فروشگاه اینترنتی سرویس جدید اورست

crm

اگر در هفته گذشته به سایت اورست سر زده باشید قطعا متوجه تغییرات سایت و اضافه شدن سرویس های جدید به کلود اورست شده اید. یکی از سرویس های جدید فروشگاه آنلاین یا همان فروشگاه اینترنتی است که بر پایه یکی از بهترین اسکریپت های فروشگاهی به نام nopcommerce ایجاد شده است. در این مطلب به صورت مشخص در خصوص یکپارچگی فروشگاه اینترنتی و نرم افزار CRM مایکروسافت توضیح می دهیم.

Single Sign On: SSO یا احراز هویت یکپارچه هدفی است که در تمام سرویس های کلود اورست دنبال می شود. بدین صورت که شما برای استفاده از سرویس های مختلف اورست فقط یک کاربر و پسورد دارید. به عنوان مثال نام کاربری کارشناس فروش شما ahmadi@example.com است. شما می توانید میزان دسترسی یا عدم دسترسی این کاربر را در سرویس های مختلف تعریف کنید. مثلا این کاربر اجازه دسترسی به نرم افزار CRM را دارد و همچنین می تواند در فروشگاه آنلاین شما نیز فعالیت کند. بعد از تعریف دسترسی ها توسط مدیر، کاربر احمدی می تواند با نام کاربری ahmadi@example.com و پسورد خودش هم به نرم افزار CRM لاگین کند و هم به فروشگاه و دیگر نیازی به حفظ کردن پسوردهای مختلف نخواهد داشت. همچنین شما با غیر فعال کردن این کاربر از طریق پنل ادمین می توانید به سادگی دسترسی او را به همه سرویس ها به صورت همزمان مسدود کنید. SSO روشی است که تقریبا همه سرویس دهندگان بزرگ مانند مایکروسافت و گوگل نیز آن را دنبال می کنند.

بانک اطلاعات مشتریان متمرکز: لینک بین فروشگاه اینترنتی و نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری در اورست باعث می شود تا هر مشتری جدید که در فروشگاه ثبت نام کند به صورت خودکار به لیست مشتریان شما در نرم افزار CRM اضافه شود. و نتیجه آن داشتن یک پایگاه مرکزی از اطلاعات مشتریان است که برای گزارش گیری بسیار مفید و موثر خواهد بود.

ثبت سفارش آنلاین: با اتصال فروشگاه اینترنتی شما به نرم افزار CRM مشتریان شما قادر خواهند بود به صورت آنلاین سفارشات خود را ثبت کنند. کافی است وارد فروشگاه اینترنتی شما شوند و محصولات و خدمات مورد نظرشان را به سبد خرید اضافه کنند و سفارش خود را تایید کنند. سیستم به صورت خودکار یک پیش فاکتور در سی آر ام برای این مشتری ایجاد می کند و هشدار لازم را به تیم فروش برای ادامه پی گیری می دهد.

محصولات و قیمت های یکپارچه: از طریق یکپارچگی بین CRM و فروشگاه آنلاین محصولات و قیمت های آنها در سی آر ام تعریف می شوند و به صورت خودکار به فروشگاه ارسال می شوند. بدین ترتیب شما هر تغییری که روی قیمت ها و یا محصولات در سی آر ام اعمال کنید به صورت خودکار در فروشگاه اعمال می شود.

 

ارسال نظر

آخرین نظرات

Comment RSS