سرویس ابری 24 ساعت شبانه روز در 7 روز هفته

سرویس ابری اورست در تمام سال و در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز فعال می باشد. و شما بدون نگرانی و هر زمان که اراده کنید به اطلاعات کسب و کار خود دسترسی دارید. بگذارید برای مشخص شدن ابعاد اهمیت این ویژگی چند مثال را مرور کنیم:

شما کارشناس فروش هستید و برای فردا باید گزارشی از میزان فروش محصولات در شش ماهه اول سال به تفکیک منطقه جغرافیای به همراه علل کاهش فروش در شرق کشور را جهت طرح در جلسه هیات مدیره آماده کنید. متاسفانه حجم کاری روزانه امکان تهیه گزارش در ساعت کاری را از شما گرفته است و شما ناچارید برای یک کار شخصی به منزل مراجعه کنید. در چنین شرایطی استرس زیادی به شما وارد می شود. حال اگر نرم افزار سی آر ام شما تحت سرویس ابری اورست فعال باشد . شما بدون دغدغه به منزل مراجعه می کنید و در ساعات پایانی شب با آسودگی خاطر وارد سیستم می شوید و گزارش مورد نظر را تهیه و به کارتابل مدیر مربوطه ارجاع می دهید بعد هم با آسودگی خاطر می خوابید.

شرکت شما چند شعبه در نقاط مختلف کشور و دنیا دارد. پروژه ای تعریف کرده اید که 10 نفر در آن باید با یکدیگر همکاری و همفکری کنند و این 10 نفر در شعب مختلف هستند. با استفاده از قابلیتهای مدیریت تیم کاری شیرپوینت فارسی در سرویس پردازش ابری اورست، شما می توانید یک سایت در هاست شیرپوینت برای این پروژه ایجاد کرده و دسترسی اعضای تیم را تعریف کنید. حال تیم پروژه صرف نظر از مکان فیزیکی، اختلاف ساعت کاری و زبان گفتگو، می توانند فعالیتهای پروژه را انجام دهند و اسناد پروژه را به اشتراک بگذارند.

شما مدیر فروش هستید و تازه به استخدام شرکت درآمده اید. در جلسه ای حضور پیدا می کنید و مشتری مرتبا به سوابق مذاکرات با مدیر قبلی اشاره می کند و شما را تحت فشار می گذارد تا امتیاز بگیرد. در شرایط عادی شما یا ناچارید که کوتاه بیایید و فرض کنید مشتری صحیح می گوید و امتیاز بدهید و یا ارایه نتیجه را موکول به جلسه بعد کنید که ممکن است مذاکرات دچار چالش شود. اما اگر نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری شما تحت سرویس ابری اورست باشد. شما به راحتی تبلت خود را روشن می کنید و به اطلاعات سی آر ام خود مراجعه می کنید و سوابق مذاکرات با این مشتری را مرور می کنید. و سپس مذاکره را ادامه می دهید. با این کار هم سریع بوده اید هم با اطلاعات موضع گیری کرده اید و هم مشتری را نسبت به مدرن بودن خود به شگفت آورده اید.