چگونه سکه بگیرم

everest

هما هستم و خبر آوردم. سیستم جدیدی با نام "کیف پول" را به سایت اورست اضافه کرده ایم که همه کاربران اعم از دوستانی که به صورت رایگان عضو اورست می شوند و یا مشتریانی که افتخار میزبانی سرویس خریداری شده آنها را در اورست داریم. می توانند با انجام فعالیتهای مشخصی در سرویس ابری اورست سکه دریافت کنند. هر سکه معادل 500 تومان است و شما می توانید از این سکه ها برای خرید از اورست، شرکت در دوره های آموزشی، دریافت سی دی پشتیبان و ... استفاده کنید.

برای شروع اگر قبلا عضو اورست نشده اید، کافی است به به رایگان عضو اورست شوید. و بابت عضویت در اورست 5 سکه اول را دریافت کنید. در ادامه لیست فعالیتهایی که منجر به دریافت سکه می شود را توضیح می دهیم.

- عضویت در اورست (5 سکه)

برای دریافت این سکه ها، کافی است در سرویس اورست ثبت نام کنید. البته اگر شما سرویسی از اورست را خریداری کنید به صورت خودکار عضو اورست می شوید و سکه های این فعالیت به کیف پول شما واریز می شود. اگر قبلا عضو اورست شده اید برای دریافت سکه های این فعالیت برای ما پیام ارسال کنید.

- تایید آدرس ایمیل و شماره موبایل (هر کدام 5 سکه)

بعد از عضویت در سرویس ابری اورست، یک ایمیل به آدرس ایمیل شما و یک پیامک حاوی کد تاییدیه به شماره همراه شما ارسال می شود. با کلیک روی لینک تایید در ایمیل دریافتی و وارد کردن کد تاییدیه شماره همراه در پروفایل خود، سکه های بیشتری به کیف پول شما واریز می شود.

- خرید پلان جدید ( هر خرید 50 سکه)

با خرید هر سرویس جدید از اورست 50 سکه به کیف پول شما واریز می شود. اگر در حال حاضر مشتری اورست هستید، برای دریافت سکه های این فعالیت کافی است برای ما پیام ارسال کنید و در متن پیام نام کاربری خود در سرویس اورست را قید نمایید.

- دعوت از دوستان برای عضویت در اورست (هر عضو جدید 5 سکه)

در پنل شما در سرویس ابری اورست و در بخش سکه ها یک لینک قرار داده شده است. این لینک مخصوص شماست. شما می توانید این لینک را برای دوستانتان از طریق ایمیل یا تلگرام یا هر روش دیگری ارسال کنید. اگر دوستان شما روی این لینک کلیک کنند و در سرویس ابری اورست عضو شوند. به ازای هر عضویت جدید 5 سکه به کیف پول شما واریز می شود. دریافت این سکه ها محدودیتی ندارد و شما می توانید بارها و بارها دوستان بیشتری را برای عضویت در اورست دعوت کنید.

- خرید کردن دوستان دعوت شده ( هر خرید 10 سکه)

زمانی که دوستان دعوت شده توسط شما، سرویس جدیدی را از اورست خریداری کنند به ازای هر خرید آنها 10 سکه به کیف پول شما واریز می شود.

 

ممکن است فعالیتها و تعداد سکه های آنها بر اساس بازخوردی که از مشتریان دریافت می کنیم تغییر داده شوند. اما هیچ وقت بدون اجازه به کیف پول شما دست نمی زنیم :)

خوشحال می شویم در خصوص سیستم کیف پول و نوع فعالیتهایی که منجر به دریافت سکه می شوند ما را راهنمایی کنید.

ارسال نظر

آخرین نظرات

Comment RSS