مایکروسافت داینامیک سی آر ام یکی از قوی ترین نرم افزارهای CRM ( نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری ) است که توسط شرکت مایکروسافت تولید شده است. حوزه های اصلی تحت پوشش نرم افزار سی آر ام مایکروسافت فراهم ساختن امکان مدیریت اطلاعات در حوزه های فروش، بازاریابی و خدمات پس از فروش می باشد. اما معماری انعطاف پذیر و امکانات سفارشی سازی فوق العاده آن باعث شده است که از نرم افزار داینامیک CRM برای طراحی و تولید برنامه های کاربردی مبتنی بر وب مانند سیستم تیکتینگ، انبار و ... نیز استفاده شود. در سرویس ابری اورست، آخرین نسخه از نرم افزار CRM مایکروسافت را با بهترین فارسی ساز و تقویم شمسی و به صورت یکپارچه با شیرپوینت فارسی و ایمیل فارسی مبتنی بر اکسچنج به صورت آنلاین در اختیار شما قرار داده ایم. شما با استفاده از این بستر یکپارچه به راحتی می توانید ایده ها و طرح های بازاریابی و فروش خود را در سیستم مدیریت ارتباط با مشتری مایکروسافت اجرا کنید. در ادامه چند کاربرد از نرم افزار CRM را عنوان می کنیم.

افزایش فروش با سیستم مدیریت ارتباط با مشتری

چه کسی است که نخواهد فروش بیشتری داشته باشد، افزایش فروش به پارامترهای مختلفی وابسته است. به طور قطع یکی از عوامل مهم برای افزایش فروش شناسایی رفتار مشتریان، داشتن نظم در تعامل با مشتری و پی گیری است. نرم افزار CRM کمک می کند تا از اولین ارتباط مشتری، اطلاعات را ثبت کنیم و مرحله به مرحله با مشتری پیش آییم. قابلیت تحلیل اطلاعات و یافتن علل عدم خرید مشتری کمک می کند تا بتوانیم با تعریف کمپین های مناسب، مشتریان از دست رفته را جذب و مشتریان خود را راضی نماییم.

بانک اطلاعات مشتریان خود را ایجاد کنید

به عنوان یک کسب و کار هوشمند اولین کاری که در حوزه مدیریت ارتباط با مشتری بایستی انجام شود، جمع آوری، طبقه بندی و به طور کلی مدیریت اطلاعات مشتریان است. طبیعی است که شما علاقه مند هستید بدانید چه شرکت ها و اشخاصی تا کنون با مجموعه شما در ارتباط بوده اند. از اطلاعات متداولی مانند نام، تلفن و آدرس که بگذریم هر کسب و کاری اطلاعات متفاوتی را در مورد مشتریان خود نگهداری می کند. برای یک شرکت ساختمانی که برجهای لوکس می سازد اطلاعاتی نظیر شغل و سطح تحصیلات مهم است. برای یک آژانس مسافرتی اطلاعاتی نظیر تعداد افراد خانواده مهم است. برای یک وارد کننده قطعات صنعتی اطلاعاتی نظیر کد اقتصادی و شناسه ملی مهم است. در نرم افزار CRM مایکروسافت شما براحتی می توانید فیلدهای اطلاعاتی مورد نیاز خود را اضافه و فیلدهای کم کاربرد را حذف کنید.

