نوروز 1396 مبارک

everest

در روزهای پایانی سال 1395 مروری می کنیم بر سرویس کسب و کار آنلاین اورست، روزهای ابتدایی سال 1395 را با شرایطی شروع کردیم که کلود اورست شامل سرویس های شیرپوینت، پراجکت سرور، سی آر ام، اکسچنج و اسکایپ بود. با دریافت بازخورد از مشتریان افزونه های متعددی مانند افزونه تلگرام، ایمپورت لیست قیمت، افزونه گزارشات برای فاکتور، افزونه Caller ID برای نرم افزار CRM تولید و ارایه شد، سرویس اسکایپ جمع آوری شد و تغییرات زیادی در پنل و سایت اورست انجام شد. تمام مشتریانی که از سرویس زون هاستینگ (جد بزرگ اورست) استفاده می کردند به اورست ارتقا داده شدند. همچنین سرویس های جدید فروشگاه اینترنتی، اتوماسیون اداری، فرآیندهای کاری، مدیریت مستندات و تیکتینگ به مجموعه سرویس های کلود اورست اضافه شدند. و سال 95 را در حالی به پایان می رسانیم که 9 سرویس کاربردی در اورست فعال می باشند. 

در سه ماهه نخست سال 96 تمرکز اصلی ما بر ارتقا و افزایش یکپارچگی بین سرویس های موجود در کسب و کار آنلاین اورست است. خبر خوب برای مشتریان اورست این است که نسخه های جدید از افزونه های پیامک، فاکس، تلگرام و کالر آی دی برای سی آر ام ارایه خواهد شد و ارتقا به نسخه جدید این افزونه ها برای مشتریانی که از آنها استفاده می کنند رایگان خواهد بود. همچنین نسخه CRM 2016 مایکروسافت از ابتدای سال 96 برای مشتریان جدید در دسترس است و مشتریان نسخه CRM 2015 ظرف یک ماه به صورت رایگان به نسخه 2016 ارتقا داده می شوند. 

کیف پول یکی از بخشهای جدیدی است که در بهار 96 در سایت اورست راه اندازی می شود. همه مخاطبین و علاقه مندان سرویس کسب و کار آنلاین اورست می توانند با عضویت رایگان در اورست دارای کیف پول شوند. و با معرفی مشتری جدید به سایت اورست مادم العمر کسب درآمد کنند. جزییات بیشتر در مورد این سرویس را در زمان راه اندازی ارایه خواهیم کرد.

سرورهای اورست در سال 95 به لحاظ سخت افزاری چندین مرتبه ارتقا داده شد. امنیت سرورها نیز به صورت مرتب بازبینی و بهبود داده شده است. احراز هویت نرم افزار CRM در حال حاضر از طریق Federation Service انجام می شود. در فصل بهار سال 96 احراز هویت مشتریان شیرپوینت نیزاز طریق Federation Service انجام خواهد شد که علاوه بر افزایش امنیت و رفع برخی مشکلات مربوط به احراز هویت، مزیت Single Sign On را نیز به همراه خواهد داشت بدین معنی که مشتریانی که از دو سرویس CRM و SharePoint استفاده می کنند و به هر دو سرویس دسترسی دارند. با لاگین در یک سرویس به صورت خودکار در دیگری نیز لاگین خواهند بود و نیازی به ورود مجدد نام کاربری و کلمه عبور نیست. 

سرویس های جدیدی مانند تام چت و پورتال مشتریان نیز در سال 96 ارایه خواهند شد که فعلا باید منتظر بمانیم :)

در پایان از همه شما دوستان عزیز که در سال 95 همراه ما بودید و چشم بر کاستی های ما بستید تشکر می کنیم و سالی خوش و ایامی مبارک برای شما آرزومندیم.

ارسال نظر

آخرین نظرات

Comment RSS