اورست بهتر می شود - افزونه پیامک برای نرم افزار CRM

crm

در ادامه مجموعه مطالب مربوط به بهبودها و قابلیتهای جدیدی که به سرویس ابری اورست اضافه می شود، این بار در خصوص فعال شدن افزونه پیامک در نرم افزار CRM در کلود اورست صحبت می کنیم. همین ابتدا مژده می دهیم به مشتریانی که تا امروز پلانی از اورست را خریداری کرده اند که شامل نرم افزار CRM مایکروسافت باشد. برای تمامی این مشتریان افزونه پیامک به صورت رایگان فعال می شود. برای فعال سازی آن کافی است با واحد فروش اورست تماس بگیرید. و اما افزونه پیامک برای نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری چیست و چه کاربردهایی دارد.

افزونه پیامک برای نرم افزار CRM مایکروسافت

با فعال شدن افزونه پیامک (SMS) یک فعالیت جدید به مجموعه فعالیتهای قبلی سی آر ام با نام "پیامک" اضافه می شود. از این پس کارشناسان واحد فروش شما می توانند برای پی گیری یا یادآوری موضوعی، به آسانی برای مشتری پیامک ارسال کنند. این افزونه به صورت هوشمند شماره موبایل مشتری را در سرنخ یا اشخاص و یا مشتریان پیدا می کند و شما فقط کافی است متن پیامک را بنویسید و روی دکمه ارسال کلیک کنید.

همچنین شما می توانید گروهی از مشتریان را با ویژگی های آنها مانند مشتریان تهرانی و و یا مشتریان طلایی و ... انتخاب کنید و یک پیامک انبوه برای همه آنها ارسال نمایید. علاوه بر آن شما می توانید قالب هایی را برای ارسال پیامک تعریف کنید و زمانی که پیامک انبوه ارسال می کنید از قالبها استفاده کنید تا پیامک ارسالی برای هر فرد به صورت شخصی سازی شده ارسال شود. به عنوان مثال شما از قالب

مشتری عزیز [جنسیت] [نام و نام خانوادگی] از اینکه از محصولات ما استفاده می کنید متشکریم برای اطلاع از آخرین اخبار محصولات ما آدرس ایمیل خود را در پاسخ به این پیامک ارسال نمایید.

استفاده می کنید و اف��ونه پیامک در نرم افزار سی آر ام به صورت خودکار عبارات داخل براکت را با آقا/خانم و همچنین نام فرد دریافت کننده پیامک جایگزین می کند.

از دیگر ویژگی های افزونه پیامک نرم افزار CRM قابلیت ارسال پیامک در workflow می باشد. با این قابلیت شما می توانید بر اساس شرایط یک گردش کار و متناسب با اقدامات انجام شده برای مشتری پیامک ارسال نمایید و یا به صورت زمانبندی شده مثلا در تاریخ تولد مشتری به صورت خودکار یک پیامک با قالب برای وی ارسال نمایید.

منتظر خبرهای خوب بعدی در سرویس ابری اورست باشید و ما را از انتظارات خود مطلع سازید.

ارسال نظر

آخرین نظرات

Comment RSS