اورست بهتر می شود - فونت فارسی برای نرم افزار CRM مایکروسافت

crm

تیم فنی اورست از فرصت نیمه تعطیل شدن کشور در هفته دوم سال استفاده کرده اند و امکانات خوبی را به سرویس های کلود اورست اضافه کرده اند. اما به حکم قواعد قرار است ما هفته یکی دو تا از این امکانات را به شما معرفی کنیم چون احتمال داده می شود که زیادی هیجان زده شوید و ممکن است برای سلامتی تان ضرر داشته باشد. این روش اشکالاتی هم دارد که بعضا مطالبی که ما اینجا می نویسیم بیات شده اند و شما مشتری عزیز قبلا آن ها را دیده اید یا در مورد آنها از تیم فروش اورست شنیده اید. اما به هر حال بازدیدکنندگان زیادی هستند که مشترک همه این سرویسها در کلود اورست نیستند و لذا خواندن این مطالب برایشان جذاب است.

همه می دانیم که نرم افزار CRM مایکروسافت در سرویس ابری اورست ارایه می شود. فونت های این نرم افزار برای زبان انگلیسی بسیار زیبا هستند اما وقتی زبان رابط کاربری را فارسی می کنیم و از امکانات فارسی ساز CRM استفاده می کنیم. فونت های استفاده شده چندان دلچسب نیستند. با فعال شدن فونت فارسی به لطف همکاران تیم فنی اورست بر روی نرم افزار CRM مایکروسافت در کلود اورست، این مشکل برطرف شده است و شما می توانید از فونت زیبای فارسی در نرم افزار CRM در کلود اورست استفاده کنید.

و خبر بهتر آنکه که این فونت به صورت رایگان برای همه مشتریان قبلی و بعدی نرم افزار CRM در کلود اورست فعال می باشد. اگر دوست دارید که نرم افزار CRM را با فونت فارسی ببینید و آزمایش کنید درخواست دمو را ثبت نمایید.

 

ارسال نظر

آخرین نظرات

Comment RSS