چگونه سازمان خود را منظم تر کنیم؟

everest

یکی از آرزوهای مدیران کسب و کارها این است که کارمندان قادر باشند مسئولیتهای خودشان را به صورت منظم و در هماهنگی و همکاری با دیگران انجام دهند و البته برای برآورده شدن این آرزو نیاز به استخدام نیروهای بیشتر به منظور نظارت و ... نباشد. می خواهیم در ادامه نشان دهیم چگونه با بهره گیری از نرم افزارهای مایکروسافت در سرویس ابری اورست این خواسته با کمترین هزینه ممکن و به صورت بسیار کامل قابل اجرا می باشد.

برای اینکه بتوانیم سازمان منظم تری داشته باشیم ابتدا لازم است تا روالهای کاری یا همان فرآیندهای کاری دقیقا مشخص شده باشند. چه بهتر که این فرآیندها به صورت نرم افزار پیاده سازی شده باشند تا شما مجبور نباشید مرتب اجرای صحیح آن را به کارمندان یادآور شوید و یا به کارمندان جدید آموزش دهید. برای پیاده سازی ایده آل فرآیندها از نرم افزار فرآیند ساز پرنیان در هاست شیرپوینت اورست استفاده می کنیم. شما می توانید نرم افزار فرآیند ساز پرنیان را با 70 درصد تخفیف در سرویس ابری اورست مورد استفاده قرار دهید.

بعد از انتقال فرآیندهای کاری به نرم افزار که باعث می شود کل سازمان بر اساس قواعد تعریف شده و زمانبندی های مشخص شده کار خود را پیش ببرند. لازم است تعامل بین پرسنل را به میزان بسیار زیاد، ساده کنیم تا نیاز نباشد برای هر کاری فرد میز کار خود را ترک کند و به دیگران مراجعه نماید و یا مدتها منتظر دریافت پاسخ از فردی بماند که در ماموریت یا مرخصی است. برای این کار استفاده از نرم افزار اوتلوک را با اتصال به هاست ایمیل اکسچنج در سرویس ابری اورست پیشنهاد می کنیم و برای تکمیل شدن آن استفاده از اسکایپ سازمانی در کلود اورست نیز توصیه می شود. با استفاده از این نرم افزارها هر فرد به راحتی می تواند با همکارانش صرف نظر از محل فیزیکی آنها و ساعت ارتباط برقرار کند. فایل ارسال و دریافت کند و همچنین به صورت بلادرنگ چت نماید.

ارسال نظر

آخرین نظرات

Comment RSS