اورست بهتر می شود – افزونه فاکس و ایمیل انبوه برای نرم افزار CRM

سلام. هما هستم. امروز در مورد افزونه فاکس برای نرم افزار CRM و افزونه ایمیل انبوه برای نرم افزار CRM مایکروسافت در کلود اورست براتون خبر آوردم.

قابلیت جدید دیگری که برای مشتریان نرم افزار CRM مایکروسافت در کلود اورست فراهم کرده ایم افزونه فکس و افزونه ایمیل انبوه  می باشد. خبر خوب اینکه این افزونه ها برای مشتریانی که قبلا نرم افزار CRM را در کلود اورست خریداری کرده اند کاملا رایگان می باشد. در این مطلب در خصوص امکاناتی که با استفاده از این افزونه ها به نرم افزار CRM اضافه می شود توضیح می دهم:

افزونه فکس برای نرم افزار CRM

همه ما به شیوه های مختلف با مشتریان تعامل می کنیم. برایشان ایمیل ارسال می کنیم. پیامک می زنیم. تلفن می کنیم و البته مطالبی را هم با فاکس ارسال می کنیم. با استفاده از افزونه فاکس در نرم افزار CRM مایکروسافت شما می توانید از طریق محیط کاربری CRM برای مشتریان خود فاکس ارسال کنید. و البته فاکس های دریافتی را در ایمیل خود در اوتلوک دریاف کنید.

این افزونه به شکل کاملا بهینه سوابق تمام فاکسهای ارسالی را نگه داری می کند. به طور مثال اگر شما یک فایل یک مگابایتی را برای ۱۰۰۰ نفر فاکس کنید. این فایل ۱۰۰۰ مگابایت فضا اشغال نمی کند. بلکه تنهای همان یک مگابایت فضا می گیرد. لذا فضای ذخیره سازی شما در سرویس اورست نیز به شکل بهینه مدیریت می شود.

افزونه ایمیل انبوه برای نرم افزار CRM

یکی از مشکلات سرویس های ایمیل انبوه این است که ارتباطی با اطلاعات مشتریان شما ندارند و شما هر بار که می خواهید ایمیل جدیدی ارسال کنید باید مجددا آدرس ایمیلهای مشتریان جدید خود را از نرم افزار CRM یا دفترچه تلفن و … استخراج کنید و در لیستهای سرویس ایمیل انبوه وارد کنید. که این کاری است پر خطا و احتمال اینکه بخشی از مشتریان هرگز ایمیلهای شما را دریافت نکنند بسیار زیاد است.

از طرف دیگر سرویس های ایمیل انبوه امکان عضو گیری را فراهم می کنند ولی آدرس ایمیلهایی که از این طریق جمع آوری می شود فقط در سرویس ایمیل انبوه باقی می ماند و باید به صورت دستی به نرم افزار CRM یا هر نرم افزار دیگری که برای نگهداری اطلاعات مشتریان استفاده می شود منتقل شود.

افزونه ایمیل انبوه برای نرم افزار CRM در سرویس ابری اورست امکانی را فراهم می کند که به سادگی کلیک روی یک دکمه تمام آدرس ایمیلهای جدید از نرم افزار CRM به سرویس ایمیل انبوه منتقل می شود و تمام آدرس ایمیل های جمع آوری شده در سرویس ایمیل انبوه به صورت خودکار در لیست تماس های نرم افزار CRM قرار می گیرند.

منتظرم باشید. با خبرهای خوب بر می گردم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *