چگونگی ارسال و دریافت پیام تلگرام در نرم افزار CRM مایکروسافت

crm

استفاده از تلگرام مخصوصا در ایران بسیار همه گیر شده است. تقریبا اولین برنامه ای که روی گوشی افراد نصب می شود تلگرام است. بیشتر مردم ترجیح می دهند به جای ارسال و دریافت پیامک ازتلگرام برای تبادل پیام استفاده کنند. شما نیز می توانید به صورت هوشمندانه از این فضا برای محکم تر کردن ارتباط خود با مشتریان استفاده کنید. و به جای آنکه بودجه تبلیغات خود را صرف ارسال پیام های اسپم از طریق تلگرام کنید. از نرم افزار CRM برای ارسال و دریافت پیام تلگرام به مشتریان خود استفاده کنید تا هم پرونده مشتری را کاملتر کنید و در آینده با مطالعه سوابق گفتگو با مشتری بهتر بتوانید به او خدمات بدهید و هم مشتری از ارتباط ساده و سریع با شما لذت ببرد. اما چگونه این کار انجام می شود:

ارسال پیام تلگرام از طریق نرم افزار CRM

برای این کار تنها کافی است افزونه تلگرام سرویس ابری اورست را فقط با قیمت 100 هزار تومان روی نرم افزار CRM خود نصب کنید. با این کار یک فعالیت جدید به سی آر ام اضافه می شود که با استفاده از آن می توانید به صورت موردی و به یک مخاطب (سرنخ، شخص) پیام تلگرام ارسال کنید. و یا گروهی از مخاطبین را با استفاده از نماها و فیلترهای قدرتمند سی ار ام مایکروسافت انتخاب کنید و به همه آنها یک پیام تلگرامی ارسال کنید. و یا از گردش کار استفاده کنید و بر اساس شرایط و در رویدادهای مشخص برای مخاطب خود پیام تلگرامی ارسال کنید. همانطور که مشاهده می کنید امکانات متعددی برای ارسال پیام تلگرامی در نظر گرفته شده است که به شما کمک می کند بر اساس شرایط کسب و کار خود و به نحو مناسب با مخاطبین خود ارتباط برقرار کنید.

دریافت پیام تلگرام در نرم افزار CRM

با نصب افزونه تلگرام امکان دریافت پیام تلگرام به صورت خودکار به نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری شما اضافه می شود. برای تنظیم این افزونه شما یک شماره موبایل معرفی می کنید. هر پیامی که به این شماره موبایل ارسال شود سیستم سعی می کند مخاطب آن را در بانک اطلاعات مشتریان و سرنخ ها پیدا کند و پیام را در پرونده مشتری قرار دهد واگر موفق نشود منتظر تعیین تکلیف از سوی شما می ماند. 

ارسال نظر

آخرین نظرات

Comment RSS