اورست بهتر می شود - نسخه جدید سرویس اطلاع رسانی

crm

سرویس اطلاع رسانی چند وقتی است که در اورست راه اندازی شده است و بسیاری از مشتریان از آن استفاده می کنند ولی از آن دسته از سرویس های مظلوم است که نام آن کمتر شنیده شده است. در این مطلب و به بهانه به روز رسانی بزرگی که برای سرویس اطلاع رسانی انجام شده است. در مورد این سرویس و امکانات نسخه جدید آن می نویسیم.

سرویس اطلاع رسانی چیست؟

به صورت خلاصه دیگر سرویس های اورست از سرویس اطلاع رسانی برای ارسال و دریافت پیام به/از مخاطبین استفاده می کنند. به عنوان مثال وقتی در نرم افزار CRM شما یک فاکس ارسال می کنید. افزونه فاکس سی آر ام فایل فاکس را تحویل سرویس اطلاع رسانی می دهد و این سرویس وظیفه ارسال فاکس به مخاطب از طریق سرویس دهنده را بر عهده دارد. همچنین در زمان های مشخص این سرویس پیامهای دریافتی را از سرویس دهنده دریافت می کند و در محل مناسب قرار می دهد. مثلا پیامکهایی که به شماره شما ارسال شده است را دریافت می کند و در لیست پیامکهای دریافتی در سی ار ام قرار می دهد. 

این سرویس رابط کاربری ندارد و شما همیشه از طریق افزونه هایی که در سرویسهای مختلف نصب شده اند با سرویس اطلاع رسانی کار می کنید. 

چه پیامهایی ارسال و دریافت می کند؟

در این نسخه از سرویس اطلاع رسانی امکان ارسال و دریافت پیام تلگرام، ارسال و دریافت پیامک، ارسال و دریافت فاکس و ارسال پیام صوتی فراهم شده است. شما می توانید از طریق نرم افزار سی آر ام و با کمک افزونه هایی با همین نام اقدام به ارسال و دریافت پیامک کنید. همچنین از طریق اوتلوک و سرویس اکسچنج نیز می توانید انواع پیام های عنوان شده را برای مخاطبین خود ارسال کنید. 

افزونه های اطلاع رسانی در نرم افزار CRM

افزونه تلگرام، افزونه پیامک، افزونه فاکس و افزونه پیام صوتی نام پلاگین هایی است که برای نرم افزار سی آر ام و به جهت ارتباط با سرویس اطلاع رسانی نوشته شده است. نصب هر کدام از این افزونه ها باعث می شود تا فعالیتی با همین نام به سی ار ام اضافه شود و امکانات زیر در اختیار کاربر قرار می گیرد:

- ارسال پیام گروهی به لیست های بازاریابی، اشخاص، مشتریان و سرنخ ها

- ارسال پیام انفرادی به شخص، مشتری و سرنخ

- دریافت پیام، در صورتی که شماره فرستنده قبلا در سی آر ام تعریف شده باشد پیام دریافتی به صورت خودکار در پرونده آن شخص یا مشتری قرار می گیرد.

- امکان استفاده از گردش کار در زمان دریافت پیام و انجام اقدام متناسب با پیام دریافتی

- امکان ارسال پیام در گردش کارها در زمان وقوع رویدادها مثلا ارسال پیام همراه با صدور فاکتور

- امکان ارسال پیام زمانبندی شده (مخصوص پیامک) برای رویدادهایی مانند تولد، جلسه و ...

افزونه های اطلاع رسانی در اکسچنج

با فعال شدن افزونه های مورد نظر د�� سرویس اکسچنج شما، می توانید با:

- ارسال ایمیل به fax@ever247.net  و درج شماره نمابر مخاطب خود در بخش موضوع برای مشتریان خود فاکس ارسال کنید

- ارسال ایمیل به telegram@ever247.net و درج شماره موبایل مخاطب خود در بخش موضوع پیام تلگرامی ارسال کنید.

- ارسال ایمیل به sms@ever247.net و درج شماره موبایل مخاطب خود در بخش موضوع پیامک ارسال کنید.

- ارسال ایمیل به voicemsg@ever247.net و درج شماره تلفن مخاطب خود در بخش موضوع پیام صوتی ارسال کنید.

 

 شما نیز می توانید با کمک این افزونه ها ارتباط خود با مشتریان را مستحکم تر کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

ارسال نظر

آخرین نظرات

Comment RSS