اورست را راهنمایی کنید!

everest

همانطور که می دانیم اورست تا زمان نگارش این پست تنها سرویس ابری با این یکپارچگی گسترده و نوع خدمات ارائه شده برای چند محصول مایکروسافتی (اکسچنج، شیرپوینت، داینامیک سی آر ام) است، حداقل در ایران تا کنون چنین سرویسی ارائه نشده است. از مزایای این سرویس علاوه بر تکیه بر دانش فنی تیم توسعه و پشتیبانی، شما از تجربه کاری بلند مدتی بهره می برید که در صنعت فناوری اطلاعات این سرزمین به بلوغ رسیده و با تمام کاستی ها، وعده و وعید های آن کاملا آشنا است.

در اورست ادعا نمی کنیم (مانند برخی از همکاران) در ایران بهترین هستیم ولی ادعا می کنیم بیشترین تلاش خود را برای بهتر بودن انجام می دهیم، ما همه این تلاش را به خاطر شما انجام می دهیم، در مقابل از شما چه می خواهیم؟

از شما می خواهیم به سادگی پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید، در مطب قبلی با عنوان به ما اعتماد کنید ، از شما همراهان گرامی درخواست کردیم نظرات خود را با ما در میان بگذارید که بسیاری از دوستان با ارائه پیشنهادات و انتقادات خود ما را یاری رساندند و تمام این موارد مورد بحث و بررسی قرار گرفت و قسمت سازنده آن در برنامه توسعه جای گرفت، همچنان پذیرای پیشنهادات شما هسنیم.

برنامه هایی که ما در اورست در نظر داریم:

1- ارائه آموزش های معتبر (در شبکه آموزش اورست)

2- برگذاری وبینارهای اینترنتی آنلاین

3- برگذاری دوره های آموزشی حضوری

4- برگذاری سمینارهای آموزشی

5- تهیه و ارائه مستندات آموزشی به مشتریان حسب درخواست

6- شما پیشنهاد دهید...

ارسال نظر

آخرین نظرات

Comment RSS