با نرم افزار CRM حافظه کسب و کار خود را تقویت کنید

تا کنون چند بار برای شما اتفاق افتاده که فردی که با مجموعه شما تماس بگیرد و اعلام کند که قبلا هم تماس گرفته و کارشناسان فروش با عرض شرمندگی عذرخواهی کرده اند که او را بیاد نمی آورند و از عبارتی نظیر من تازه به مجموعه آمده ام. احتمالا یکی دیگر از همکارانم قبلا با شما صحبت کرده اند و ... مشتری بینوا باید همه اطلاعات قبلی را دوباره ارایه کند و درخواست خود را تکرار کند و چه بسا به طور کل از خرید منصرف شود چون مجموعه به او بهای کافی نداده است و او را بیاد نمی آورد. نیروی های فروش با کسب و کار شما پیمان اخوت نبسته اند که تا پایان عمر کاری خود با شما همکاری کنند. قطعا نیروی های بازاریابی و فروش هر مجموعه ای در گذر زمان تغییر می کنند. اما راه حل چیست؟ راه حل استفاده از نرم افزار CRM است. در نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری میکروسافت تمام ارتباطات با مشتری قبل از خرید، در حین خرید و حتی بعد از خرید قابل ثبت و نگهداری است و زمانی که مشتری تماس می گیرد، صرف نظر از اینکه قبلا چه کسی با وی صحبت کرده است، شما همه سوابق او را در اختیار دارید.

دموی نرم افزار CRM رایگان

بعد از این توضیحات قطعا شما نیز علاقه مند هستید به دموی نرم افزار CRM را رایگان آزمایش کنید. کافی است با ما تماس بگیرید.

یک نرم افزار CRM صرفا مجموعه ای از فرمها و گزارشات نیست، بلکه بایستی در طراحی آن بینش و نگرش مدیریت ارتباط با مشتری لحاظ شده باشد و انصافا نرم افزار CRM مایکروسافت بسیار زیبا و عمیق طراحی شده است.

با نرم افزار CRM روابط قوی با مشتریان ایجاد کنید

یکی از بزرگترین نتایجی که با استفاده از نرم افزار CRM مایکروسافت به دست می آید، فراهم شدن یک سیستم مرکزی، سازماندهی شده و با دسترسی آسان است که در بردارنده همه اطلاعات مشتریان و انتظارات آنهاست. برخی از اطلاعات توسط شما و اعضای تیم فروش شما در حین مذاکره و کار با مشتری وارد نرم افزار CRM می شود. برخی دیگر از اطلاعات را می توان از منابع دیگر مانند نرم افزار مالی ، اکسل و یا حتی فیس بوک و تویتر به صورت خودکار دریافت کرد. اطلاعات که وارد نرم افزار CRM شوند، لذت واقعی شروع می شود. شما می توانید داشبوردهای اطلاعاتی برای مدیریت کار روزانه تان ایجاد کنید. و از آخرین مذاکرات و فعالیتهای تیم فروشتان آگاه شوید و تصمیمات مناسب را مطابق با انتظارات و رفتار مشتریان اخذ کنید و یک رابطه طولانی مدت با مشتریان خود ایجاد نمایید.

از هر جا و با هر گجتی از نرم افزار CRM استفاده کنید

علاوه بر امکان استفاده از نرم افزار CRM از طریق همه مرورگرها و بر روی کامپیوتر، شما می توانید بر روی تلفن هوشمند و تبلت نیز از آن استفاده نمایید. همچنین می توانید از نرم افزار CRM از طریق Outlook نیز استفاده کنید. برای این کار کافی است نسخه آفلاین نرم افزار CRM را نصب کنید.

نرم افزار CRM مطابق خواسته های خود سفارشی کنید

با کمک تیم فنی اورست و استفاده از خدمات مشاوره و آموزش ما، شما می توانید بخش های مختلف نرم افزار CRM را سفارشی سازی کنید و آنرا مطابق خواسته ها و انتظارات خودتان کنید. به عنوان مثال می توانید بخش جدیدی را برای نظرسنجی از مشتریان به نرم افزار CRM اضافه کنید. و یا گردش کاری تعریف کنید که در زمان صدور پیش فاکتور پیامکی را برای مشتری ارسال نماید.

امنیت و حقوق دسترسی در نرم افزار CRM مایکروسافت

در بخش تنظیمات امنیتی نرم افزار CRM امکان تعریف نقش های مختلف وجود دارد و هر کاربر می تواند یک یا چند نقش داشته باشد. برای هر نقش امکان کنترل دسترسی به یک قابلیت از نرم افزار، یک رکورد اطلاعاتی و یا حتی یک فیلد اطلاعاتی وجود دارد.

