چرا این سرویس کلود را انتخاب کنم؟ (نسبت به رقبا)

شما به عنوان مشتری حق دارید که زمانی که تصمیم به خرید می گیرید بتوانید بهترین گزینه را انتخاب کنید. و طبیعی است که بخواهید سرویس های مشابه را مقایسه کنید و از بین آنها بهترین را انتخاب نمایید.

اما تا لحظه ی نگارش این متن هیچ سرویس ابری با هدف،جامعیت و یکپارچگی اورست ارایه نشده است که بخواهیم مقایسه ای انجام دهیم و مزایای اورست را مطرح کنیم. معهذا برای اینکه این سوال را بدون پاسخ نگذاریم به هدف اصلی سرویس ابری اورست اشاره می کنیم.

در سرویس ابری اورست تمرکز بر ارایه یک بستر یکپارچه از محصولات سازمانی مایکروسافت شامل شیرپوینت، پراجکت سرور، سی آر ام، اکسچنج، اسکایپ و ... می باشد و در این راستا تلاش شده است تا کاربر بدون کمترین زحمت بتواند از تمام مزایای یکپارچگی این نرم افزارها با یکدیگر استفاده نماید. البته قبلا تلاش هایی برای ارایه سرویس شیرپوینت به تنهایی، یا سی آر ام به تنهایی توسط شرکت های دیگر انجام شده است که در عین مفید بودن ناقص هستند و پاسخگوی نیازهای یک کسب و کار چابک نمی باشند.

از طرفی مخاطب این سرویس را کسب و کارهای چابک می دانیم و تلاش کرده ایم تا با کمترین هزینه بیشترین بهره مندی را از این سرویس داشته باشند.