نرم افزار مدیریت پروژه فارسی

project

هر پروژه توسط صاحب پروژه که یک فرد،کمیته، شرکت یا سازمان است، تعریف می شود. منابعی برای آن اعم از نیروی انسانی و تجهیزات در نظر گرفته می شود و هممچنین زمانبندی معلومی دارد. لذا در قالب مجموعه ای از فعالیتها با زمان مشخص و منابع کنترل شده تعریف می شود. مدیریت پروژه به مدیریت منابع و زمانبندی به گونه ای است که همه فعالیتهای پروژه در زمان مقرر و با منابع تخصیص یافته به شکل صحیحی که مورد نظر صاحبان پروژه است، انجام شود.

Microsoft Project یا همان MSP يكی از اصلی ترین نرم‌افزارهای موجود برای مدیریت پروژه است. اين نرم‌افزار در ايران به شكل گسترده توسط كاربران و برنامه‌ريزان پروژه مورد استفاده قرار می‌گیرد. مهندسان كنترل پروژه از اين نرم‌افزار برای مديريت زمانبندی پروژه‌ها استفاده می‌كنند. مایکروسافت پروجکت، يک نرم‌ افزار كاربردی و پرطرفدار در جهان و خصوصاً در ايران است و جهت انجام وظایفی مانند دسترسی آسان و سریع به اطلاعات مربوط به پروژه، پیش بینی و برآورد هزینه‌ها، انتخاب ترکیبی درست از منابع به صورت مجازی، تخمین زمان، منابع و فعالیت‌های مورد نیاز، پیگیری پیشرفت پروژه و غیره در میان مدیران پروژه به شمار می‌آید. 

مایکروسافت پروجکت یک نرم افزار تحت ویندوز است. برای مدیریت پروژه تحت وب نیاز به محصولی دیگری از مایکروسافت به نام پروجکت سرور است. با ترکیب قابلیتهای MSP و مایکروسافت پروجکت سرور شما یک سیستم مدیریت پروژه کامل به صورت آنلاین و آفلاین در اختیار خواهید داشت. در سرویس ابری اورست نرم افزار مدیریت پروژه فارسی با مایکروسافت پراجکت فارسی و تقویم شمسی و به صورت یکپارچه با شیرپوینت فارسی، ایمیل اکسچنج فارسی ارایه می شود.

پراجکت سرور امکان ایجاد و ویرایش برنامه های زمان بندی از طریق واسط مرورگر Project Web Access را فراهم می کند. زمان بندی آنلاین، دسترسی به تعداد زیادی از گزینه های زمان بندی را که بطور مکرر استفاده می شوند فراهم می آورد، در نتیجه بطور بالقوه تعداد کمتری از کاربران نیاز به استفاده از Microsoft Project دارند.

ارسال نظر

آخرین نظرات

Comment RSS