مزایای هاست ایمیل اورست بر دیگر سرویس های ایمیل ایران چیست؟

یکی از سرویس های مهم در اورست، سرویس ابری مایکروسافت هاست ایمیل فارسی است. سرویس ایمیل اورست بر پایه مایکروسافت اکسچنج طراحی و اجرا شده است و این اولین بار در ایران است که یک ایمیل سرور بر پایه اکسچنج خدمات ارایه می کند. استفاده از مایکروسافت اکسچنج به عنوان هاست ایمیل مزایای زیادی برای استفاده کنندگان به همراه دارد که در این مطلب در مورد برخی از آنها می نویسیم.

۱.مناسب برای کسب و کار ها

هر شرکت و کسب و کاری نیاز به ایمیل اختصاصی بر روی دامنه خودش دارد. شما با استفاده از سرویس اکسچنج آنلاین در سرویس ابری اورست می توانید حتی به رایگان صاحب ایمیل اختصاصی شوید.

۲.استفاده از پروتکل امن SSL

در هاست ایمیل اکسچنج در کلود اورست، از پروتوکل امن SSL برای تبادل اطلاعات استفاده می شود و در نتیجه شما می توانید با امنیت بالاتر و خیال آسوده تر اقدام به ارسال و دریافت ایمیل کنید.

۳. استفاده از اوتلوک

با فعال سازی ایمیل اختصاصی خود در هاست ایمیل اورست شما می توانید از نسخه وب اوتلوک با نام OWA برای کار با ایمیلهای خود استفاده کنید و یا از نرم افزار Outlook در بسته آفیس مایکروسافت استفاده نمایید و یا از اپلیکیشن موبایل outlook در اندروید یا IOS استفاده کنید. همچنین شما می توانید از هر برنامه استاندارد یا اپلیکیشنی برای اتصال به سرویس ایمیل اکسچنج استفاده کنید.

۴. بیشتر از ایمیل

استفاده از ایمیل سرور اکسچنج برای هاست ایمیل علاوه بر امکان ارسال و دریافت ایمیل امکان استفاده از تقویم و لیست وظایف و دفترچه تلفن را نیز برای شما فراهم می آورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *