شروع ثبت نام برای قرعه کشی فارسی ساز شیرپوینت

everest

هما

سلام هما هستم. قول داده بودم به مناسبت تولدم یک نسخه فارسی ساز شیرپوینت 2010 کامل به یکی از اعضای سرویس ابری اورست هدیه بدم. وقت عمل به قولم فرا رسیده، از امروز شما علاقه مندان به سرویس های ابری علی الخصوص طرفداران محصولات مایکروسافت می تونید با عضویت رایگان و سریع در سرویس ابری اورست در قرعه کشی فارسی ساز شیرپوینت 2010 شرکت کنید. برای این کار کافی است روی لینک عضویت رایگان در سرویس پردازش ابری اورست کلیک کنید و با صرف چند ثانیه وقت عضو اورست شوید.

البته این همه ماجرا نیست. پیوستن به اعضای کلود اورست مزایای دیگری هم دارد که به تدریج رونمایی می شود و شما می توانید جز اولین افرادی باشید که از این امکانات و مزایا بهره مند می شوید. در اینجا برخی مزایایی که با عضویت در سرویس ابری اورست به تدریج برای شما فراهم می شود اشاره می کنم:

- شبکه آموزش اورست

یکی از بخشهایی که در سایت سرویس ابری اورست راه اندازی می شود "شبکه آموزش اورست" است. در شبکه آموزش اورست امکان مشاهده ویدیوهای آموزشی در مورد محصولات مایکروسافت از جمله شیرپوینت، نرم افزار CRM، اکسچنج و ... وجود دارد. لازم به توضیح است که دسترسی به شبکه آموزش اورست فقط برای اعضای اورست امکان پذیر می باشد.

- نرم افزار CRM رایگان

یکی دیگر از قابلیتهایی که برای اعضای اورست فراهم خواهد شد امکان استفاده رایگان از نرم افزار CRM مایکروسافت می باشد.

- مقالات آموزشی

با هدف افزایش دانش در مورد محصولات مایکروسافت و کاربردهای آنها مقالات آموزشی تهیه می شود که برای دسترسی به محتوای کامل آنها لازم است تا جز اعضای اورست باشیم.

با این توصیفات حیف است که شما را در جمع اورستی ها نبینیم، پس چند ثانیه وقت بزارید و عضو سرویس ابری اورست شوید.

با خبرهای خوب خیلی زود بر می گردم.

نظرات (2) -

ارسال نظر

آخرین نظرات

Comment RSS