تولد هما و یک مژده خوب برای شما

everest

هما

سلام، اسم من هما است. قرار است از این پس اخبار و رویدادهای اورست را من برای شما نقل کنم. من توسط یک هنرمند جوان خلق شده ام و امیدوارم بتوانم همیشه راوی اخبار خوب و خوشحال کننده برای شما باشم.
به محض اینکه چشمانم برای اولین بار به جهان گشوده شد گروهی از جوانان را در حالی که لبخند به لب داشتند بالای سرم دیدم. انگار همه منتظر تولد من بودند. بعد از اینکه طراح جوان طراحی من را تمام کرد و کمی سرحالتر شدم، من به آقایی که بعدها فهمیدم مدیر فروش اورست است معرفی کردند و ایشان هم ساعتها با من در مورد سرویس اورست، فلسفه این سرویس و آینده اون و خیلی چیزهای دیگه صحبت کردند. اونقدر که سرگیجه گرفتم و فکر کنم خوابم برد یا شایدم بیهوش شدم.

بعد از اینکه بیدار شدم مثل اینکه فهمیدن که من ظرفیت این همه اطلاعات فنی و پیچیده را ندارم. بنابراین قرار شد کم کم و به تدریج بخشهای مختلف سرویس اورست را به من نشان بدند. و شما هم حضور من را در سرویس اورست به تدریج شاهد خواهید بود.
تولد، بدون جشن تولد و هدیه تولد که نمیشه، قرار شد اولین خبری که به شما میدم این باشه که به مناسبت تولد من قراره یک نسخه فارسی ساز شیرپوینت 2010 را به قید قرعه هدیه بدهیم. نحوه شرکت در قرعه کشی را بعدا اعلام می کنم.
برای اینکه این فرصت را از دست ندید پیشنهاد می کنم همین الان عضو کانال تلگرام اورست بشید و یا اگر اهل تلگرام نیستید عضو خبرنامه اورست بشید.


خیلی زود دوباره میام...

 

نظرات (2) -

 • SAEED
  خسته نباشید
  فارسی ساز 2010 که تو اینترنت به وفور ریخته شده
  حالا شما می خواهید قرعه کشی هم انجام بدید
  • هما
   سلام
   آنچه که شما می فرمایید نسخه بسیار ناقص از ترجمه شیرپوینت 2010 بدون تقویم شمسی و برای شیرپوینت Foundation است. که اصلا قابل مقایسه با آنچه اینجا عنوان شده نمی باشد.
   تولد من یک اتفاق مهم برای اورست است و مطمئن باشید چیز کم ارزشی برای قرعه کشی گذاشته نمی شود.
   فقط جهت اطلاع قیمت یک نسخه کامل از فارسی ساز شیرپوینت 2010 عددی بین 1 تا 4 میلیون تومان است که کافی است به چند شرکت ارایه دهنده این محصول تماس بگیرید و قیمت بگیرید.

ارسال نظر

آخرین نظرات

Comment RSS