داده ها عامل موفقیت هستند

خواه در بخش فروش باشید و یا خدمات پس از فروش و یا بازاریابی، نرم افزار CRM برای سازماندهی بهتر امور و دستیابی به بهترین نتایج بر اساس اطلاعات مشتری به شما کمک می کند. فروش و خدمات پس از فروش در یک نرم افزار واحد و یکپارچه به نام نرم افزار CRM هستند. بنابر این پرسنل فروش در زمان بستن یک قرارداد می توانند مشکلاتی که مشتری به بخش پشتیبانی گزارش کرده و هنوز حل نشده اند را مشاهده کند و با چشمان بسته با مشتری مذاکره نکند و بالعکس کارشناسان پشتیبانی نیز می توانند مشاهده کنند که مشتری که برای دریافت خدمات تماس گرفته است در حال عقد یک قرارداد بزرگ با شرکت است و لذا به شیوه موثرتر ارایه خدمت نمایند.

نرم افزار CRM مایکروسافت "فرآیند محور" است

نرم افزار CRM به صورت فرآیند محور طراحی شده است بدین معنی که همه اعضای تیم فروش با مشتریان بر اساس یک فرآیند استاندارد شده با گامها و مراحل مشخص پیش می روند. و برای هر تعامل با مشتری داده های مهم و مشخص شده برای آن مرحله را دریافت و ثبت نرم افزار CRM می کنند. فرآیندهای کسب و کار موجود در نرم افزار CRM به کارشناسان فروش کمک می کند که بر اساس تجربه های موفق عمل کنند حتی زمانی که با شرایط استثنایی مواجه می شوند.

نمایش گرافیکی داده ها در داشبوردهای اطلاعاتی

هر زمان که شما وارد نرم افزار CRM می شوید اولین صفحه ای که مشاهده می کنید داشبورد است. اطلاعات به صورت نمودار و چارت و لیست های اولویت بندی شده و خلاصه شده در داشبوردها تعریف می شوند. که به شما کمک می کند به سرعت و سادگی وضعیت را ارزیابی کنید و اقدامات مناسب را اجرا نمایید. نرم افزار CRM دارای چندین داشبورد طراحی شده برای نقش های مختلف است. برای مثال اگر در واحد فروش کار می کنید، شما قیفی (pipeline) از فرصتهای باز را مشاهده می کنید و میزان پیشرفت هر یک از آنها در فرآیند طراحی شده برای فرصتها. و یا تعداد سرنخ ایجاد شده توسط کمپین بازاریابی را مشاهده می کنید. اگر در واحد پشتیبانی کار می کنید، شما نموداری از تیکتهای باز و اولویت آنها را مشاهده می کنید.

Import داده ها از اکسل یا منابع دیگر به نرم افزار CRM

برای اینکه اطلاعات مربوط به همه مشتریان را در یک سیستم متمرکز گردآوری کنید، ممکن است لازم باشد تا اطلاعات اشخاص، سرنخ ها، مشتریان و ... را از منابع دیگر به نرم افزار CRM وارد کنید. خوشبختانه امکانات بسیار خوبی برای import اطلاعات از فرمتهای مختلف نظیر اکسل ، فایلهای csv، فایل text، فایل zip و فایل xml در نرم افزار CRM فراهم شده است.

اکسپورت اطلاعات نرم افزار CRM به اکسل

در نرم افزار CRM امکانات متعددی برای فیلتر کردن اطلاعات، ایجاد گزارشات و ساخت نمودار و چارت فراهم شده است. با این وجود اگر نیاز به محاسبات تکمیلی دارید می توانید اطلاعات هر بخش از نرم افزار CRM را به اکسل اکسپورت کنید.

