نرم افزار CRM

نرم افزار CRM اورست کاملا یکپارچه با نرم افزار حسابداری، فروشگاه اینترنتی و سایت

دریافت مشاوره رایگان: ۹۱۰۱۳۳۴۲-۰۲۱

ویژگی های نرم افزار CRM اورست

امنیت و حقوق دسترسی

در نرم افزار CRM اورست امکان کنترل دسترسی کاربران به یک قابلیت از نرم افزار، یک رکورد اطلاعاتی و یا حتی یک فیلد اطلاعاتی وجود دارد.

سفارشی سازی

امکان ایجاد و تغییر فرم ها، فیلدها، فرآیندها و گزارشات بدون نیاز به دانش برنامه نویسی در نرم افزار CRM اورست

همیشه در دسترس

امکان استفاده از نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری از طریق همه مرورگرها و همچنین از طریق اپلیکیشن موبایل وجود دارد.

ایمپورت و اکسپورت اکسل

امکان ایمپورت اکسل و اکسپورت اکسل از همه فرم ها و اطلاعات نرم افزار CRM وجود دارد.

داشبورد مدیریت

اطلاعات نرم افزار CRM به صورت نمودار و چارت و لیست های اولویت بندی شده و خلاصه شده در داشبوردها نمایش داده می شوند.

فرآیند محور

در نرم افزار CRM اورست همه اعضای تیم فروش با مشتریان بر اساس یک فرآیند استاندارد شده با گامها و مراحل مشخص پیش می روند.

ویدیو معرفی نرم افزار CRM مایکروسافت

نرم افزار CRM مایکروسافت در بازار نرم افزارهای CRM یک محصول منحصر به فرد است

که راه را برای نوآوری در فرآیند فروش باز می کند و قابلیت استفاده در انواع کسب و کارها در سراسر جهان را دارد.

نرم افزار CRM چیست؟
مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) چیست؟
سی آر ام فراتر از مکانیزه کردن فعالیتهای فروشمشکلات نداشتن نرم افزار CRM

نرم افزار CRM چیست؟

نرم افزار CRM یا مدیریت ارتباط با مشتری سیستمی است که هدف آن مکانیزه کردن فعالیتهای فروش، بازاریابی و خدمات پس از فروش است.

بیایید نگاه کاملتری به CRM داشته باشیم. درواقع فرایند مدیریت ارتباط با مشتری با فعالیتهای بازاریابی قبل از فروش آغاز می‌شود. پس از فروش نیز با فعالیتهایی که برای حفظ مشتری و افزایش رضایت وی انجام می شود، ادامه می‌یابد. برای توضیح شفاف‌تر، بیایید ادامه مطلب را بر پایه یک مثال پیش ببریم. شما صاحب یک شرکت بازرگانی هستید که دررابطه با واردات تجهیزات کامپیوتری فعالیت می‌کنید. مشتریان شما فروشندگان لوازم کامپیوتر و مراکز پخش در سراسر کشور هستند. فرض کنیم شما نرم افزار CRM ندارید. البته نمی‌توانیم بگوییم شما CRM ندارید! چون انجام فعالیتهای روزمره کسب و کار بخشی از یک سیستم مدیریت ارتباط با مشتری است.

به عنوان مثال شما تبلیغات می‌کنید، به تماس مشتریان پاسخ می‌دهید، برخی از درخواست‌ها را پی گیری می‌کنید و … . این‌ها همه فعالیتهایی در حوزه مدیریت ارتباط با مشتریان هستند. لذا شما چه سی آر ام را بشناسید و چه نه عملا در حال انجام فعالیتهای مرتبط با CRM هستید. اما اگر نرم افزار سی آر ام داشته باشید این فعالیتها نظم می‌گیرند. فراموش نمی‌شوند و با تغییر پرسنل از بین نمی‌روند.

مدیریت ارتباط با مشتری

مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) چیست؟

بسیاری از شرکتهای فعال در حوزه تکنولوژی مدیریت ارتباط با مشتری یا Customer Relationship Management را مجموعه‌ای از فرایندها یا خدماتی می دانند که به اتوماسیون بازاریابی، فروش و خدمات کمک می کند. با این تعریف نرم افزار CRM با هدف شناسایی، ترغیب، گسترش، حفظ و ارائه خدمات بهتر به مشتریان ارائه شده است.

تعریف CRM از زوایای مختلف

نگاه استراتژیک: مدیریت ارتباط با مشتری، CRM یک استراتژی محوری و کلیدی در کسب و کار است و قرار است مشتریان سودده را جذب کسب و کار کرده و آنها را برای ما حفظ کند.

نگاه عملیاتی‌:مدیریت ارتباط با مشتری، هر فرایندی که به نوعی با مشتری مرتبط است، با استفاده از سیستمهای نرم افزاری، به ابزارهای اتوماتیک تجهیز میشود. بازاریابی، فروش و خدمات مشتریان، از جمله این فرایندها هستند.

نگاه تحلیلی‌: مدیریت ارتباط با مشتری، CRM ابزاری برای تحلیل هوشمندانه داده ها و اطلاعات مربوط به مشتری با هدفهای استراتژیک و یا عملیاتی است.

نگاه تعاملی‌: مدیریت ارتباط با مشتری، CRM از تکنولوژی برای مدیریت مرزهای سازمان، چه در رابطه با مشتری وچه شرکای تجاری استفاده میشود و هر نوع داده و اطلاعاتی که از مرزهای سازمان عبور میکند توسط این سیستم مدیریت میشود. هدف این سیستم ایجاد ارزش برای مشتریان و همکاران سازمان است.

CRM چیست؟

سی آر ام فراتر از مکانیزه کردن فعالیتهای فروش

به طور سنتی نرم افزارهای CRM یک ابزار فروش بودند که یک توالی مشخص از فعالیتها را در یک فرآیند فروش فراهم می کردند. امروزه شرکتها به طور فزآینده ای از مزایای به اشتراک گذاری اطلاعات در سراسر سازمان استقبال می کنند. استفاده از CRM باعث گسترش حوزه فروش فراتر از واحد فروش می شود. اگر چه برخی اطلاعات فقط باید در دسترسی افراد مشخصی باشد. اما بیشتر اطلاعات را می توان فراتر از واحد فروش بین همه پرسنل سازمان به اشتراک گذاشت.

برای مثال اینکه واحد فروش از مشکلاتی که مشتری به واحد پشتیبانی اعلام کرده است و یا محتوای تبلیغاتی که برای مشتری ارسال شده است، مطلع باشد. بسیار ارزشمند است. و اگر تیم بازاریابی از چشم انداز یک فرآیند فروش آگاه باشند بسیار کمک کننده است. سیستم های CRM امروزی امکان اشتراک گذاری اطلاعات مرتبط را فراهم می کنند.

مکانیزه کردن فعالیتهای فروش با نرم افزار CRM
مکانیزه کردن فعالیتهای فروش

مشکلات نداشتن نرم افزار CRM

به ذکر چند نمونه از مشکلاتی می پردازیم که در اثر نداشتن نرم افزار سی آر ام برای شما و کسب و کار شما پدید می آید.

_ زمانی که شما به سوابق مذاکرات خود با مشتریان دسترسی ندارید عمده تصمیم ها بر مبنای احساس و اطلاعات چند روز اخیر صورت می گیرد که صد البته همیشه تصمیم های درستی نیستند.

_ شما همه کارهای شرکت را به تنهایی انجام نمی دهید، و پرسنل شما ممکن به اندازه شما حافظه خوبی برای ادامه مذاکره با مشتریان نداشته باشند.

_ ریسک ترک کار پرسنل برای شما بسیار بالا خواهد بود زیرا تمامی اطلاعات در مورد مشتریانی که با آن فرد مذاکره کرده اند با رفتن آن فرد از بین می رود.

_ با افزایش تعداد مشتریان ناچار خواهید شد پرسنل بیشتری استخدام کنید تا بتوانند فعالیتهای مرتبط با مشتریان را پی گیری کنند و این یعنی افزایش هزینه و کاهش سود.

مشکلات نداشتن نرم افزار CRM

چرا خرید نرم افزار CRM ضروری است؟

_ وقتی تماسی با سازمان شما گرفته می شود قبل از پاسخگویی می دانید چه کسی پشت خط است؟ نحوه آشنایی او با سازمان شما چه بوده؟ قبلا چه قیمتی به او داده شده؟ بازاریاب او چه کسی است؟

_ در پایان هر روز چند درصد از تماس های سازمان منجر به سفارش شده؟ چند تا اعلام قیمت بوده؟ و چند تای آنان موکول به آینده شده؟

_ کدام یک از مشتریان شما چندین ماه است هیچ ارتباطی اعم از تلفن، پیامک و یا ایمیل با شما نداشته اند؟ علت قطع ارتباط آنان چه بوده است؟

_ وظایف پرسنل خود را در پایان هر روز برای آنها تعیین نموده و در روز مورد نظر برای آنها قرار دهید تا در بین جلسات کاری با شما تماس نگیرند؟

همراهی با مشتری از اولین تماس او با شرکت تا آخرین تعاملش و اینکه همه پرسنل شرکت به اطلاعات حاصل از این ارتباط آگاه باشند، بسیار حائز اهمیت است. نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) امکان ردیابی و اشتراک گذاری اطلاعات را بسیار ساده می کنند و برای سازمان این اطمینان را ایجاد می کنند که هر تعامل و ارتباطی با مشتری معنادار، مفید و لذت بخش باشد.

طرح سوال در این زمینه مسایل کلیدی فروش در کسب و کار شما را یادآور می شود. و ضرورت استفاده از نرم افزار سی آر ام کارآمد و انعطاف پذیر مانند نرم افزار CRM مایکروسافت را مشخص می کند.

مزایای نرم افزار CRM

با نرم افزار سی آر ام اطلاعات مشتریان خود را مدیریت کنید،
سوابق مذاکرات و اقدامات مشتریان خود را برای همیشه به یاد داشته باشید.
و با افزایش رضایت مشتریان، فروش خود را چند برابر کنید

بانک اطلاعات مشتریان

اولین کار در حوزه مدیریت ارتباط با مشتری، جمع آوری و طبقه بندی اطلاعات مشتریان است. هر کسب و کاری اطلاعات متفاوتی از مشتریان خود ثبت می کند. در نرم افزار سی آر ام مایکروسافت شما براحتی می توانید فیلدهای اطلاعاتی مورد نیاز خود را اضافه و فیلدهای کم کاربرد را حذف کنید.

افزایش فروش

یک عامل مهم برای افزایش فروش شناسایی رفتار مشتریان، داشتن نظم در تعامل با مشتری و پی گیری است. قابلیت تحلیل اطلاعات در نرم افزار CRM و یافتن علل عدم خرید مشتری کمک می کند تا بتوانیم با تعریف کمپین های مناسب، مشتریان از دست رفته را جذب و مشتریان خود را راضی نماییم.

تقویت حافظه کسب و کار

در نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری اورست جزئیات تمام ارتباطات با مشتری ثبت و نگهداری می شود. شما همه سوابق او را در اختیار دارید. هربار تماس یا درخواستی از مشتریان خود دریافت کردید می‌توانید فورا به سوابق آنها مراجعه کرده و آنها را به‌یاد آورید.

بروزرسانی کاتالوگ محصولات

یکی از معضلات شرکت هایی که چندین محصول دارند مدیریت و به روز رسانی کاتالوگ محصولات است. با نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری می‌توانید ثبت کاتالوگ‌ها را انجام دهید. همچنین تغییرات کاتالوگ محصولات به صورت خودکار در پورتال اینترنتی یا فروشگاه اعمال خواهد شد.

مدیریت خدمات پس از فروش

کسب رضایت مشتریان با ارایه خدمات عالی محقق می‌شود. نرم افزار CRM با استفاده از قابلیت هایی مانند مدیریت Case ، تقویم برنامه ریزی خدمات، پایگاه دانش، لیست وظایف و گردش کارها امکانات لازم برای راه اندازی سیستم خدمات پشتیبانی را فراهم می آورد.

تقویت گردش کار

با نرم افزار CRM می‌توانید انواع گردش کار برای ایجاد اتوماسیون فروش و بازاریابی تعریف کنید. به این ترتیب فرآیندهای داخلی ساده تر و سریعتر می‌شوند و پرسنل فروش بر هدف اصلی یعنی فروش تمرکز می کنند و شرایطی فراهم می شود که بتوان تجربه ای متفاوت را برای مشتریان خود به ارمغان آورید.

بهترین نرم افزار CRM

بهترین نرم افزار CRM کدام است؟

پاسخ به این سوال بسته به کاربردی است که کاربران از نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری خود انتظار دارند، در اینجا قصد داریم بهترین روش ارزیابی نرم افزارهای CRM را بررسی کنیم:

کارشناسان و مدیران فروش به دنبال نرم افزاری هستند که بتواند کارهای فعلی را که دچار از هم گسیختگی شده و منجر به ریزش یا نارضایتی مشتریان شده است را مدیریت کند، مثلاً: چطور قرار ملاقاتها رو یادآوری کنیم، سطح خدمات مورد نظر (SLA) رو برای هر مشتری چطور تعریف کنیم، چطور بتوانیم وظایف رو بین نیروها به صورت متعادل توزیع کنیم، چگونه از وضعیت مشتریها و نحوه پیگیریها گزارش گیری کنیم، آیا می توان با یک نگاه از وضعیت فروش سازمان مطلع شویم و یا اینکه دقیقا میزان کارایی هر کارشناس رو به اندازه گیری کنیم و هزاران چرا و چگونه دیگر!

پس در انتخاب باید به دنبال بهترین نرم افزار CRM باشیم که در فاز اول نیازهای سازمان را پاس کرده و همپای رشد و تغییر در نیازمندیهای سازمان و بلوغ سازمانی واحد فروش قابل سفارشی سای و تطبیق با نیازهای جدید سازمان باشد، بنابراین بهترین نرم افزار سی آر ام، نرم افزاری است که جامعیت داشته باشد ولی شما به تدریج و بر اساس نیاز از این قابلیتها استفاده کنید. چنین ویژگی هایی را تنها می توانید در نرم افزار CRM مایکروسافت که توسط سرویس ابری اورست ارایه می شود، به دست آورید.

جمع بندی آیتم های مهم در انتخاب بهترین نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری:

 1. قابلیت ارتقاء و رشد
 2. قابل سفارشی سازی و تطبیق با نیازهای سازمان
 3. عدم وابستگی به فروشنده
 4. عدم نیاز به تغییر نرم افزار با تغییر در نیازمندیهای سیستم
 5. امکان استفاده از نسخه های جدید بدون نگرانی برای اطلاعات فعلی
 6. امکان بررسی نمونه های موفق کاربرد این سیستم در دنیا

مزایای استفاده از نرم افزار CRM

استقرار نرم فزار سی آر ام مزایای زیر را برای شرکت به همراه دارد:

 • CRM کمک می کند به شناسایی فرصت ها و تهدیدات خارجی و داخلی
 • CRM نقاط قوت و ضعف داخلی را شناسایی می کند.
 • هدف های بلند مدت. استراتژی های فروش. بازاریابی. تبلیغات، خدمات پس از فروش.
 • هدف های رسانه . سیاست های شرکت
 • پرهیز از فعالیت های خارجی که به وظایف بخش در سازمان لطمه می زند.
 • حفظ اسرار موجود و….
 • ارائه خدمات و بالاتر بودن سطح ارتباط با مشتریان
 • رعایت معیارها در رفتار شخصی و داشتن صداقت و درستی
 • تجزیه و تحلیل مشتریان
 • استفاده ی بهینه از ظرفیت موجود و پرسنل
 • استفاده بهینه از نیروی کارموجود
 • یکنواخت کردن روند فروش
 • دسترسی بهتر به عرضه کنندگان، شرکت های پخش، مشتریان، محصولات و بستانکاران جدید به کارگیری فن آوری جدید
 • نشان می دهد آیا کارکنان یک دارایی ارزشمند برای شرکت هستند یا خیر؟

نرم افزارهای یکپارچه با نرم افزار CRM

نرم افزار باشگاه مشتریان

کاملا داینامیک و یکپارچه با نرم افزار CRM

سایت ساز

اتصال همه فرم ها به نرم افزار CRM و انتقال اطلاعات

فروشگاه ساز اینترنتی

دریافت مشتریان و سفارشات در سی آر ام و آپدیت موجودی

نرم افزار حسابداری

یکپارچه با نرم افزار حسابداری ابری هوفر، سپیدار، پایا و …

هاست ایمیل اکسچنج

ارسال و دریافت ایمیل از طریق CRM و ثبت در پرونده مشتری

نرم افزار CRM به زبان آمار

نرم افزار CRM در حال حاضر بزرگترین بازار نرم افزاری جهان است که رشد آن طی سال های گذشته به هیچ وجه کاهش نیافته است. در واقع پیش بینی می شود تا سال ۲۰۲۵ اندازه بازار نرم افزار سی آر ام به بیش از ۸۰ میلیارد دلار افزایش پیدا کند.

این رشد نیاز به دسترسی به نرم افزار سی آر ام از طریق موبایل و تبلت را نیز به شدت افزایش داده است. و این باعث رشد چشم گیر استفاده از نرم افزارهای CRM ابری شده است

نرم افزار CRM ابری ۸۷%
سرنخ های موفق ۷۸%
نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری

قیمت نرم افزار CRM

حرفه‌ای

۸،۴۲۵،۰۰۰ تومان

سالانه

نرم افزار CRM اورست

افزونه پیامک

افزونه پیام اجتماعی

افزونه شمارنده خودکار

افزونه نقشه

افزونه رویدادها

افزونه انبارداری

افزونه گزارشات – مالیات

افزونه ایمیل مارکتینگ

افزونه تلگرام


مشاهده جزئیات پلن

۳ گیگ فضای ذخیره سازی

۱۰ کاربر رایگان

۱۰ ساعت آموزش و سفارشی سازی رایگان

یکپارچه با فروشگاه ساز اینترنتی

اپلیکشن موبایل

فیلم آموزشی

ترافیک نامحدود (FUP)


تماس بگیرید

پیشرفته

۶،۵۰۰،۰۰۰ تومان

سالانه

نرم افزار CRM اورست

افزونه پیامک

افزونه شمارنده خودکار

افزونه رویدادها

افزونه گزارشات – مالیات


مشاهده جزئیات پلن

۳ گیگ فضای ذخیره سازی

۵ کاربر رایگان

۵ ساعت آموزش و سفارشی سازی رایگان

یکپارچه با فروشگاه ساز اینترنتی

اپلیکشن موبایل

فیلم آموزشی

ترافیک نامحدود (FUP)


تماس بگیرید

افزونه های تکمیلی نرم افزار CRM


افزونه ویپ و سانترال افزونه ویپ و سانترال
۴،۰۰۰،۰۰۰ تومان

 

افزونه ارتباط با نرم افزار حسابداری هوفر افزونه ارتباط با نرم افزار حسابداری هوفر
رایگان

 

افزونه ارتباط نرم افزار حسابداری سپیدار افزونه ارتباط نرم افزار حسابداری سپیدار
۷،۰۰۰،۰۰۰ تومان

 

افزونه ارتباط با نرم افزار حسابداری پایا افزونه ارتباط با نرم افزار حسابداری پایا
۷،۵۰۰،۰۰۰ تومان

افزونه های کاربردی نرم افزار CRM اورست

دانلود و نصب رایگان نرم افزار CRM مایکروسافت

داینامیک CRM مایکروسافت دو نسخه دارد. نسخه on-premise که به صورت پکیج است و می توان آنرا از سایت رسمی مایکروسافت دانلود و نصب کرد. و تمام سرویس دهندگان Dynamics CRM در سراسر دنیا چه به صورت ابری چه به صورت هاست و چه به صورت نصب در سرورهای داخلی فقط از این نسخه می توانند استفاده کنند.

نسخه آنلاین که صرفا در بستر ابر مایکروسافت ارایه می شود و هیچ سرویس دهنده و شرکت دیگری امکان ارایه آن خارج از ابر مایکروسافت رو ندارد. برای استفاده از CRM مایکروسافت به صورت ابری در ایران سرویس کسب و کار آنلاین اورست گزینه مناسبی است.

برای نصب سی آر ام در سرورهای محلی خود از فیلم آموزشی زیر استفاده کنید:

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری

کاربردهای نرم افزار CRM

۱

ساماندهی فروش

پیشی گرفتن از بقیه رقبا هدف همه ی شرکت ها و سازمان ها می باشد. این مهم با آگاهی و دانش تیم فروش به دست می اید. استفاده از ابزار مناسب که بتواند تمرکز تیم را به فروش به حداکثر خود رسانده و از بقیه حواشی دور کند بیش از پیش اهمیت دارد. نرم افزار CRM  این مهم را فراهم می نماید

۲

توسعه بازار

رشد هر کسب و کاری منوط به توسعه بازار و حفظ و افزایش کیفیت مشتری ها و بازار فعلی است. علاوه بر اطلاعات باید فرآیندها و روال های شرکت یا سازمان به نحوی باشد که امکان توسعه را داشته و به توسعه بازار یک کسب و کار کمک نماید. نرم افزار CRM می تواند با مکانیزه کردن فرآیندها و روال های شما توسعه را تسهیل نماید.

۳

ثبت و بازیابی اطلاعات مشتریان

در نرم افزار CRM امکان ثبت ، ویرایش، بازیابی و هر نوع عملیاتی بر روی اطلاعات مشتریان وجود دارد. شما می توانید هر نوع اطلاعات اضافی که مد نظرتان است را به یک مشتری اضافه نمایید. علاوه بر آن می توانید تمامی فرآیندهای کسب و کار خود را از قبیل راه اندازی کمپین ، ارسال پیام و غیره را برای کاربران فراهم نمایید.

۴

وفادار کردن مشتری

در صورتی که پس از هر خرید بتوانیم با مشتری در ارتباط بوده و خدمات خوبی را به وی ارائه نماییم مشتری ما تبدیل به یک مشتری وفادار شده و در آینده نیز با ما همراه خواهد بود..

۵

افزایش کیفیت پشتیبانی

مکانیزه کردن فرآیند پاسخ گویی به مشتریان و ثبت و ضبط اطلاعات ارتباطات با تیم پشتیبانی یک سازمان و یا شرکت و یا کسب و کار می تواند کیفیت پشتیبانی را از یک طرف افزایش داده و از طرف دیگر مدیریت آن را تسهیل نماید.

۶

مدیریت محصولات

از امکانات مهم دیگر نرم افزار CRM  مدیریت محصولات یک کسب و کار است. شما می توانید اطلاعات محصولات خود را به طور مجزا و کامل ذخیره کرده و در ادامه بتوانید در فرآیندهای کسب و کار خود ، فروش و غیره از آن ها بهره مند شوید.

قابلیت های CRM مایکروسافت

هدف اصلی از تولید نرم افزار سی آر ام فراهم ساختن امکان مدیریت اطلاعات در حوزه های فروش، بازاریابی و خدمات  می باشد اما معماری انعطاف پذیر و قابلیت های سفارشی سازی گسترده آن باعث شده است که در حال حاضر مایکروسافت از این محصول به عنوان بستر XRM نام برده است و پارتنر های مایکروسافت از آن برای تولید برنامه های مبتنی بر وب مختلفی استفاده کرده اند.

ماژول های فروش، بازاریابی و خدمات در داینامیک سی آر ام مایکروسافت یک بستر عملیاتی واحد را برای تعامل با تمام مشتریان فراهم می کند. و یک سازمان را قادر می سازد روابطش را با مشتریان از لحظه اولین تماس تا فروش و خدمات مدیریت نماید.

رابط کاربری به صورت ریسپانسیو طراحی شده است. این طراحی در کنار یکپارچگی و همبستگی کامل بین Dynamics CRM، اوتلوک و دیگر ابزارهای مجموعه آفیس. شرایطی را ایجاد می کند تا کاربران با سرعت و کارایی بالا سیستم را در امور روزانه خود به کار گیرند و هزینه های آموزش و استقرار کاهش یابد.

داشتن دید روشن تری از مشتریان و بازاریابی آگاهانه تر

لیست مشتریان را به چند گروه مناسب بخش بندی کنید و سپس با استفاده از مدل گردش کار- محور به بازاریابی برای یک یا چند بخش مشخص از مشتریان بپردازید. نرم افزار CRM در بخش های ذیل به شما کمک می کند:

 • تقسیم بندی مشتریان
 • برنامه ریزی کمپین های تبلیغاتی و اجرای آنها
 • پالایش اطلاعات
 • تحلیل و گزارش گیری
 • ابزارهای تعاملی فروش و بازاریابی
 • به اشتراک گذاری اطلاعات
نرم افزار CRM

سرنخ های فروش بیشتری به دست آورید و قراردادهای بیشتری ببندید

دسترسی به همه اطلاعات مشتریان به صورت آنلاین یا آفلاین به پرسنل فروش کمک می کند که از همه جا به اطلاعات سرنخ های فروش، فرصت های تجاری به صورت بلادرنگ دسترسی داشته باشند. نرم افزار CRM در بخش های ذیل به شما کمک می کند:

 • مدیریت سرنخ های و فرصت های تجاری
 • مدیریت مشتریان حقیقی و حقوقی
 • ناحیه بندی و مدیریت آنها
 • پیش بینی و تحلیل فروش
 • دسترسی آفلاین به اطلاعات و دسترسی از طریق موبایل و تبلت
 • دسترسی سریع به محصولات، قیمت ها و پیش فاکتورها
نرم افزار CRM

خدمات بهتر و بیشتری برای مشتریان فراهم کنید

پاسخگویی سریعتر به مشکلات مطرح شده توسط مشتری و بهبود توان واحد پشتیبانی از طریق ردیابی سریع مشکلات و پاسخگویی دقیق باعث ایجاد سود در درازمدت می شود. . دینامیک CRM در بخش های ذیل به شما کمک می کند:

 • مدیریت قراردادهای مشتریان
 • مدیریت تعاملات و مشکلات مطرح شده
 • مدیریت بندهای قرارداد مشتریان
 • مدیریت پایگاه دانش
 • برنامه ریزی ارایه خدمات
 • گردش کار بین تیم ها و گروههای کاری
 • گزارش و تحلیل خدمات
مدیریت خدمات پس از فروش

چرا توصیه می شود نرم افزار CRM فعلی خود را با Microsoft CRM جایگزین کنید؟

امکانات تعاملی، قابلیت یکپارچه شدن با دیگر نرم افزارها مخصوصا نرم افزارهای پر کاربردی مانند نرم افزار حسابداری و سایت و فروشگاه اینترنتی و توانایی فوق العاده در مکانیزاسیون فرآیندهای کسب و کار دلایل اصلی این پیشنهاد است. همچنین مایکروسافت یک برنامه سرمایه گذاری دراز مدت برای ادغام هر چه بیشتر Dynamics CRM با آفیس و شیرپوینت و دیگر تکنولوژی های مایکروسافت که مشتریان قبلا آن ها را در اختیار داشته اند برنامه ریزی کرده است. اورست نیز به توسعه این یکپارچگی کمک می کند و شما می توانید در اورست سی آر ام را به صورت یکپارچه با فروشگاه و نرم افزار مالی و سایت خود داشته باشید. از این رو استفاده از Dynamics CRM آینده روشن تری نسبت به بقیه محصولات دارد.

