کاربردها

شیرپوینت بهترین گزینه برای اتوماسیون فرآیندهای کسب و کار شما است

مدیریت وظایف و فعالیت ها

برای هر تیم کاری یک سایت ایجاد کنید و به اعضای تیم در آن سایت دسترسی بدهید. تقویم شمسی کاری، لیست وظایف، گردش کارها، مدیریت اسناد ، تالار گفتگو پیرامون کار تنها بخشی از قابلیتهایی است که شما می توانید در اختیار اعضای یک تیم قرار دهید تا بتوانند به سهولت و در عین حال به صورت مستند شده فعالیتهای خود را دنبال کنند.

مدیریت مستندات و آرشیو

فایل ها و مستندات شرکت خود را به صورت امن و با قابلیت دسترسی به صورت آفلاین بین اعضای شرکت خود در هر نقطه از دنیا به اشتراک بگذارید.

 • طبقه بندی اسناد
 • مدیریت حقوق دسترسی
 • گردش اسناد و فایلها
 • اشتراک گذاری
 • نسخه بندی
 • گزارشات

فرم های الکترونیکی و گردش کار

برای اتوماسیون فرآیندها با استفاده از فرم ساز، فرم های کاغذی را به صورت الکترونیکی طراحی کنید. روال های گردش کار را به صورت گرافیکی طراحی کنید. و به یک سیستم کاملا بدون کاغذ دسترسی پیدا کنید. کارمندان شما در هر زمان می توانند با دسترسی امن به این سیستم دسترسی داشته باشند.

یکپارچه با نرم افزار CRM و حسابداری آنلاین سامیار

 • در سرویس ابری اورست شیرپوینت، سی آر ام و حسابداری سامیار در بخش های زیر به یکدیگر لینک هستند:
  • ذخیره فایلهای پیوست سند حسابداری در شیرپوینت
  • ذخیره فایلهای مستندات سی آر ام در شیرپوینت
  • قابلیت ارسال اطلاعات از شیرپوینت به سی آر ام در گردش کارها
  این یکپارچگی باعث می شود تا تمامی مستندات یک شرکت در حوزه های مختلف به صورت مجتمع در شیرپوینت نگهداری شود. و امکان گزارش گیری های متنوع را برای مدیران فراهم می آورد.

ویژگی های شیرپوینت آنلاین

شیرپوینت در سرویس ابری اورست دارای قابلیتهای ویژه ای است

بیش از 100 وب پارت

بیش از 100 وب پارت

با استفاده از مجموعه غنی از وب پارتهای شیرپوینت که فقط و فقط در فروشگاه اورست ارایه می شود امکانات متعددی به شیرپوینت اضافه می شود و برای شما امکان ایجاد راه حلهای بهتر و مناسبتر برای رفع نیازهای شرکت تان فراهم می نماید.

دسترسی آفلاین

دسترسی آفلاین

این ویژگی امکان دسترسی به محتوای ذخیره شده در شیرپوینت حتی در زمان قطعی اینترنت را فراهم می کند. شما می توانید به صورت آفلاین فایلها را اضافه، حذف و یا تغییر دهید. بعد از اتصال اینترنت همگام سازی با سرور به صورت خودکار انجام می شود.

نینتکس متصل به سی آر ام

نینتکس متصل به سی آر ام

گردش کار Nintex به عنوان بهترین ابزار طراحی گردش کار در شیرپوینت آنلاین ارایه می شود. با استفاده از نینتکس می توانید گردش کارهای پیچیده را بدون نیاز به کدنویسی و به صورت کاملا گرافیکی طراحی کنید. با نینتکس امکان ارتباط با نرم افزار CRM مایکروسافت نیز وجود دارد.

تم رایکا

تم رایکا

تم رایکا یک ظاهر حرفه ای و زیبا به شیرپوینت شما می دهد. و قطعا باعث افزایش رضایت همکاران شما در زمان استفاده از شیرپوینت آنلاین می شود. این تم بر بخش های مختلف شیرپوینت اعم از فونت و رنگ و ... اعمال می شود.

داشبورد مدیریتی کلیک ویو

داشبورد مدیریتی کلیک ویو

در کلود اورست داشبورد مدیریتی کلیک ویو به صورت کامل با شیرپوینت یکپارچه شده است و شما می توانید داشبوردهای مدیریتی متنوعی را بر اساس اطلاعات ذخیره شده در شیرپوینت ایجاد کنید.

فرم ساز های مختلف

فرم ساز های مختلف

شیرپوینت آنلاین اورست فرم ساز های مختلفی را ارایه می کند و شما می توانید بسته به نیاز خود از آنها استفاده کنید:

 • فرم ساز BPC Form
 • فرم ساز Nintex
 • فرم ساز اینفوپس

نرم افزارهای یکپارچه با شیرپوینت

نرم افزار CRM

نرم افزار CRM

CRM + دو گیگابایت فضای ذخیره سازی + 10 کاربر

حسابداری سامیار

حسابداری سامیار

حسابداری، انبار، بازرگانی، نقدوبانک + یک گیگابایت فضا + 2 کاربر

ایمیل سرور اکسچنج

ایمیل سرور اکسچنج

اکسچنج + دو SSL + دویست مگابایت فضای ذخیره سازی + ۱۰ کاربر

لیست قیمت

قیمت های درج شده در جداول زیر سالیانه می باشد.

سرویس
2,900,000 تومان

نرم افزار شیرپوینت

امکانات

امکانات تکمیلی نرم افزار شیرپوینت

مشتریان در اورست

به جمع مشتریان اورست بپیوندید

با عضویت رایگان در سرویس ابری اورست امکان استفاده از شبکه آموزش اورست، شرکت در قرعه کشی های اورست و سرویسهای رایگان اورست فراهم می شود.

مطالب بلاگ

آخرین اخبار و مقالات درباره شیرپوینت آنلاین که در بلاگ اورست منتشر شده است.

همه چیز خیلی سریع حرکت می‌کند و اکنون دیگر دوره‌ی گذرواژه‌های ساده و معمول به پایان رسیده است. در دنیای اتصالات نامحدود هنوز ما در برخی موارد اساس امنیت خود را یک کد امنیتی قرار داده‌ایم؛ کدی که هر چه می‌گذرد نفوذ به آن آسان‌تر و محتمل‌تر می‌گردد. بر اساس...
مطالعه
یکی از برجسته ترین مزایای استفاده از سرویس ابری اورست وجود یکپارچگی فوق العاده بین سرویس های مختلف آن است. از طرفی همیشه گفته ایم که استفاده از ایمیل سرور اکسچنج در سرویس ابری اورست تفاوت بسیاری با دیگر ایمیل سرورهای ایران دارد. در این مطلب می خواهیم در خ...
مطالعه
یکی از سرویس های پر مخاطب در کلود اورست، هاست شیرپوینت فارسی است. با استفاده از شیرپونیت و افزونه های کمکی نظیر گردش کار نینتکس و نینتکس فرم و مجموعه وسیع وب پارت های پرنیان می توانید یک اتوماسیون سازمانی کامل را برای شرکت خود ایجاد نمایید. طی چند روز گذش...
مطالعه
هما هستم و یک خبر عالی دارم. کیف پول اورست رونمایی شد. کیف پول، برای همه افرادی که توانایی بازاریابی و فروش دارند امکان کسب درآمد دائمی از اورست را فراهم می کند. با استفاده از کیف پول اورست شما از 25 درصد پورسانت برای هر فروش و به صورت دائمی برخوردار می ش...
مطالعه