دوره کاملاً رایگان و آنلاین آموزش Dynamic CRM 2015

crm

با توجه به امکانات گسترده و کاربردی نرم افزار Dynamin CRM مایکروسافت، اغلب کاربران این نرم افزار با بخش زیادی از این امکانات آشنا نبوده و علاقمند به فراگیری این امکانات برای استفاده از آنها در جهت رونق کسب و کار خود هستند.لذا تصمیم گرفتیم با هدف افزایش دانش درباره نرم افزار سی آر ام (مخصوصا از زمانی که با قیمت بسیار مناسب و اقتصادی در سرویس ابری اورست عرضه می شود.) و همچنین  کاربردهای فراوان آن برای اکثر کسب و کارهای اینترنتی و سنتی، یک دوره آموزشی آنلاین به صورت رایگان برای کلیه مشتریان و علاقمندان استفاده از این سیستم برگزار کرده تا دوستان بتوانند در این دوره، روش درست استفاده از این سیستم را فراگرفته و از آن برای رفع نیاز خود استفاده کنند. این دوره آموزشی رایگان در روز یکشنبه مورخ 16 اسفند ماه 94 در ساعت 15:00 برگزار می شود. 

چگونه در دوره آموزش نرم افزار سی آر ام شرکت کنم؟

اگر تا کنون عضو خبرنامه اورست نشده اید، حتما ابتدا با مراجعه به صفحه اول سرویس پردازش ابری اورست، عضو خبرنامه اورست شوید. صبح روز برگزاری دوره، ایمیلی برای شما ارسال می شود. این ایمیل حاوی لینک شرکت در دوره است. بسته به اینکه از چه سیستم عامل و یا مرورگری استفاده می کنید ممکن است نیاز باشد قبل از ورود به کلاس چند نرم افزار مانند Flash Player و ... را نصب کنید که در همان ایمیل روز برگزاری لیست پیش نیازهای نرم افزاری نیز برای شما ارسال می شود.

با نصب پیش نیازها و کلیک روی لینک در ساعت برگزاری دوره می توانید وارد کلاس شده و به صورت آنلاین از محتوای دوره استفاده نمایید.

ارسال نظر

آخرین نظرات

Comment RSS