هاست وردپرس یکپارچه با نرم افزار CRM و حسابداری هوفر

در حال حاضر یکی از اصلی ترین گزینه ها برای طراحی سایت استفاده از وردپرس است. اما بعد از انتخاب سایت ساز وردپرس برای طراحی سایت، نوبت به انتخاب هاست وردپرس می رسد. در انتخاب هاست، گزینه های متعددی وجود دارد که تفاوت آنها عمدتا روی قیمت و مشخصات سخت افزاری هاست است. که البته تا زمانی که واقعا استفاده نکنید نمی توانید ارزیابی دقیقی از آن داشته باشید. اما در سرویس ابری اورست شما با یک هاست وردپرس کاملا متفاوت و منحصر به فرد روبرو می شوید.

چرا هاست وردپرس در اورست با بقیه متفاوت است ؟

آنچه هاست وردپرس در سرویس ابری اورست را نسبت به سایر گزینه ها بی رقیب می کند، یکپارچگی کامل آن با نرم افزار CRM مایکروسافت  است.  بدین معنی که شما می توانید فرمی را در سایت وردپرس خود طراحی کنید و تنظیم کنید که اطلاعات آن مستقیما در سی آر ام ذخیره شود. بدین ترتیب سایت شما دیگر  یک سایت صرفا اطلاع رسانی نخواهد بود و می توانید فرم هایی طراحی کنید که مستقیما در سی آر ام ثبت شوند و در گردش کارهای سی آر ام به آنها رسیدگی شود. به عنوان مثال فرم تماس با ما.

از دیگر ویژگی های سرویس ابری اورست اتصال فروشگاه ساز ووکامرس با نرم افزار حسابداری هوفر است. شما می‌توانید فروشگاه ووکامرس خود را به نرم افراز حسابداری آنلاین هوفر متصل کنید و هر خریدی که در فروشگاه شما انجام می شود به صورت خودکار به هوفر منتقل شود و نیازی نیست خریدهای آنلاین از فروشگاه اینترنتی شما دوباره در نرم افزار حسابداری شما ثبت شوند.

هاست وردپرس

 

اورست یک ارایه دهنده هاست نیست، یک اکوسیستم است !

اگر شما از هاست وردپرس در سرویس ابری اورست استفاده کنید. وارد یک اکوسیستم نرم افزاری می شوید که در آن مجموعه ای یکپارچه از نرم افزارهای کاربردی مانند سی آر ام، اتوماسیون اداری، حسابداری، فروشگاه ساز، فرآیندساز و … قرار گرفته اند که شما می توانید به تناسب نیاز خود از آنها استفاده کنید. و نگران ایجاد لینک بین آنها نباشید زیرا که این کار قبلا توسط تیم فنی اورست انجام شده است و همواره در حال تکمیل است.

هاست وردپرس در اورست چه امکاناتی دارد؟
علاوه بر قابلیت لینک با نرم افزارهای سی آر ام و حسابداری هوفر، هاست وردپرس در کلود اورست از مزایای دیگری نیز برخوردار است که در ادامه به آن اشاره می شود.
۱- هاست اختصاصی شده فقط برای وردپرسهاست بر پایه لینوکس و منحصرا برای وردپرس تنظیم، بهینه سازی و امن سازی شده است.
۲- انتقال رایگان سایت به همراه محتوی از هاست قبلیفقط با داشتن بکاپ سایت وردپرس همکاران ما پروسه انتقال و تنظیمات روی هاست وردپرس را برای شما انجام می دهند.
۳- بکاپ گیری روزانه بدون تاثیر روی فضای هاست مشتریبه صورت روزانه و خودکار از تمام سایتها بکاپ گرفته می شود و تا ۳۰ روز نگهداری می شود. این بکاپ ها از فضای ذخیره سازی مشتری مصرف نمی کنند.
۴- یکپارچه با اکتیودایرکتوری در کلود اورستاحراز هویت در کل سرویس های اورست یکپارچه است.
۵- ترافیک ماهیانه نامحدود بدون نگرانی از تمام شدن ترافیک سایت، مشتریان را به سایت خود دعوت کنید.
۶- گواهی امنیت SSL رایگان استفاده از گواهی امنیت هم باعث رمزنگاری در تبادل اطلاعات می شود و هم روی رتبه سئو سایت شما تاثیر مثبت دارد.۷- کنترل پنل پلسک کنترل پنل حرفه ای پلسک امکان مدیریت کامل هاست وردپرس را در اختیار شما قرار می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *