اورست بهتر می شود - گواهینامه امنیت و ...

everest

ما برای اورست، سرویس ابری مایکروسافت برنامه های زیادی داریم که طبق برنامه زمانی مشخصی انجام می شود و می توانیم بگوییم که افراد زیادی در حال تلاش هستند تا این سرویس هر روز نسبت به گذشته بهتر شود. سعی می کنیم از طریق پستهایی با عنوان مشترک "اورست بهتر می شود" شما را نیز از این تغییرات و بهبودها مطلع سازیم. در این مطلب در خصوص گواهینامه SSL برای شیرپوینت، بکاپ گیری روزانه، سرویس DNS مخصوص اورست و چند مورد دیگر گزارش می دهیم.

قابلیت استفاده از گواهینامه امنیت (SSL) برای شیرپوینت و پروجکت سرور: همزمان با راه اندازی سرویس پردازش ابری اورست، امکان بکارگیری ارتباط امن با استفاده از پروتوکل SSL برای نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری مایکروسافت و ایمیل اکسچنج فراهم شد. بعد از چندی و در پی اعلام نیاز چند تن از مشتریان این قابلیت برای سایتهای شیرپوینت نیز فراهم گردید. در حال حاضر امکان ذخیره سازی اسناد نرم افزار CRM مایکروسافت در بخش مدیریت مستندات شیرپوینت از طریق SSL وجود دارد.

دموی جدید نرم افزار CRM: نرم افزار سی آر ام مایکروسافت قابلیتها و امکانات بسیاری دارد، لذا برای فراهم شدن امکان بررسی دقیق تر نرم افزار سی آر ام توسط مشتریان، یک دموی کاملا جدید و همراه با اطلاعات اولیه تهیه شد که پیشنهاد می کنیم اگر می خواهید نرم افزار سی آر ام آنلاین را آزمایش نمایید. هم اکنون اقدام کنید.

DNS سرور اختصاصی اورست: سرور DNS اورست، سرویس ابری مایکروسافت بر پایه اکتیو دایرکتوری راه اندازی شده است. و مشتریان می توانند با تنظیم DNS دامنه های خود به ns1.ever247.net بدون هیچ هزینه ای از این سرور استفاده کنند.

قابلیت Internet Facing Deployment در اورست: سرویس ابری اورست استانداردترین، جامع ترین و به روز ترین سرویس ابری ایران است، قابلیت IFD که باعث افزایش امنی�� و سازگاری می شود اولین بار در اورست، سرویس ابری مایکروسافت راه اندازی شده است.

پشتیبان گیری روزانه: در کلود اورست به صورت روزانه و خودکار از همه اطلاعات شما بکاپ گرفته می شود. این نسخه های پشتیبانی به صورت بسیار امن نگهداری و حفاظت می شوند.

ارسال نظر

آخرین نظرات

Comment RSS