اورست بهتر می شود - نسخه 2 پنل اورست

everest

از ابتدای راه اندازی سرویس آنلاین کسب و کار اورست بی وقفه تلاش کرده ایم تا پایداری، امنیت، سهولت استفاده و امکانات جذاب را به مشتریان اورست ارایه کنیم. این کار به صورت مرتب و متناوب انجام می شود تا جایی که بعضا بین اخبار و رویدادهای اورست گم می شود و اطلاع رسانی مناسبی نیز برای آن انجام نمی شود. مواردی مانند استفاده از https در کل سرویس اورست وافزایش سرعت در راه اندازی سرویسهای مشتریان جدید، بخشی از بهبودهایی است که در مورد آنها تقریبا هیچ اطلاع رسانی انجام نشده است. اما امروز می خواهیم در مورد نسخه دوم پنل اورست صحبت کنیم که در راستای اهداف ذکر شده توسعه و بهبود داده شده است. و صد البته این توسعه متوقف نمی شود و از شما نیز خواهش می کنیم مانند قبل نظرات ارزشمند خود را برای ما ارسال کنید.

نسخه جدید پنل اورست امروز به صورت آزمایشی نصب می شود و پس از تست نهایی برای همه مشتریان در دسترس خواهد بود.

یکپارچه سازی تیکتینگ و CRM

 با نصب نسخه جدید اورست سیستم تیکتینگ عملا یک ماژول از نرم افزار CRM مایکروسافت خواهد شد. بدین معنی که ثبت هر تیکت جدید مستقیما باعث ایجاد یک case(پرونده) در سی آر ام می شود و تمامی گردش کار این case بین پرسنل پشتیبانی و فنی توسط مشتریان عزیز قابل مشاهده می باشد. مزیت حاصل از این یکپارچگی علاوه بر اطلاع رسانی شفاف، افزایش سرعت پاسخگویی به سوالات و مشکلات می باشد. علاوه بر آن مشتریان عزیز می توانند میزان رضایت خود را از پاسخ تیم پشتیبانی اورست در تیکت مشخص کنند تا با ارزیابی این موارد بتوانیم خدمات بهتری به مشتریان عزیز ارایه کنیم.

در آینده نزدیک مشتریان اورست نیز خواهند توانست از سرویس تیکتینگ برای ارایه خدمات پشتیبانی یکپارچه با CRM به مشتریان خود استفاده کنند.

 

یکپارچه سازی بخش سرویس ها با CRM

با راه اندازی این بخش، سرویس های مشتریان در اورست با قراردادهای معادل خود در CRM لینک می شوند و اطلاع رسانی به هنگام در خصوص نزدیک شدن به زمان خاتمه سرویس به مشتریان انجام می شود تا از قطع ناگهانی سرویس جلوگیری شود. 

 

از اورست استفاده کنید و از امکانات جدید آن لذت ببرید. ما سخت کار می کنیم تا شما با آسودگی به کسب و کار خود رسیدگی کنید.

ارسال نظر

آخرین نظرات

Comment RSS