کسب درآمد عالی با کیف پول اورست

everest

هما هستم و یک خبر عالی دارم. کیف پول اورست رونمایی شد. کیف پول، برای همه افرادی که توانایی بازاریابی و فروش دارند امکان کسب درآمد دائمی از اورست را فراهم می کند. با استفاده از کیف پول اورست شما از 25 درصد پورسانت برای هر فروش و به صورت دائمی برخوردار می شوید. صبر کنید، خیلی هیجان زده شدم و همه چیز را فشرده توضیح دادم. اجازه بدهید کمی مشروح تر توضیح دهم.

کیف پول اورست چیست؟

کیف پول اورست یک حساب مجازی است که درآمدهای حاصل از فروشهای شما به این حساب واریز می شود. و شما می توانید مبالغ تجمیع شده در این حساب را به حساب بانکی خود انتقال دهید. شما همواره می توانید از طریق پنل کاربری اورست میزان موجودی کیف پول خود را مشاهده کنید و لیست تراکنشهایی حساب مجازی خود را نیز بررسی نمایید. 

زمانی که شما یک مشتری جدید به اورست معرفی می کنید و مشتری اقدام به خرید می کند. 25 درصد مبلغ خرید مشتری به حساب کیف پول شما واریز می شود. همچنین هر زمان که این مشتری خرید جدیدی انجام دهد و یا سرویس خود را در سال جدید تمدید کند، مجددا 25% مبلغ خرید وی به حساب شما واریز می شود. 

چگونه یک کیف پول اورست داشته باشم؟

شما می توانید به سادگی و به رایگان عضو سرویس ابری اورست شوید و بلافاصله صاحب یک کیف پول در اورست شوید. بعد از لاگین به پنل کاربری شما می توانید میزان موجودی کیف پول را در میز کار خود مشاهده نمایید و از طریق گزینه های منو تراکنش های حساب مجازی کیف پول خود را بررسی نمایید. همچنین شما می توانید لیست مشتریانی که توسط شما عضو اورست شده اند را نیز مشاهده نمایید. 

چگونه درآمد کسب کنم؟

بعد از ثبت نام و لاگین به اورست، در میز کار پنل کاربری شما و در زیر کیف پول یک لینک مخصوص شما نمایش داده می شود. این لینک را کپی کنید و همیشه همراه خود داشته باشید. حال شروع به بازاریابی از طریق معرفی سرویس های اورست به دوستان، آشنایان و مدیران شرکتها کنید. شما می توانید سرویسهای اورست را برای مشتریان بالقوه خود پرزنت کنید و امکان استفاده آنها از نسخه آزمایشی را نیز فراهم آورید. زمانی که مشتری شما تصمیم به خرید گرفت، کافی است لینک مخصوص به خود را در اختیار او بگذارید تا از طریق آن لینک اقدام به ثبت نام در اورست نماید. به محض خرید سرویس توسط این مشتری چه به صورت آنلاین و چه به روشهای دیگر، 25 درصد مبلغ خرید وی به حساب کیف پول شما واریز می شود. اما کسب درآمد شما از این مشتری در همین جا تمام نمی شود بلکه هر زمان که این مشتری خرید جدیدی انجام دهد و یا سرویس سالیانه خود را تمدید کند مجددا 25 درصد مبلغ خرید وی به حساب کیف پول شما واریز می شود. و به این ترتیب شما با معرفی مشتری می توانید یک درآمد دائمی داشته باشد و با معرفی مشتریان جدید بر درآمد خود بیافزایید.

چگونه از کیف پول خود برداشت کنم؟

برای برداشت از کیف پول تنها کافی است شماره شبا حساب خود را وارد نمایید. در کمتر از 24 ساعت کل مبلغ کیف پول به حساب شما واریز می شود. 

آیا برای فروش سرویسها آموزش داده می شود؟

ما می دانیم که ممکن است شما توانایی فوق العاده ای در بازاریابی و فروش داشته باشید ولی به سرویس های اورست به اندازه کافی مسلط نباشید. از این رو ما به در پنج شنبه های هرهفته آموزش رایگان و آنلاین برگزار می کنیم. و شما از هر نقطه از ایران که به اینترنت دسترسی داشته باشید می توانید در این دوره های آموزشی شرکت کنید.

ارسال نظر

آخرین نظرات

Comment RSS