کاهش می دهد. ساده سازی پروسه خرید باعث افزایش درآمد و نرخ خرید بالاتر مشتریان می شود.

بازاریابی

بازاریابی

فروشگاه ساز آنلاین قابلیت های متنوعی برای کمپین های بازاریابی دارد.

سیستم امتیازدهی. این سیستم امکان ارایه امتیاز به مشتری به نسبت مبلغ خرید او از فروشگاه ساز آنلاین را فراهم می کند. مشتری در خریدهای بعدی می تواند از امتیازهای دریافتی استفاده کند.

محصولات مرتبط. نمایش محصولات مرتبط یک ابزار عالی برای افزایش فروش در زمانی است که مشتری در حال مشاهده صفحه محصول است و هنوز پرداخت نکرده است.

تخفیف ها و کوپن ها. تخفیف ها هم به صورت مبلغی و هم به صورت درصدی قابل اعمال هستند. شما می توانید برای کوپن های تخفیف تاریخ شروع و پایان مشخص کنید. تخفیف ها را می توان روی محصول، کل یک دسته، هزینه حمل، کل سفارش و ... اعمال کرد. همچنین می شود آنها را به گروه مشخصی از مشتریان و یا به تعداد مشخصی از دفعات برای هر مشتری اعمال کرد.

کارت های هدیه. چه شما فروشگاه اینترنتی داشته باشید چه فروشگاه فیزیکی، کارت های هدیه از نیازهای کسب و کار شماست. در فروشگاه ساز آنلاین دو نوع کارت هدیه پشتیبانی می شود: کارت هدیه مجازی که از طریق ایمیل ارسال می شود و کارت هدیه فیزیکی که از طریق پست ارسال می شود.

نظرات و امتیاز کاربران به محصولات. این قابلیت به کاربران اجازه می دهد که در مورد محصول نظرات خود را مطرح کنند و یا با آن امتیاز بدهند. مشتریان دیگر نیز می توانند بازخورد دیگر خریداران را مشاهده کرده و بر اساس آن در خصوص خرید یک محصول تصمیم گیری کنند.

روش های پرداخت

روش های پرداخت

فروشگاه ساز آنلاین به درگاه های پرداخت بانکی متصل می شود. کافی است با بانکی که حساب شما در آن قرار دارد مکاتبه کنید و اطلاعات درگاه پرداخت را دریافت نمایید. تنظیمات در فروشگاه ساز آنلاین انجام می شود و مشتریان شما از طریق تمام کارت های بانکی عضو شتاب می توانند وجه سبد خرید خود را به صورت آنلاین پرداخت نمایند.

حمل مرسوله ها

حمل مرسولات

فروشگاه ساز آنلاین امکانات و تنظیمات متنوعی را برای روش های مختلف حمل پیش بینی کرده است.

محاسبه. شما می توانید تا هزینه حمل خریدهای بالای X تومان را رایگان تنظیم کنید. هزینه حمل می تواند بر مبنای وزن سفارش یا مبلغ کل سفارش مشخص شود. هزینه حمل برای گروه مشخصی از مشتریان می تواند رایگان باشد. و یا تنظیم کنید که برای خدمات فاقد هزینه حمل باشد.

آدرس. فروشگاه ساز آنلاین به مشتریان شما امکان تعیین دو آدرس را می دهد. آدرس محلی که سفارش به آنجا ارسال می شود و آدرس محلی که فاکتور ارسال می شود.

تخمین هزینه ارسال. فروشگاه ساز آنلاین به مشتریان شما امکان تخمین هزینه ارسال را می دهد. کافی است اطلاعات مقصد را وارد کنند سیستم هزینه حمل را تخمین می زند.

روش های حمل. به عنوان مدیر فروشگاه ساز آنلاین می توانید روشهای حمل مختلفی را تعریف کنید. و یا از روش های حمل تعریف شده استفاده کنید.

مالیات

مالیات

در فروشگاه ساز آنلاین شما می توانید کالاها و خدماتی که معاف از مالیات بر ازرش افزوده هستند را مشخص نمایید.

مدیریت کاربران

مدیریت کاربران

فروشگاه ساز آنلاین به صورت یکپارچه با اکتیو دایرکتوری اورست پیکربندی شده است. و مدیریت کاربران از طریق اکتیو دایرکتوری انجام می شود. این ویژگی باعث می شود مشتریان و پرسنل شما برای همه سرویس هایی که از مجموعه شما دریافت می کنند فقط یک نام کاربری و پسورد دارند و از آن برای ورود به پورتال مشتریان، تکتینگ و ... استفاده می کنند.

یکپارچه با سی آر ام

CRM

فروشگاه ساز آنلاین به صورت یکپارچه با نرم افزار CRM می باشد. هر سفارشی در فروشگاه ساز آنلاین به صورت خودکار در قالب یک پیش فاکتور در نرم افزار CRM ثبت می شود. همچنین هر ثبت نام در فروشگاه باعث ایجاد یک مشتری بالقوه در سی آر ام می شود. قیمتها و محصولات به صورت خودکار از سی آر ام به فروشگاه ارسال می شود.


فروشگاه ساز آنلاین

عنوان
فروشگاه ساز اینترنتی + SSL
یک قالب حرفه ای آماده
یکپارچه با CRM مایکروسافت
یکپارچه با حسابداری سامیار
دو ساعت آموزش
مستند راهنمای کاربری
500 کاربر رایگان
یک گیگابایت فضای ذخیره سازی
ترافیک نامحدود
قیمت سالیانه (تومان) 1,400,000

امکانات تکمیلی فروشگاه ساز آنلاین

عنوان قیمت سالیانه (تومان)
داشبورد مدیریتی فروشگاه 150,000
فروشگاه جدید + SSL 350,000
یک گیگ فضای ذخیره سازی 160,000
بسته 500 تایی کاربر 120,000

با خرید سرویس های یکپارچه با فروشگاه ساز آنلاین، قابلیت های کاربردی منحصر به فردی به آن اضافه می شود.


شامل: CRM + دو گیگابایت فضای ذخیره سازی + 11 کاربر

شامل: اکسچنج + دو SSL + یک گیگ فضای ذخیره سازی + 11 کاربر

شامل: حسابداری، نقدبانک، انبار، بازرگانی + دو کاربر + یک گیگ فضای ذخیره سازی

اخبار و مقالات فروشگاه ساز آنلاین یکپارچه با نرم افزار CRM
14
شهریور
بهترین قالب های فروشگاه ساز اینترنتی

سرویس فروشگاه ساز آنلاین سرویس ابری اورست بر پایه ناپ کامرس ...

20
خرداد
قیمت سرویسهای اورست هرگز افزایش نمی یابد

این خبر برای مشتریانی که قصد خرید از سرویس ابری اورست را دار...

02
اسفند
فروشگاه اینترنتی چیست؟

با توجه به رشد روز افزون مفاهیمی مانند خرید آنلاین، فروشگاه ...

16
مهر
ارتقا فروشگاه ساز اینترنتی به نسخه 3.9 ناپ کامرس

قبلا در کانال تلگرام اورست اطلاع رسانی شده بود که سرویس فروش...