آیا این سرویس برای من کاربرد دارد؟

اورست سرویس ابری یکپارچه از نرم افزارهای شیرپوینت، پراجکت سرور، CRM، اکسچنج و اسکایپ است و چنین پتلفرم گسترده ای می تواند مورد استفاده دامنه وسیعی از مخاطبین قرار گیرد. برای اینکه بهتر بتوانید تصمیم گیری کنید که آیا اورست برای کسب و کار شما نیز مناسب است یا خیر؟ چند کاربرد از ترکیب سرویس های اورست در کسب و کارهای مختلف مثال می زنیم. پورتال مشتریان یا باشگاه مشتریان: این راهکار که مناسب برای کسب و کارهایی مانند آژانس های مسافرتی، شرکت های نرم افزاری،شرکت های خدمات حمل و نقل، آرایشگاهها و ... می باشد. با استفاده از قابلیتهای شیرپوینت، سی آر ام و اکسچنج فراهم می شود.

مدیریت پروژه ها: این راهکار که بیشتر مناسب شرکت های عمرانی و ساختمانی می باشد. با استفاده از پراجکت سرور فراهم می شود.

CRM: این راهکار که تقریبا برای همه کسب و کارها (مانند، رستوران ها، هتل ها، آژانس ها، املاک، برج ساز ها و ...) در شاخه های مختلف بسیار مفید و موثر است با استفاده از قابلیتهای Dynamics CRM و اکسچنج و شیرپوینت به بهترین شکل فراهم می شود.

فروشگاه اینترنتی: فروش کالا و خدمات از طریق اینترنت در کنار کانالهای گذشته برای بسیار کسب و کارها تبدیل به یک ضرورت شده است. با استفاده از قابلیتهای نرم افزار CRM و شیرپوینت یک فروشگاه اینترنتی قدرتمند طراحی کنید.

مدیریت مستندات، مدیریت مکاتبات، گردش کار، چت، مدیریت کارها و بسیاری راهکار دیگر را می توانید با قابلیتهای متنوع سرویس ابری اورست اجرا کنید.