معرفی Ticketing

معرفی Ticketing

سیستم تیکتینگ (Ticketing) یا سامانه پشتیبانی یا رهگیری مشکلات مشتریان، سیستمی است که به برای ارایه خدمات بهتر و مستند تر به مشتریان از آن استفاده می شود. اگر کسب و کار شما محصول یا خدمتی ارایه می کند که مشتریان پس از دریافت آن محصول یا خدمت نیاز دارند مشکلات و سوالات خود را مطرح نمایند. و از کارشناسان پشتیبانی شما راهنمایی دریافت کنند. سیستم تیکتینگ بهترین درگاه ارتباطی برای دریافت مشکلات، سوالات، شکایات مشتریان و پاسخگویی منظم و مستند به آنهاست که در نهایت باعث افزایش رضایت مشتریان می شود.

چرا تیکتینگ اورست؟

چرا تیکتینگ اورست؟

نرم افزارهای تیکتینگ متعددی تولید شده و در بازار وجود دارند. مزیت اصلی سیستم تیکتینگ اورست یکپارچگی کامل آن با نرم افزار CRM مایکروسافت است که این یکپارچگی در کنار مزایای معمول، امکان استفاده از قابلیتهای منحصر به فرد CRM را در حوزه خدمات پشتیبانی برای شما فراهم می کند. در ادامه برخی از قابلیتهای سیستم تکتینگ اورست توضیح داده شده است.

سهولت استفاده برای مشتریان

سهولت استفاده برای مشتریان

استفاده از سیستم تیکتینگ ابری اورست مخصوصا برای مشتریان شما بسیار آسان است. مشتری شما از طریق آدرس https://my.YOUR_DOMAIN.SUFFIX وارد سیستم تیکتینگ می شود. سپس می تواند به سادگی یک تیکت جدید ارسال کند. به محض ثبت تیکت، اطلاعات به صورت خودکار به نرم افزار CRM آنلاین شما منتقل می شود. این تیکت به همراه توضیحات هر کارشناس پشتیبانی در مجموعه شما گردش می کند و مشتری نیز می تواند توضیحات کارشناسان پشتیبانی را مشاهده نماید. در نهایت پاسخ به مشتری ارسال می شود. و همزمان از طریق پیامک و ایمیل نیز اطلاع رسانی به مشتری انجام می شود.

صف های پشتیبانی

صف های پشتیبانی

شما می توانید اعضای واحد پشتیبانی خود را به چند تیم تقسیم کنید و برای هر یک صف جداگانه ای از کارها ایجاد نمایید. زمانی که یک تیکت ایجاد می شود آن را به صف مورد نظر اضافه کنید. تا در برنامه کار تیم قرار گیرد. برای آشنایی بیشتر، صف چیست را مطالعه کنید.

توافق نامه ارایه خدمات (SLA)

توافق نامه ارایه خدمات (SLA)

با استفاده از SLA دست شما در ایجاد سطوح خدمات متنوع برای مشتریان باز می شود. و قادر خواهید بود پارامترهایی چون مدت زمان پاسخگویی، تعداد دفعات پاسخگویی، تیم پاسخ دهنده و ... را در قرارداد خدمات پشتیبانی خود با مشتریان وارد نمایید و بر اساس آنها قراردادهایی با قیمت های مختلف با مشتریان منعقد کنید. سیستم تیکتینگ کنترل می کند که تعهدات شما در قرارداد به درستی انجام شود و کمتر یا بیشتر از سطح تعهداتان کار نکنید. برای آشنایی بیشتر، SLA چیست و چگونه کار می کند را مطالعه کنید.

گردش کار

گردش کار

سیستم تیکتینگ اجازه می دهند تیکت ها بین پرسنل سازمان گردش کند و مدیریت نیز می تواند به راحتی بر وضعیت تیکتها، مدت زمان پاسخگویی و میزان رضایت مشتریان نظارت داشته باشد. بعلاوه امکان استفاده از موتور گردش کار برای انجام خودکار برخی امور وجود دارد.


سیستم Ticketing

عنوان
تیکتینگ + SSL
CRM + فیلم آموزشی + 11 کاربر
500 کاربر رایگان
یک گیگابایت فضای ذخیره سازی
ترافیک نامحدود ماهیانه
قیمت سالیانه (تومان) 2,170,000

امکانات تکمیلی سیستم Ticketing

عنوان قیمت سالیانه (تومان)
بسته 500 تایی کاربر 120,000
یک گیگ فضای ذخیره سازی 160,000

با خرید سرویس های یکپارچه با سیستم Ticketing، قابلیت های کاربردی منحصر به فردی به آن اضافه می شود.


شامل: اکسچنج + دو SSL + یک گیگ فضای ذخیره سازی + 11 کاربر

اخبار و مقالات تیکتینگ آنلاین یکپارچه با CRM
03
مرداد
کسب درآمد عالی با کیف پول اورست

هما هستم و یک خبر عالی دارم. کیف پول اورست رونمایی شد. کیف پ...

10
خرداد
کم بخرید زیاد استفاده کنید!

هر از چندگاهی بر اساس بازخوردهایی که از مشتریان دریافت می کن...

29
اسفند
نوروز 1396 مبارک

در روزهای پایانی سال 1395 مروری می کنیم بر سرویس کسب و کار آ...

05
بهمن
نرم افزار تیکتینگ اورست

ما در سرویس کسب و کار آنلاین اورست با ارایه نرم افزار تیکتین...