اورست چیست؟

سرویس کسب و کار آنلاین اورست یا کلود اورست مجموعه ای از نرم افزارهای سازمانی مانند نرم افزار CRM، فروشگاه اینترنتی، اتوماسیون اداری، حسابداری و ... است که به صورت کاملا یکپارچه با یکدیگر فعالیت می کنند. شما به عنوان مشتری می توانید در زمانی کوتاه و با قیمت مناسب ، سرویس های مورد نظر خود را از مجموعه نرم افزارهای یکپارچه و امن اورست انتخاب کنید و بدون دغدغه در رابطه با مشکلات سخت افزاری، شبکه ای و هزینه های پشتیبانی و با آسودگی خاطر از مکانیزاسیون عالی در کسب و کار خود استفاده نمایید.

خدمات سرویس ابری اورست در 24 ساعت شبانه روز و در 7 روز هفته و از همه جا و با هر گجتی قابل دسترسی است. برای استفاده از سرویس های کلود اورست تنها کافی است به اینترنت دسترسی داشته باشید. شما می توانید از زمان انتظار پرواز خود نیز برای انجام کارها و یا نظارت بر نحوه انجام امور استفاده نمایید.

چه کاربردی دارد؟

با استفاده از سرویسهای کلود اورست شما می توانید مکانیزاسیون کاملی در فعالیتهای شرکت خود ایجاد کنید. به عنوان مثال با استفاده از فروشگاه اینترنتی می توانید شعبه آنلاین خدمات و محصولات شرکت خود را در دسترس مخاطبین قرار دهید. با استفاده از سی آر ام تعاملات با مشتریان را مدیریت کنید و با استفاده از یکپارچگی بین فروشگاه و سی آر ام تمام سفارشات مشتریان خود را در پرونده آنها مشاهده نمایید. و در نهایت با صدور خودکار سند حسابداری از روی فاکتور CRM نگران اشتباهات انسانی برای ثبت تراکنش های مالی با مشتریان نباشید. همچنین با استفاده از نرم افزار اتوماسیون اداری می توانید تمامی مکاتبات شرکت خود را تحت کنترل بگیرید و با کمک سرویس فرآیندهای کاری هر پروسه ای از درخواست مرخصی گرفته تا تسویه حساب پرسنل و .. را بدون کاغذ و به صورت مکانیزه انجام دهید.

برای چه کسانی مناسب است؟

اگر چابکتر و سبکتر از رقبای خود حرکت نکنید محکوم به فنا خواهید بود. خدمات سرویس ابری اورست امکان ایجاد بستر یکپارچه نرم افزاری را در مجموعه شما فراهم می آورد که با استفاده از آنها می توانید فعالیتهای شرکت خود را مکانیزه کنید و انجام دقیق بسیاری از امور را به سیستمها و اگذار کنید و در نتیجه بسیار چابکتر از رقبایی باشید که از روشهای سنتی استفاده می کنند و همچنین به دلیل استفاده از سرویسهای ابری خود را در بند تجهیزات سرور و شبکه و مشکلات مربوط به آنها نمی کنید و بسیار سبکتر کسب و کار خود را پیش می برید.

قرار است به کجا برسد؟

هدف نهایی سرویس ابری اورست ایجاد یک بستر امن، پایدار و به صرفه برای رفع نیازهای نرم افزاری یک کسب و کار چابک است. ما به سختی تلاش می کنیم تا هم نرم افزارهای بیشتری را به سرویس کسب و کار آنلاین اورست اضافه کنیم و هم یکپارچگی بهتر و عمیق تری را بین نرم افزارها ایجاد نماییم تا شما به عنوان مدیر شرکت بتوانید با اطمینان و رضایت کلیه نیازهای نرم افزاری خود را به ما واگذار کنید.

عضویت در خبرنامه