اورست بهتر می شود - کالر آی دی برای نرم افزار CRM

crm

قرار شد طی مجموعه پست هایی با عنوان مشترک "اورست بهتر می شود" در مورد قابلیتهای جدیدی که به سرویس ابری اورست اضافه می شود یا بهبود داده می شود، بنویسیم. در مطلبی با عنوان "اورست بهتر می شود - گواهینامه امنیت" در مورد SSL، دموی جدید نرم افزار CRM و چند بهبود جدید نوشتیم. در این مطلب می خواهیم در مورد فراهم شدن امکان استفاده  از Caller ID در نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری سرویس ابری اورست توضیح دهیم.

یکی از سوالاتی که تقریبا همه متقاضیان استفاده از نرم افزار سی آر ام در کلود اورست از تیم مشاوران فروش اورست دارند این است که آیا امکان استفاده از قابلیت کالر آیدی یا همان نمایش اطلاعات تماس گیرنده در نرم افزار CRM زمانی که از آن به صورت ابری استفاده کنیم وجود دارد؟ چگونه این قابلیت با سیستم تلفنی شرکت هماهنگ می شود؟

در حال حاضر اگر سیستم تلفنی شرکت شما VOIP باشد. یا از سانترالهای پاناسونیک استفاده کنید. افزونه کالری آی دی اورست در سرور سانترال یا ویپ شما نصب می شود و زمانی که مشتری با مجموعه شما تماس می گیرد. و داخلی یکی از فروشندگان شما را میگیرد اطلاعات تماس وی بر روی نرم افزار سی آر ام کاربری که با وی تماس گرفته شده است به صورت خودکار نمایش داده می شود. استفاده از این امکان در سرویس ابری اورست نیاز به نصب هیچ گونه نرم افزار یا افزونه ای بر روی کامپیوتر کاربر ندارد. 

همکاران ما را در تیم مشاوران اورست آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند. هر سوالی دارید آن را با ما در میان گذارید.

ارسال نظر

آخرین نظرات

Comment RSS