دفتر جدید و برنامه های سال 95 سرویس ابری اورست

everest

سال 95 را با جا به جایی به دفتر جدید آغاز کردیم. اطلاعات تماس و آدرس جدید را در صفحه تماس با ما ملاحظه نمایید. سرویس ابری اورست در ابتدای آذر 94 با پشتوانه چندین سال تجربه پرنیان در ارایه سرویس هاستینگ شیرپوینت فارسی و با مشاوره شرکت weforyou اتریش و براساس استانداردهای جهانی راه اندازی شد. از شروع بهره برداری این سرویس چند سناریو برای تکمیل خدمات سرویس ابری اورست پیش بینی شده بود که بر اساس بازخوردهایی که از مشتریان و علاقه مندان دریافت شده است مسیری را که در ادامه توضیح خواهیم داد، با همراهی شما دنبال می کنیم.

وضعیت موجود سرویس پردازش ابری اورست

در حال حاضر در کلود اورست مجموعه یکپارچه ای از شیرپوینت فارسی، نرم افزار CRM مایکروسافت، ایمیل سرور اکسچنج ارایه می شود. همانطور که قبلا نیز عنوان شده بود این مجموعه تشکیل دهنده زیرساخت و فاز اول سرویس ابری اورست می باشند.

فاز دوم کلود اورست

فاز دوم که به زودی شاهد رونمایی مرحله به مرحله از آن خواهید بود را اتوماسیون اداری آنلاین نام گذاری کرده ایم. قبلا قرار بود نام این مرحله آفیس مجازی باشد اما از آنجا که عبارت آفیس مجازی در فضای وب فارسی به داشتن شماره تلفن با پیش شماره تهران محدود شده است. برای جلوگیری از اشتباه مشتریان ما نام اتوماسیون اداری آنلاین را برای این فاز در نظر گرفتیم. 

اتوماسیون اداری آنلاین

با راه اندازی سرویس اتوماسیون اداری آنلاین در کلود اورست، شما مشتری عزیز یک نرم افزار یکپارچه متشکل از اجزای زیر در اختیار خواهید داشت:

- مکاتبات اداری شامل دبیرخانه و کارتابل

- فرآیندهای کسب و کار شامل مرخصی، اضافه کار، درخواست کالا و ...

- مدیریت مستندات 

در پایان از شما می خواهیم که با ارسال پیشنهادات خود ما در ارایه یک سرویس با کیفیت و متناسب با خواسته های مشتریان راهنمایی فرمایید.

نظرات (2) -

  • محمد جوادی
    سلام
    من همیشه شما رو دنبال میکنم امیدوارم همیشه موفق باشید و خیلی هم دوستون دارم

ارسال نظر

آخرین نظرات

Comment RSS