فعالیتهای فاکس، پیامک، ایمیل، وظیفه، قرار جلسه، یادداشت

در نرم افزار CRM تمامی تعاملات با مشتریان را با استفاده از فعالیتهای متنوعی که پیش بینی شده است مدیریت کنید. به طور مثال از طریق فعالیتهای نرم افزار CRM امکان ارسال و دریافت ایمیل، ارسال و دریافت پیامک، ارسال فاکس، ثبت یادداشت، انتساب وظیفه به همکاران یا خودتان، تنظیم قرار جلسه و ... مستقیما از درون محیط نرم افزار CRM فراهم شده است. و تمامی این فعالیتهای در سوابق مشتری نگهداری می شود.

لذت یکپارچگی

یکی از قابلیتهای بسیار کاربردی نرم افزار CRM در سرویس ابری اورست قابلیت یکپارچه سازی با سرویس ها و نرم افزارهای دیگر است. ما در تلاش هستیم تا این قابلیت را توسعه دهیم و سی آر ام را به نرم افزارهای کاربردی مختلف لینک کنیم. این یکپارچه سازی از طریق افزونه های مختلفی انجام می شود که برای نرم افزار CRM تولید شده است. با استفاده از افزونه کالر آی دی امکان اتصال نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری با سیستم VOIP و دستگاه سانترال شرکت شما وجود دارد. با افزونه اکسپورت به سپیدار شما می توانید فاکتورهای سی آر ام را مستقیما وارد نرم افزار حسابداری سپیدار کنید. با افزونه تلگرام با مخاطبین خود از طریق تلگرام پیام ارسال کنید. با افزونه فاکس و پیامک مستقیما از محیط سی آر ام برای مشتریان خود فاکس و پیامک ارسال کنید. با افزونه ایمیل مارکتینگ آدرس ایمیلهای موجود در CRM را با سرویس میلرلایت همگام سازی کنید.


نرم افزار CRM

عنوان قیمت سالیانه (تومان)
CRM آنلاین 950,000
فیلم آموزشی 50,000
فاکس 70,000
اکسچنج + دو SSL 430,000
10 کاربر رایگان -
یک گیگابایت فضای ذخیره سازی 120,000
ترافیک نامحدود ماهیانه -
اپلیکیشن موبایل اندروید و iOS -
مجموع قیمت 1,620,000

امکانات تکمیلی نرم افزار CRM

عنوان قیمت سالیانه (تومان)
پیامک 50,000
تلگرام 100,000
ایمیل مارکتینگ 100,000
کالر آی دی (Caller ID) 1,270,000
ایمپورت لیست قیمت 150,000
گزارشات (مالیات) 70,000
بسته 5 تایی کاربر 144,000
یک گیگ فضای ذخیره سازی 120,000

با خرید سرویس های یکپارچه با نرم افزار CRM، قابلیت های کاربردی منحصر به فردی به آن اضافه می شود.


هاست شیرپوینت

810,000 تومان در سال

شامل: شیرپوینت + SSL + آفیس وب + ضریب اشتراک 1/8 + یک گیگابایت فضا + 10 کاربر

فروشگاه آنلاین

910,000 تومان در سال

شامل: فروشگاه آنلاین + 500 کاربر + SSL + یک گیگابایت فضای ذخیره سازی

تیکتینگ

290,000 تومان در سال

شامل: تیکتینگ + 500 کاربر + SSL

اخبار و مقالات نرم افزار CRM
08
فروردین
امکانات فروشگاه آنلاین قسمت دوم

امکانات فروشگاه آنلاین قسمت دوم در ادامه مطلب قبلی که به برر...

06
فروردین
نرم افزار CRM مایکروسافت یکپارچه با نرم افزار حسابداری...

طرح کلی اورست ارایه یک مجموعه کاملا یکپارچه از نرم افزارهای ...

29
اسفند
نوروز 1396 مبارک

در روزهای پایانی سال 1395 مروری می کنیم بر سرویس کسب و کار آ...

24
اسفند
امکانات فروشگاه آنلاین قسمت اول

قسمت اول محصولات در فروشگاه آنلاین: در ادامه امکانات ارزش اف...

نظرات
عضویت در خبرنامه