هاست وردپرس یکپارچه با نرم افزار CRM و حسابداری سامیار

هاست وردپرس یکپارچه با سی آر ام  و حسابداری سامیاردر حال حاضر یکی از اصلی ترین گزینه ها برای طراحی سایت استفاده از وردپرس است. اگر با وردپرس آشنایی کافی ندارید پیشنهاد می کنم ابتدا مطلب "همه چیز در مورد وردپرس" را مطالعه کنید. اما بعد از انتخاب وردپرس برای طراحی سایت، نوبت به انتخاب هاست وردپرس می رسد. در انتخاب هاست، گزینه های متعددی وجود دارد که تفاوت آنها عمدتا روی قیمت و مشخصات سخت افزاری هاست است. که البته تا زمانی که واقعا استفاده نکنید نمی توانید ارزیابی دقیقی از آن داشته باشید. اما در سرویس ابری اورست شما با یک هاست وردپرس کاملا متفاوت و منحصر به فرد روبرو می شوید. 

چرا هاست وردپرس در اورست با بقیه متفاوت است؟

آنچه هاست وردپرس در سرویس ابری اورست را نسبت به سایر گزینه ها بی رقیب می کند، یکپارچگی کامل آن با نرم افزار CRM مایکروسافت و نرم افزار حسابداری آنلاین سامیار است.  بدین معنی که شما می توانید فرمی را در سایت وردپرس خود طراحی کنید و تنظیم کنید که اطلاعات آن مستقیما در سی آر ام ذخیره شود. به عنوان مثال فرم تماس با ما. و یا اینکه فروشگاه ووکامرس خود را به حسابداری آنلاین سامیار متصل کنید و هر خریدی که در فروشگاه شما انجام می شود به صورت خودکار به سامیار منتقل شود.

بدین ترتیب سایت شما یک سایت صرفا اطلاع رسانی نخواهد بود و می توانید فرم هایی طراحی کنید که مستقیما در سی آر ام ثبت شوند و در گردش کارهای سی آر ام به آنها رسیدگی شود. و همچنین دیگر نیازی نیست خریدهای آنلاین از فروشگاه اینترنتی شما دوباره در نرم افزار حسابداری شما ثبت شوند. و این کار به صورت کاملا خودکار انجام می شود. 

اورست یک ارایه دهنده هاست نیست، یک اکوسیستم است

اگر شما از هاست وردپرس در سرویس ابری اورست استفاده کنید. وارد یک اکوسیستم نرم افزاری می شوید که در آن مجموعه ای یکپارچه از نرم افزارهای کاربردی مانند سی آر ام، اتوماسیون اداری، حسابداری، فروشگاه ساز، فرآیندساز و ... قرار گرفته اند که شما می توانید به تناسب نیاز خود از آنها استفاده کنید. و نگران ایجاد لینک بین آنها نباشید زیرا که این کار قبلا توسط تیم فنی اورست انجام شده است و همواره در حال تکمیل است. 

در این اکوسیستم از ثبت درخواست یک مشتری در سایت شما تا انجام فروش، خدمات پشتیبانی، حسابداری و ... همگی به صورت یکپارچه انجام می شود. شما می توانید هر کدام از این نرم افزارها را با ثبت درخواست دمو به صورت رایگان آزمایش کنید.

 

هاست وردپرس در اورست چه امکاناتی دارد؟

علاوه بر قابلیت لینک با نرم افزارهای سی آر ام و حسابداری سامیار، هاست وردپرس در کلود اورست از مزایای دیگری ن��ز برخوردار است که در ادامه به آن اشاره می شود.

1- هاست اختصاصی شده فقط برای وردپرس

هاست بر پایه لینوکس و منحصرا برای وردپرس تنظیم، بهینه سازی و امن سازی شده است 

2- انتقال رایگان سایت به همراه محتوی از هاست قبلی

فقط با داشتن بکاپ سایت وردپرس همکاران ما پروسه انتقال و تنظیمات روی هاست وردپرس را برای شما انجام می دهند.

3- بکاپ گیری روزانه بدون تاثیر روی فضای هاست مشتری

به صورت روزانه و خودکار از تمام سایتها بکاپ گرفته می شود و تا 30 روز نگهداری می شود. این بکاپ ها از فضای ذخیره سازی مشتری مصرف نمی کنند. 

4- یکپارچه با اکتیودایرکتوری در کلود اورست

احراز هویت در کل سرویس های اورست یکپارچه است. 

5- ترافیک ماهیانه نامحدود

بدون نگرانی از تمام شدن ترافیک سایت، مشتریان را به سایت خود دعوت کنید

6- گواهی امنیت SSL رایگان

استفاده از گواهی امنیت هم باعث رمزنگاری در تبادل اطلاعات می شود و هم روی رتبه سئو سایت شما تاثیر مثبت دارد. 

7- کنترل پنل پلسک

کنترل پنل حرفه ای پلسک امکان مدیریت کامل هاست وردپرس را در اختیار شما قرار می دهد.

ارسال نظر

آخرین نظرات

Comment RSS