برای رونق در بخش خصوصی چه چیزی کم است؟

crm

این یک سوال اساسی و درگیری ذهنی خیلی از فروشندگان در شرکتهاست، و بسیاری از مدیران نیز این سوال را دارند که چرا: کارخانه های دیگر، سایر شرکتهای تولیدی و بازرگانی، بقیه نمایندگی ها و ... می توانند محصول خود را بفروشند ولی تیم فروش من با وجود دانش کافیِ فروش و انگیزه بالا موفق نیستند؟
پاسخ های احتمالی: دیگران رابطه(پارتی) دارند، خدمات و محصول خود را ارزان می دهند و ... ولی پاسخ اصلی و حلقه مفقوده زنجیره فروش معمولاً در جای دیگری است. کجا؟

نرم افزار CRM در کلود اورست
حلقه مفقوده در نوع ارتباط با مشتری یا همان واژه آشنای مدیریت ارتباط با مشتری است: بسیاری از فروشنده ها با این واژه آشنا هستند و دوره های تئوری مختلفی گذرانده اند و کتابهای زیادی نیز در این زمینه خوانده اند ولی کمتر به این موضوع فکر کرده اند که عملی کردن همه این دانش ها نیاز به ابزار دارد، مثلاً همه ما می دانیم باید خریدار را رصد کنیم، پیشنهاد مناسب در زمان مناسب به وی بدهیم، نگرانیهای مشتری را درک کنیم و واکنش مناسب نشان دهیم، افرادی را که مشتری واقعی ما هستند را از دیگران تمیز دهیم و ... . بله ولی چگونه؟
شما اگر تعمیر کار خبره ای باشید نخواهید توانست بدون ابزار، موتور خودرو را تعمیر کنید. قاعدتا توقع نمی رود پیچ ها را با دست بازکنید و با مشت بدنه ماشین را تعمیر کنید.
واقعا مشکل ما در خیلی از موارد در زمینه فروش همین است: "عدم وجود و یا شناخت ابزار مناسب"

خیلی از فروشندگان نه تنها این ابزار را نمی شناسند بلکه از وجود آن هم اطلاع ندارند، و اصلا نمی دانند مثلاً مایکروسافت غول بزرگ حوزه نرم افزار، نرم افزار Dynamics CRM را با کاربردی بسیار آسان و عملیاتی ارائه داده است!

همه ما مثال معرف هیزم شکنی که از تبری کُند برای انداختن درخت استفاده میکرد با این توجیه که وقتی برای تیز کردن تبر ندارد را شنیده ایم. در فروش نیز بسیاری از د��ستان اینگونه عمل می کنند: شما باید برای موفقیت در فروش ابزار خود را درست انتخاب کرده و همواره تیز و بُرنده نگاه دارید، تا به راحتی نگرانیهای مشتری خود را با تبر خود بِبُرید.

نرم افزار CRM آنلاین
 سی آر ام مایکروسافت به شما این امکان را می دهد که مشتریان خود را ثبت کرده، فرم ورود اطلاعات آن را به راحتی و بدون نیاز به هیچگونه دانش خاصی سفارشی سازی کنید، فرآیند کاری و پروسه فروش خود را بر اساس مدل پیشنهادی مایکروسافت اصلاح کنید، بتوانید مشتریان خود را بدون ایجاد احساس آزار دهنده پیگیری کنید، در بهترین زمان بتوانید به مشتریان خود بهترین گزینه ها را پیشنهاد دهید، سابقه مشتریان خود را چه خوب و چه بد در سیستم نگهداری کنید و به سادگی بتوانید تشخیص دهید برای کدام مشتری باید زمان بگذارید و کدام مورد قبلا هم زمان شما را بیهوده صرف کرده، بتوانید تبلیغات خود را بر اساس شناخت مشتریان به صورت موءثر برنامه ریزی کنید، از تکرار تبلیغات بیهوده و بدون بازگشت هزینه اجتناب کنید، بودجه خود را به صورت هوشمندانه در خصوص مشتریان مدیریت کنید، همه این موارد و بسیاری امکانات دیگر به سادگی و با استفاده از سی آر ام مایکروسافت برای شما در دسترس خواهد بود.

یک اصل کلی: ابزارهای خوب اکثراً گران قیمت هستند، این مورد در خصوص CRM مایکروسافت هم صدق می کند، ولی خوشبختانه ما آن را در ایران نمی خریم، فقط نصب و استفاده می کنیم. اگر بازهم از نظر شما فراهم ساختن زیر ساخت این سیستم نیز گران است و یا فکر می کنید نگهداری آن ممکن است برای شما پر هزینه باشید بازهم در اورست برای شما راه حل داریم: استفاده از سرویس ابری اورست، شما با استفاده از پلانهای مختلفی که در این سرویس فراهم شده است، می توانید اکثر نیازهای شرکت و سازمان خود را مرتفع کنید، ما برای سهولت مشتریان خود در این سرویس اقدام به راه اندازی شبکه آموزش هم کرده ایم، که می توانید با مراجعه به آن از فیلم های آموزشی رایگانی که در حال افزایش هستند نیز به راحتی استفاده کنید.
از طرفی شرکت در دوره های آموزشی حضوری برای بسیاری از دوستان به دلیل بعد مسافت، هزینه های گزاف، زمان اندک و ... ممکن نیست، برای رفع این مشکل در اورست اقدام به برگزاری دوره های آموزشی آنلاین با هزینه بسیار اندک شده است.
 

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری در سرویس ابری اورست


در همین راستا دومین دوره آموزش CRM با ظرفیت محدود به صورت کاملاً آنلاین برگزار می شود. شما می توانید فقط با 50 هزار تومان در این دوره ثبت نام کنید.
شرکت در دوره آموزشCRM مایکروسافت به چه افرادی توصیه می شود:
1- افرادی که به دنبال پیدا کردن یک CRM مناسب برای شرکت خود هستند.
2- افرادی که اصول فروش را می دانند ولی از ابزار آن اطلاع ندارند.
3- به هر شرکتی که با هدف ارائه خدمات و محصول فعالیت می کند.
4- به هر مجموعه ای که مخاطبانشان برایش مهم است.

برای چه افرادی شرکت در دوره توصیه نمی شود:
1- افرادی که آینده کسب و کارشان فاقد اهمیت است
2- افرادی که خرید یا عدم خرید مخاطبشان مهم نیست.
3- فروشندگانی که می خواهند مجموعه خود را ترک کنند و مشتریان خود را با خود ببرند.
4- به عبارت ساده هر کسی که مایل به پیشرفت در زندگی شغلی و حرفه ای خود نیست.

نرم افزار CRM آنلاین


ممکن است سوالات زیادی در موارد مختلف در زمینه خدمات اورست برای شما رخ دهد، مشاورین ما در اورست همواره با آغوش باز پذیرای درخواستها و پاسخگوی نیازهای شما هستند، برای مشاهده دمو و یا دریافت مشاوره رایگان با ما در تماس باشید.

ارسال نظر

آخرین نظرات

Comment RSS