تجربه من از انتقال نرم افزار CRM مان به کلود اورست

از چندین سال قبل که نسخه اولیه محصولات نرم افزاری پرنیان آماده عرضه شد. من اصرار داشتم که خودمان نیز از نرم افزارها استفاده کنیم. زیرا با این روش درک صحیح تری از مشکلاتی که مشتریان با آن برخورد می کنند خواهیم داشت. بعلاوه مگر ما اعتقاد نداریم که نرم افزارهای ما ایجاد بهره وری می کنند و در افزایش چابکی و کاهش هزینه های شرکت موثر هستند. پس چرا خودمان از این نرم افزارها استفاده نکنیم. این شد که ما همیشه جزو مشتریان پر و پا قرص محصولات مان بودیم و هستیم.

با اضافه شدن نرم افزار CRM به سبد محصولات پرنیان، ما نیز در واحد فروش استفاده از آن را شروع کردیم. بتدریج کارایی این سیستم مشخص تر شد و کار به جایی رسید که تقریبا همه پرسنل شرکت از نرم افزار CRM برای امور روزانه استفاده می کردند. بعد از راه اندازی سرویس ابری اورست با مشارک شرکت weforyout، همیشه می خواستم که از نرم افزار CRM کلود استفاده کنم. اما به دلیل برخی مسایل فنی اجرای این خواسته کمی به تاخیر افتاد.

الان چند هفته است که این آرزو محقق شده است و ما نیز مانند مشتریان سرویس ابری اورست از نرم افزار CRM به صورت ابری استفاده می کنیم. واقعا تجربه لذت بخشی است. دیگر مفهوم زمان و مکان از بین رفته و همه جا و همه وقت و با هر گجتی می توانیم از نرم افزار CRM استفاده کنیم.

– افزونه هایی مانند پیامک و فاکس باعث شده اند که نیاز به دستگاهها و نرم افزارهای جانبی و مشکلات پشتیبانی آنها از بین برود.

– دیگر نیازی نیست در زمان های ماموریت گزارشات فروش و عملکرد واحد بازاریابی و پشتیبانی را روی ایمیل دریافت کنم. فقط کافی است لاگین کنم و گزارشات لحظه ای را ببینم و اقدامات لازم را انجام دهم.

– با انتقال نرم افزار CRM به اورست منابع سخت افزاری قابل توجهی از سرور داخلی شرکت آزاد شد. و بدون خرید سخت افزار اضافی تونستیم نیازهای جدید شرکت در بخشهای دیگه پوشش بدیم.

– یکپارچگی عالی بین نرم افزار CRM و سرویس ایمیل اورست باعث شده ارسال اطلاعات به مشتریان خیلی سریع باشد و سوابق آن به درخواست مشتری وصل شود.

برای ما که خیلی زیاد از نرم افزار CRM استفاده می کنیم. تجربه انتقال به اورست بسیار خوشایند بود. شما هم امتحان کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *