فرم ساز و گردش کار آنلاین

کاربردهای فرآیند ساز

با اتوماسیون فرآیندهای کسب و کار خود، نظم، بهره وری و سرعت در انجام کارها را چند برابر کنید. با فرآیند ساز اورست تمام فرم های کاغذی را که می خواهید به صورت الکترونیکی طراحی کنید و به گردش درآورید.

طراحی گردش کار

فرآیند گردش فرم ها بین اعضای شرکت را به صورت کاملا گرافیکی و ویژوال طراحی کنید. بدین ترتیب اتوماسیون فرآیندهای شرکت خود را کامل می کنید. و امکانات زیر را بدست آورید:

  • کارتابل کاری پرسنل
  • کنترل تاخیر در انجام کارها
  • ارتباط با نرم افزارهای دیگر
  • رعایت قوانین شرکت در ارجاع کار

گزارش ساز

با مکانیزه شدن فرم ها و گردش کارها نیاز به گزارش گیری از اطلاعات جمع آوری شده می باشد. با امکانات گزارش ساز می توانید انواع گزارشات لیستی و نموداری ایجاد کنید. علاوه بر این می توانید با استفاده از قابلیتهای سرویس پاور بی آی داشبوردهای مدیریتی ایجاد کنید.

الکترونیکی کردن فرم ها

با استفاده از فرم ساز می توانید هر نوع فرمی (مانند فرم مرخصی، فرم گزارش کار، فرم ثبت سفارش، فرم تسویه حساب و …) را به صورت آنلاین و بدون نیاز به دانش IT طراحی کنید.

  • تعیین دسترسی روی فرم ها
  • گزارش گیری از اطلاعات فرم ها
  • دریافت خروجی اکسل از فرم ها

ویدیو معرفی فرآیند ساز

با قابلیتهای فرآیندساز از ساده ترین فرم ها تا پیچیده ترین آنها را بسازید و با امکانات گردش کار آنرا بین پرسنل گردش دهید.

امکان لینک با نرم افزارهای دیگر

اگر شما یک “فرم درخواست کالا از انبار” طراحی کنید لازم دارید تا این فرم به سیستم انبار لینک شود و لیست کالاهای انبار و موجودی آنها را از سیستم انبار در فرم نمایش دهد. یا اگر “گردش کار مرخصی” طراحی می کنید لازم دارید تا شرطی در گردش کار قرار دهید که بر اساس مانده مرخصی کاربر، مسیر تایید متفاوتی را طی کند.

در سرویس ابری اورست امکان ارتباط فرآیندساز با نرم افزارهای دیگر حتی آنهایی که در سرورهای شرکت شما نصب شده اند وجود دارد.

ویژگی های فرآیند ساز

گردش کار

طراحی گردش کار به صورت کاملا گرافیکی، پشتیبانی از شرطها در فرآیند گردش کار، امکان استفاده از حلقه های تکرار در گردش کار و …

فرم ساز

ایجاد انواع فرم‌ها به صورت نامحدود، ایجاد اتصال بین فرمها، قابلیت تعربف قوانین و شرایط برای فرمها، استفاده از انواع کنترل ها در طراحی فرم تنها بخشی از قابلیتهای فرم ساز است.

بر پایه شیرپوینت

استفاده از شیرپوینت به عنوان بستر فرم ساز و گردش کار مزایای متعددی نسبت به دیگر سرویس ها دارد و امکان ایجاد یک راهکار کامل را فراهم می کند.

یکپارچه با ایمیل سرور اکسچنج

زمانی که یک کار به شما ارجاع می شود، سیستم یک ایمیل نیز برای شما ارسال می کند. شما می توانید از طریق آن ایمیل کار را انجام دهید.

ارجاع و تاریخچه گردش

در هر مرحله از گردش کار شما می توانید کار را به کارتابل فرد مناسب ارجاع دهید. همچنین می توانید تاریخچه گردش کار را مشاهده نمایید.

مهلت انجام کار

با تعیین مهلت انجام کار در هر مرحله، می توان اقدام بعد از پایان مهلت را مشخص کرد. مثلا کار به کارتابل مدیر ارجاع شود و یا از طریق پیامک به کاربر یادآوری شود.

آخرین مقالات آموزشی و اخبار اورست درباره فرآیندساز

پست یافت نشد