اسکایپ سازمانی در اورست فعال شد

skype

سلام هما هستم. اگر قبلا با من آشنا نشدید ابتدا با مطالعه مطلب "هما متولد شد" با من آشنا شوید. همانطور که وعده داده بودم اسم من همراه با خبرهای خوش خواهد بود. امروز می خواهم راه اندازی سرویس اسکایپ سازمانی یا همان Skype for Business را اعلام کنم. قبل از تولد من در مورد اینکه اسکایپ سازمانی چیست مطالب مفیدی در بلاگ اورست نوشته و منتشر شده است. که پیشنهاد می کنم حتما آنها را بخوانید و با این سرویس فوق العاده مایکروسافت که از این پس در کلود اورست نیز ارایه می شود، بیشتر آشنا شوید. امروز در خصوص شیوه استفاده از اسکایپ سازمانی در سرویس پردازش ابری اورست با شما صحبت خواهیم کرد. و همین ابتدا از شما دعوت می کنم این سرویس را در عمل آزمایش کنید. برای استفاده از اسکایپ سازمانی در کلود اورست فقط کافی است درخواست دموی اسکایپ را ثبت کنید.

نحوه استفاده از سرویس اسکایپ سازمانی در اورست

معرفی اسکایپ توسط هما

برای استفاده از سرویس اسکایپ سازمانی در سرویس ابری اورست کافی است نرم افزار Lync یا Skype for Business روی کامپیوتر خود نصب کنید و سپس با استفاده از نام کاربری و کلمه عبوری که در اختیار شما گذاشته شده است بدون هیچ تنظیمی وارد سرویس اسکایپ سازمانی در کلود اورست شوید. حال شما می توانید با درج بخشی از نام یا نام خانوادگی کاربر مورد نظر خود را جستجو کنید و به او مرتبط شوید و لیست Contactهای خود را تشکیل دهید. حالا همه چیز آماده استفاده است و شما می توانید با همکاران خود صرف نظر از مکانی که در آن حضور دارند چت کنید یا فایل جابه جا کنید و یا حتی به صورت تصویری ارتباط برقرار کنید.

چرا به جای اسکایپ عمومی از اسکایپ سازمانی در کلود اورست استفاده کنم؟

یکی از سوالاتی که احتمالا برای شما ایجاد می شود این است که با وجود اسکایپ -که به جهت جلوگیری از اشتباه در این مطلب به آن اسکایپ عمومی گفته می شود- و خدمات رایگانی که در آن وجود دارد چرا  از اسکایپ سازمانی در کلود اورست استفاده کنم؟ در ادامه به ذکر دلایل می پردازم:

- بخش رایگان از خدمات سرویس اسکایپ عمومی از کیفیت مطلوب برخوردار نیست و در عمل با مشکلات زیادی مواجه است.

- بخش خدمات غیر رایگان اسکایپ عمومی نیز علاوه بر مشکلاتی که برای پرداخت وجه و ... وجود دارد. بسیار گران بوده و در ایران فاقد پشتیبانی است.

- سرویس اسکایپ سازمانی در کلود اورست از سرعت و کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و قیمت آن نیز برای مشتریان اورست بسیار ناچیز می باشد.

 

امیداورم از توضیحاتی که ارایه کردم رضایت داشته باشید. لطفا نظرات خودتون را در انتهای همین مطلب و در بخش نظرات ثبت کنید.

خیلی زود دوباره بر می گردم.

 

ارسال نظر

آخرین نظرات

Comment RSS