شبکه آموزش رایگان اورست

everest

سلام هما هستم، حامل خبرهای خوش و خوب در سرویس ابری اورست. می خواهم چند خبر را به اطلاع شما برسانم که مهمترین آنها راه اندازی شبکه آموزش رایگان اورست است. به قول این گوینده های تلویزیون: با ما همراه باشید با ادامه اخبار...

من صاحب اکانت اینستاگرام شدم

اکانت اینستاگرام من به آدرس https://www.instagram.com/homa_everest راه اندازی شد. در این اکانت داستانهای تصویری در مورد من و سرویسهای اورست به اشتراک گذاشته می شود و طرحهای اولیه از ژست های من برای موضوعات مختلف نیز منتشر خواهد شد. صد البته خوشحال میشم شما را اونجا ملاقات کنم تا با هم در مورد طرحها صحبت کنیم.

شبکه آموزش رایگان اورست راه اندازی شد

با نصب نسخه جدید سایت اورست، شبکه آموزش رایگان اورست نیز فعالیتش را آغاز کرد. این شبکه فقط برای اعضای اورست در دسترس است. پس برای دیدن ویدیوهای آموزشی آن عضو اورست شوید. در این شبکه به صورت مرتب ویدیوهای آموزشی در مورد نرم افزار CRM، شیرپوینت، پرجکت سرور، اکسچنج و اسکایپ با زیرنویس فارسی منتشر می شود. مشتاق دریافت نظرات شما نیز هستیم.

فراهم شدن امکان ثبت نظرات برای همه صفحات اورست

از هم اکنون شما می توانید علاوه بر مطالب بلاگ در انتهای همه صفحات اورست نظرات و سوالات خود را مطرح کنید. بدین ترتیب و با کمک شما زوایای مختلف یک موضوع مورد بررسی قرار می گیرد.

چند اشکال را سایت اورست برطرف شد

برخی مشکلات مربوط به نمایش سایت اورست در موبایل و تبلت برطرف شد. قالب ایمیلهای ارسالی بهبود داده شد. و برخی اصلاحات فنی که از حوصله من و شما خارج است.

خیلی زود برمی گردم

 

ارسال نظر

آخرین نظرات

Comment RSS