نرم افزار CRM

مایکروسافت داینامیک سی آر ام یکی از قوی ترین نرم افزارهای CRM ( نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری ) است که توسط شرکت مایکروسافت تولید شده است. حوزه های اصلی تحت پوشش نرم افزار سی آر ام مایکروسافت فراهم ساختن امکان مدیریت اطلاعات در حوزه های فروش، بازاریابی و خدمات پس از فروش می باشد. اما معماری انعطاف پذیر و امکانات سفارشی سازی فوق العاده آن باعث شده است که از نرم افزار داینامیک CRM برای طراحی و تولید برنامه های کاربردی مبتنی بر وب مانند سیستم تیکتینگ، انبار و ... نیز استفاده شود. در سرویس ابری اورست، آخرین نسخه از نرم افزار CRM مایکروسافت را با بهترین فارسی ساز و تقویم شمسی و به صورت یکپارچه با شیرپوینت فارسی، ایمیل فارسی مبتنی بر اکسچنج و اسکایپ به صورت آنلاین در اختیار شما قرار داده ایم. شما با استفاده از این بستر یکپارچه به راحتی می توانید ایده ها و طرح های بازاریابی و فروش خود را در سیستم مدیریت ارتباط با مشتری مایکروسافت اجرا کنید.

بیشتر بخوانید...

هاست شیرپوینت و نینتکس

شیرپوینت بستری است از سرویسهای یکپارچه نظیر مدیریت محتوی، شبکه اجتماعی، پورتال، گردش کار، هوش سازمانی، جستجو و... که به افراد مختلف در سطوح مختلف از دانش فناوری اطلاعات اجازه می دهد در قالب کاربر نهایی، طراح، برنامه نویس و مدیر سیستم با استفاده از این سرویسها نیازهای سازمانی خود را در کمترین زمان و با کمترین هزینه پاسخ دهند. در سرویس پردازش ابری اورست ما آخرین نسخه از مایکروسافت شیرپوینت به همراه بهترین فارسی ساز شیرپوینت و فرم ساز و گردش کار نینتکس (Nintex) را در اختیار شما قرار می دهیم. با استفاده از این امکانات می توان بخش قابل توجهی از نیازهای یک کسب و کار چابک را برآورده نمود.

بیشتر بخوانید...

هاست ایمیل سازمانی با اکسچنج

Exchange Server یک ایمیل سرور بسیار قدرتمند و پایدار است که توسط شرکت مایکروسافت عرضه شده است و یکی از مهمترین محصولات این شرکت بزرگ نرم افزاری است. اکسچنج سرور امکان ارسال، دریافت و مدیریت ایمیلها، Contactها، مدیریت تقویم و مدیریت وظایف را فراهم می کند.

بیشتر بخوانید...

نرم افزار مدیریت پروژه با پراجکت سرور

با MSP یا همان میکروسافت پروجکت راحت هستید، دوست دارید پروژه های خود را تحت وب مدیریت کنید و با همکارنتان به اشتراک بگذارید. با استفاده از پراجکت سرور (Microsoft Project Server) در سرویس ابری اورست این امکانات برای کسب و کار شما فراهم می شود.

بیشتر بخوانید...

چت و ویدیو کنفرانس با اسکایپ سازمانی

Skype for Business یا اسکایپ برای شرکتها یا اسکایپ سازمانی نسخه جدیدتر مایکروسافت Lync است. اسکایپ سازمانی تجربه برقراری یک ارتباط دلچسب را فراهم می کند. با استفاده از اسکایپ در سرویس پردازش ابری اورست میتوان همه جا، همه وقت و به هر طریقی با همکاران ارتباط برقرار کرد.

بیشتر بخوانید...
نظرات
عضویت در خبرنامه