پیام صوتی در نرم افزار CRM مایکروسافت

crm

تا امروز ما افزونه های پیامک، فاکس، ایمیل، تلگرام و ایمیل مارکتینگ را برای نرم افزار CRM مایکروسافت در کلود اورست ارایه کرده ایم که با استفاده از آنها اطلاع رسانی و ارتباط با مشتریان بسیار راحتتر از همیشه شده است. با استفاده از این افزونه ها که ما به مجموع آنها افزونه های اطلاع رسانی می گوییم شما می توانید به صورت مستقیم به یک مشتری یا به گروهی از مشتریان پیام ارسال کنید. همین طور می توانید در تعریف گردش کارها از امکان ارسال پیام استفاده کنید. و ارتباط خود را با مشتریان تان ساده تر، روانتر و محکمتر نمایید. 

پیام صوتی یا پیامک صوتی قابلیت دیگری است که به تازگی به افزونه های اطلاع رسانی اورست اضافه شده است. با استفاده از افزونه پیام صوتی شما می توانید یک پیام ضبط شده را برای گروهی از مشتریان خود ارسال کنید. همچنین شما می توانید متنی را به افزونه پیام صوتی بدهید و این افزونه به صورت خودکار متن شما را به صوت تبدیل کرده و برای مخاطب ارسال می کند. استفاده از این افزونه بسیار جذاب تر از ارسال پیامک است. زیرا که در پیام صوتی شما می توانید احساس خود را نیز به مخاطب انتقال دهید. علاوه بر این مانند امکان ارسال پیام صوتی در گردش کارها تیز مانند دیگر افزونه های اطلاع رسانی وجود دارد. 

امکانات افزونه پیام صوتی

- ارسال یک پیام از قبل ضبط شده 

- ارسال متن که به صورت خودکار به پیام صوتی تبدیل می شود

- ارسال پیام صوتی به مشتریان، اشخاص، سرنخها و لیست های بازاریابی سی آر ام

- ارسال پیام صوتی با استفاده از ایمیل

- در یک لیست سی آر ام امکان ارسال به موارد انتخاب شده، موارد فیلتر شده ، موارد کل نما وجود دارد.

برای استفاده از این قابلیت جالب کافی است وارد سایت پیام صوتی اورست شوید و ثبت نام کنید. همچنین افزونه پیام صوتی را برای سرویس CRM خود در کلود اورست تهیه نمایید. بعد از آن شما می توانید به راحتی و از محیط نرم افزار سی آر ام اقدام به ارسال پیام صوتی برای مشتریان خود نمایید. 

ارسال نظر

آخرین نظرات

Comment RSS