امکانات فروشگاه آنلاین قسمت اول

crm

قسمت اول محصولات در فروشگاه آنلاین:

در ادامه امکانات ارزش افزوده در CRM مایکروسافت در بستر اورست، از سیستم فروشگاه آنلاین به عنوان جدیدترین امکان یکپارچه با CRM و همچنین یک سیستم پرطرفدار پرده برداری شد در یک سری پستها تا پایان سال جاری بر آن هستیم تا امکانات این سیستم فروشگاهی را به صورت خلاصه معرفی کنیم، در گام اول ویژگیهای محصول در فروشگاه آنلاین:

  • ویژگیهای محصول: تعداد نامحدود در صفات قابل استفاده بر اساس نیاز مخاطب، مانند: سایز، رنگ، جنس، کیفیت، سازنده، وزن و... با امکان افزودن متن دلخواه برای هر محصول
  • مقایسه محصولات: مقایسه کالاها توسط کاربران به صورت مستقیم که منجر به حذف هرگونه ابهام برای خریداران شده و کمک به بررسی نیازمندیهای مورد نظر خود به صورت کامل دارد.
  • مدیریت انبار در پورتال فروشگاه که به مالک آن امکان می دهد به ازای فروش از میزان موجودی کم کرده و میزان واقعی موجودی را مدیریت کرده و پیش سفارش و سفارش نهایی برای هر کالا را مدیریت کند.
  • قیمتها: در فروشگاه آنلاین ابزار قیمت دهی فراتر از یک برچسب قیمت ساده برای محصول است، از آنجایی که محصولات شما با CRM مایکروسافت در بستر اورست یکپارچه است، علاوه بر امکان دریافت محصولات از CRM مایکروسافت به صورت خودکار خواهید توانست: قیمت یک محصول دلخواه را پنهان کرده و در فیلد قیمت نمایش داده شود "Call for price"  و بسیاری امکانات دیگر
  • ارائه محصولات قابل دانلود، مانند فیلم، کتاب، مجله، موسیقی و ... در فروشگاه آنلاین خواهید توانست این رده از محصولات را ارائه کنید و مالک فروشگاه می تواند نوع دانلود را به یکی از دو روش زیر مشخص کند:

فعالسازی امکان دانلود در زمانیکه فرآیند پرداخت توسط مشتری تکمیل شده باشد و یا فعالسازی امکان دانلود به صورت دستی

سایر امکانات قابل ارائه همراه محصول:

محصولات اجاره ای

ارائه محصولات با بازه زمانی مشخص

برچسب های محصول

مدیریت عودت محصول

امکان ارائه چندین تصویر برای هر محصول

ویژگیهای مربوط به شرایط محصول

Import/export کردن محصولات

ویرایش گروهی محصولات

ارسال نظر

آخرین نظرات

Comment RSS