دور کاری با خدمات ابری اورست

everest

دوركاری از سال های دور وجود داشته و با نفوذ اینترنت و افزایش پهنای باند ارتباطی، دوركاری هم بطور چشمگیری توسعه یافته است. فلسفه وجودی دورکاری حذف محدودیت مربوط به مکان فیزیکی کارکنان است. روشهای سنتی روش کار، محل کار و ساعات کار به دنبال پیشرفت سریع فناوری اطلاعات و ارتباطات درحال تغییر اساسی است. در چند سال اخیر در سراسر جهان کاربران شبکه جهانی اینترنت افزایش خیره کننده ای داشته اند.

لازمه دورکاری وارد کردن نرم افزار به تار و پود فعالیتهای کسب و کار است. برای اینکه کارکنان شما بتوانند از هر مکانی و در هر زمانی به انجام فعالیتهای خود بپردازند، ابتدا لازم است فعالیتهای هر فرد را به صورت مجموعه ای از کارها در کارتابل الکترونیکی وی قرار گیرد. بعد از آن فرد باید بتواند با دیگر همکارنش صرف نظر از مکان فیزیکی آنها ارتباط تعاملی برقرار کند و در نهایت باید بتواند با مشتریان نیز وارد تعامل و ارتباط شود. 

سرویس پردازش ابری اورست که یک مجموعه یکپارچه از بهترین نرم افزارهای حوزه کسب و کار است به شما این امکان را می دهد تا آفیس مجازی خود را تاسیس کنید و بخش زیادی از فعالیتهای کسب و کار خود را به آن منتقل کنید. ما مسئولیت ارایه خدمات 24 ساعته در 7 روز هفته را بر عهده می گیریم و شما با آسودگی خاطر به کسب و کار خود برسید. و از توانمندی کارکنان خود به صورت دور کاری استفاده کنید.

برخی از امکاناتی که در در آفیس مجازی اورست برای کسب و کار شما فراهم می شود شامل:

هاست شیرپوینت فارسی را برای مدیریت تیم کاری، مدیریت مستندات، وب سایت

هاست ایمیل اکسچنج برای مدیریت ایمیلها و تعاملات اعضای تیم

نرم افزار CRM برای مدیریت ارتباط با مشتری

ارسال نظر

آخرین نظرات

Comment RSS