نرم افزار CRM مایکروسافت یکپارچه با نرم افزار حسابداری سپیدار

crm

طرح کلی اورست ارایه یک مجموعه کاملا یکپارچه از نرم افزارهای مورد نیاز کسب و کارهای چابک است، ما تا کنون 9 سرویس کاربردی را در سرویس کسب و کار آنلاین اورست ارایه کرده ایم. یکی از نرم افزارهای بسیار پر کاربرد که در حال تولید آن هستیم نرم افزار مالی است که با برند سامیار ارایه خواهد شد و به صورت کاملا یکپارچه با دیگر سرویس های کلود اورست فعالیت خواهد کرد.

اما یکی از درخواست های پر تعداد مشتریان اورست، یکپارچگی نرم افزار CRM با نرم افزار حسابداری است. خبر خوب این است که افزونه اکسپورت با قالب برای نرم افزار CRM تولید شد. با نصب این افزونه در نرم افزار CRM مایکروسافت امکان دریافت اکسپورت اکسل از فاکتورهای سی آر ام فراهم می شود که این فایل اکسل را می توان مستقیما در نرم افزار حسابداری سپیدار ایمپورت کرد. و دیگر نیازی به ثبت مجدد اطلاعات فاکتورها در نرم افزار حسابداری نیست.

استفاده از افزونه اکسپورت با قالب در کنار افزونه ایمپورت لیست قیمت در نرم افزار CRM امکان ایجاد یک لینک دو طرفه بین نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری و نرم افزار حسابداری شما را فراهم می کند. مزیت بزرگ این افزونه های این است که نیازی به ایجاد ارتباط شبکه ای بین این دو نرم افزار وجود ندارد و از آنجا که نرم افزار سپیدار یک نرم افزار ابری نیست لذا امنیت اطلاعات مالی شما نیز تامین می شود.

معدود نرم افزارهای سی ار ام که امکان ارتباط با نرم افزار حسابداری سپیدار را دارند فقط قادر به خواندن اطلاعات از سپیدار هستند و نهایتا می توانند پیش فاکتور در زیرسیستم فروش سپیدار درج کنند که البته خود این عامل هزاران اما و اگر دارد. اما استفاده از افزونه اکسپورت با قالب هیچ محدودیتی برای درج اطلاعات در سپیدار ندارد و حتی شما می توانید اطلاعات فاکتورهای سی آر ام را مستقیما به سند در نرم افزار حسابداری تبدیل کنید. و یا حتی موجودیت های جدیدی مانند حواله خرید، واریز وجه و ... را در نرم افزار سی ار ام مایکروسافت به صورت سفارشی ایجاد کنید و با افزونه اکسپورت با قالب اطلاعات این موجودیت ها را مستقیما تبدیل به سند یا هر برگه ی دیگری در نر�� افزار سپیدار کنید.

به صورت خلاصه اگر به دنبال ایجاد یکپارچگی کامل بین نرم افزار مالی و نرم افزار CRM خود هستید افزونه اکسپورت با قالب راه حل شماست.

ارسال نظر

آخرین نظرات

Comment RSS