اورست بهتر می شود - شبکه آموزش، افزایش امنیت و ...

crm

سلام. هما هستم. قبلا هم گفته ام که ما همیشه در حال بهتر کردن خدمات و سرویس های اورست هستیم. اخیرا نیز امکانات جدیدی به سرویس ابری اورست اضافه شده اند که با هم مرورشون می کنیم:

دوره های آموزشی اورست

در شبکه آموزش اورست علاوه به فیلم های آموزشی، از این پس دوره های آموزشی نیز برگزار می شود. تمامی این دوره ها به صورت آنلاین برگزار می شوند و شما از هر جای ایران عزیز صرفا با دسترسی به اینترنت می توانید در این دوره ها شرکت کنید. دوره آموزش نرم افزار CRM به عنوان اولین دوره شبکه آموزش اورست به زودی برگزار می شود و شما می توانید با مراجعه به صفحه دوره های آموزشی اورست در رابطه با این دوره، سرفصل آن و نحوه ثبت نام کسب اطلاعات کنید.

استفاده از گواهینامه SSL برای تمامی سرویسها

به منظور افزایش امنیت اطلاعات مشتریان اورست، از این پس تمامی سرویسهای اورست با استفاده از گواهینامه SSL ارایه می شود. به همین منظور ردیفی در لیست قیمت پلان های اورست اضافه شده است که مشخص می کند هر پلان به چه تعداد گواهینامه SSL نیاز دارد.

نصب افزونه گزارشات برای نرم افزار CRM آنلاین

افزونه گزارشات CRM منحصرا برای نرم افزار CRM در سرویس ابری اورست تهیه و ارایه شده است. این افزونه گزارشات با فرمت استاندارد سازمان امور مالیاتی را به پیش فاکتور، سفارش و فاکتور اضافه می کند.

مثل همیشه این افزونه برای مشتریانی که قبلا نرم افزار CRM آنلاین را در سرویس ابری اورست خریداری کرده اند به صورت رایگان عرضه می شود و برای فعال شدن آن کافی است یک تیکت برای تیم پشتیبانی اورست ارسال نمایند.

 

ارسال نظر

آخرین نظرات

Comment RSS