درباره چیستی و چگونگی CRM و نرم افزار CRM

سوالات متداول

نرم افزار CRM چیست؟

نرم افزار سی آر ام یا نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری ، نرم افزاری است با هدف اتوماسیون کلیه تعاملات و ارتباطات با مشتریان از قبل از آشنایی آنها با شرکت در قالب مدیریت فعالیتهای بازاریابی تا فروش و نظرستجی و ارایه خدمات پس از فروش به مشتریان

کاربرد نرم افزار CRM چیست؟

با نرم افزار CRM

 • بانک اطلاعات مشتریان خود را با جزییات کامل ثبت و نگهداری کنید.
 • فرآیندهای بازاریابی، فروش و خدمات پس از فروش را مکانیزه کنید.
 • تمامی تعاملات تلفنی، پیامکی، تلگرامی، فاکس، نامه و … با مشتریان را ثبت و نگهداری کنید.
 • رفتار و علایق مشتریان را بر اساس اطلاعات کسب شده تحلیل و استخراج کنید و بر پایه آنها با مشتریان ارتباط اختصاصی شده برقرار کنید.
 • اطلاعات حسابداری مورد نیاز مانند مانده حساب مشتری و موجودی انبارها را در لحظه ارتباط با مشتری در اختیار داشته باشید.

نرم افزار CRM مایکروسافت بهتر است یا نرم افزار CRM ایرانی؟

هیچ کس حتی تولید کننده های نرم افزارهای ایرانی چنین ادعایی ندارند که نرم افزار آنها با نرم افزار CRM مایکروسافت قابل مقایسه است. و هیچ شکی مبنی بر کاملتر، جامع تر، انعطاف پذیرتر و بهتر بودن بودن نرم افزار CRM مایکروسافت نیست. اما اینکه آیا نرم افزار CRM مایکروسافت مناسب کسب و کار شما هست یا خیر را بایستی ار طریق راهنمایی گرفتن با مشاوران خبره کسب و کار تشخیص دهید.

چه زمانی بایستی نرم افزار CRM تهیه کرد؟

امروزه مشتریان انتظار دارند خدمات و محصولات ویژه آنها اختصاصی سازی شود و برآورده کردن چنین انتظاری بدون در اختیار داشتن نرم افزار CRM تقریبا غیرممکن است. و اگر دیر اقدام کنید رقبای شما مشتری برای شما باقی نخواهند گذاشت.

نرم افزار CRM ابری بهتر است یا نصبی؟

برای اینکه بدانید نسخه ابری CRM برای شما بهتر است یا نسخه نصبی آن، معیارهای زیر را مد نظر قرار دهید.

 • تیم IT مستقر در شرکت دارید؟
 • سرور دارید؟
 • تعداد کاربران شما بیش از ۲۰ کاربر است؟
 • کاربران شما از طریق اینترنت و در ساعات مختلف شبانه روز به نرم افزار CRM نیاز دارند؟

دانلود رایگان فیلم آموزش نرم افزار CRM 365 مایکروسافت

ما در شرکت پرنیان یک مجموعه فیلم آموزشی کامل در خصوص نحوه کاربری CRM 365 مایکروسافت تولید کرده ایم. در این مجموعه کل پروسه بازاریابی، فروش و خدمات به صورت کامل و با همه جزییات توضیح داده شده است. شما می توانید این مجموعه آموزشی را از با مراجعه به صفحه دوره های آموزشی اورست تهیه نمایید.

 

پسورد فایل ها: CRMever247

آخرین مقالات آموزشی و اخبار اورست درباره نرم افزار CRM